• Informacje na temat:

  co zrobić gdy dziecko nie chce jeść z butelki

Artykuły na temat: co zrobić gdy dziecko nie chce jeść z butelki
 • Noc z butelką w tle

  Zamiast słodko spać po wieczornym karmieniu, dziecko budzi się, chcąc kolejnych porcji mleka? To problem wielu mam. Pomożemy ci znaleźć rozwiązanie.

 • 5 porcji witamin dla dziecka

  Warzywa, owoce i soki to nieodłączny element zdrowej diety - wiedzą o tym wszyscy rodzice, którzy każdego dnia starają się przygotowywać swoim pociechom smaczne posiłki. Jednak dzieci nie zawsze zjadają ważne dla nich przysmaki - na talerzu zostaje surówka, pomidor z kanapki czy sałatka owocowa, a milusińscy bądź to wybierają inne elementy dania, bądź nie chcą jeść nic. Co zrobić, aby codzienne...

 • Co daje dziecku bliskość taty

  Niektórzy uważają, że więź między maluchem a ojcem nigdy nie będzie tak silna i wyjątkowa, jak ta łącząca go z matką. To nieprawda! Chociaż tata kocha inaczej niż mama, ma do odegrania w życiu malca niezwykłą rolę.

 • Twoje dziecko tyje? Musisz reagować!

  Nadmiar kilogramów nie jest oznaką zdrowia - ani wtedy, gdy dziecko ma rok, ani gdy wkracza w wiek dojrzewania. Dlatego jeśli widzisz, że zaczyna tyć, podejmij walkę. Im wcześniej zaczniesz, tym lepiej.

 • Chcę mieć więcej pokarmu

  ...wyżej wymienionymi stwierdzeniami, to nie masz problemów z laktacją, a twój niepokój wynika tylko z troski o malca. Potrzeba zwiększenia laktacji pojawia się zwykle wtedy, gdy dziecko jest mało(...) dziecka do piersi. Aby poprawić technikę, spróbuj karmić maluszka na różne sposoby. Znajdź pozycję, w której dziecko będzie mogło najdokładniej opróżnić pierś. Gdy nie jesteś pewna, czy prawidłowo...

 • Nie martw się o zapas

  W grudniu kupujemy najwięcej jedzenia, licząc, że potrawy przygotowane na Boże Narodzenie zostaną na później i przedłużą świąteczny klimat. Jednak statystyki wskazują: marnujemy coraz więcej żywności. Jak uniknąć strat? Wystarczy ja dobrze przechowywać, przekonują eksperci. Skorzystają na tym twój budżet i zdrowie.

 • Francuzki nie tyją

  Bez względu na przyszłość stosunków francusko-amerykańskich, chwilami istotnie nieco nadwyrężonych, nie należy tracić z oczu wyjątkowych osiągnięć francuskiej cywilizacji.

 • Nie taka zielona mama

  Jeszcze niedawno gubiła się w gąszczu porad dla młodych mam. Dziś doradza innym, jak to jest być ekologicznym rodzicem.

 • Nikt nie widział moich łez

  Ewa Juszko-Pałubska w stanie wojennym trafiła na cztery lata do więzienia. SB namawiała 150 osób, by złożyły obciążające ją zeznania. Teraz adwokatka z Piotrkowa Trybunalskiego walczy o unieważnienie tamtego wyroku.

 • Ja go kocham, a on śpi

  Chronobiologom nie wystarczają już skowronki i sowy, teraz dzielą nas na niedźwiedzie, lwy, delfiny i wilki. Lew ziewa, gdy wilk ma ochotę się bawić, niedźwiedź przerywa chrapaniem lekki sen delfina… Odmienne zegary biologiczne potrafią namieszać w niejednym związku. Jak je zsynchronizować?