• Informacje na temat:

  co zrobić by nie placic za dlugi najblizszych

Artykuły na temat: co zrobić by nie placic za dlugi najblizszych
 • Co zrobić, by nie płacić za długi najbliższych?

  Spłacanie zobowiązań zaciągniętych przez rodzinę może okazać się sporym kłopotem. Warto więc wiedzieć, jak się przed tym uchronić.

 • Firma nie płaci? Sposoby na odzyskanie pieniędzy

  Bez względu na to, czy twoim dłużnikiem jest instytucja, czy osoba prywatna, nie jesteś bezbronna. W każdym z tych przypadków prawo jest po twojej stronie.

 • Nie musisz wybaczać

  Dlaczego kolejne związki okazują się porażką? Dlaczego fajni mężczyźni zawsze trafiają się innym? Skąd ten pech? Te pytania codziennie zadaje sobie wiele kobiet i - wbrew pozorom - nie muszą one pozostawać bez odpowiedzi. O tym, jak przeżycia z dzieciństwa wpływają na nasze życie uczuciowe i co zrobić, aby poczuć się dobrze we własnej skórze i zacząć budować szczęśliwe życie, opowiada Aneta...

 • Jak nie dać się naciągnąć na drogie SMS-y

  ...„Odbierz nagrodę gwarantowaną!”, „Czeka na ciebie paczka!” - co kryje się za takimi SMS-ami? Dlaczego nie wolno na nie odpowiadać? Jak walczyć o swoje, gdy jednak dałaś się „złapać”?

 • Grudzień nie musi być miesiącem wyczerpujących przygotowań. Jak zerwać z tradycją świątecznego stresu, ale zachować obyczaje?

 • Rozerwany patchwork

  Rozstanie dwojga ludzi. Trzeba zdecydować, u kogo zamieszkają dzieci, kto ma na nie płacić, z kim będą spędzać weekendy. Z mamą czy tatą? Ale w rodzinach patchworkowych „mama” i „tata” to tylko(...) zszyty przez dorosłych tak, by nikt nie cierpiał?

 • Długa droga do sukcesu

  Początek ich opowieści to zmaganie się z brakiem wsparcia ze strony najbliższych czy biedą. Było trudno, miały chwile zwątpienia. Jednak dzięki determinacji Anna, Magda i Jola odniosły sukces. Dowiodły, że warto się nie poddawać.

 • Przepraszam, już cię nie kocham

  Chyba do końca życia będzie pamiętał dzień, w którym chciał zaczarować Olę. Sprawić, żeby zrozumiała, że już nigdy nie będą razem.

 • Matki detektywki

  Określenie „matka detektywka” brzmi dziwnie. Niemal tak dziwnie, jak opowieści o tym, co muszą zrobić kobiety, żeby odzyskać należne ich dzieciom alimenty. Jednak te historie, jakkolwiek kuriozalne by się wydawały, są prawdziwe. A nawet powszechne...

 • Paulina Bonaparte: Księżna, która była ekshibicjonistką

  Była leniwa, próżna i interesowała się głównie pieniędzmi i seksem. Była jednak też oddana swej rodzinie i potrafiła wykazać się ogromną odwagą, kiedy ktoś z najbliższych jej ludzi znajdował się w niebezpieczeństwie. Oto historia Pauliny Bonaparte - młodszej siostry wielkiego Napoleona Bonaparte.

Dyskusje na temat: co zrobić by nie placic za dlugi najblizszych
 • Re: Co zrobić, by nie płacić za długi najbliższych?

  niekoniecznie musi je otrzymać. Czytaj więcej na http://kobieta.interia.pl/porady/news-co-zrobic-by-nie-placic-za-dlugi-najblizszych,nId,1010727?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome(...)obowiązek alimentacyjny rodzice mają również wobec dziecka, które wprawdzie jest w stanie utrzymać się samodzielnie, ale znajduje się w niedostatku. Obowiązek alimentacji mają również dorosłe dzieci