• Informacje na temat:

  co warto wiedziec o solarium

Artykuły na temat: co warto wiedziec o solarium
 • Uważaj na solaria

  ...​ Zimą nie powinniśmy korzystać z solarium, ponieważ skóra jest bardziej wrażliwa na promieniowanie...

 • ​Czy ta narośl to czerniak? Oceni to prosty test

  Początki czerniaka łatwo przeoczyć, myląc zmianę ze zwykłym pieprzykiem. Warto więc wiedzieć, na co zwracać uwagę. Szczególnie, że wczesne wykrycie czerniaka to 90 proc. szans na całkowite wyleczenie.

 • Usuń przebarwienia zanim będzie za późno!

  Przebarwień trudno uniknąć – ten problem dotyczy ok. 35% kobiet po 30-ce i aż 90% kobiet po 50. roku życia. Zaniedbywanie i lekceważenie przebarwień może spowodować, że z czasem będą stawać się coraz ciemniejsze i bardziej widoczne. Warto więc wiedzieć, co robić, żeby im zapobiec oraz jak najskuteczniej je leczyć.

 • Rak skóry: Choroba, którą można pokonać!

  Czerniak wykryty we wczesnym stadium jest łatwy do wyleczenia – wystarczy prosty zabieg. Jeśli jednak przegapimy ten moment, staje się bardzo groźny. Dlatego warto wiedzieć o nim jak najwięcej.

 • Prawdy i mity o miesiączce

  Pierwszy raz pojawia się, gdy zaczynasz dorastać, ostatni – gdy jesteś już dojrzałą kobietą. Jest nieodłącznym elementem naszej fizjologii. Warto wiedzieć o niej jak najwięcej!

 • Nie grzesz przeciw urodzie

  Przyzwyczajone do codziennych pielęgnacyjnych rytuałów nie mamy czasu na zastanawianie się, czy popełniamy jakieś błędy. A niekiedy zamiast pomagać tylko szkodzimy naszemu naturalnemu pięknu. Warto więc przystanąć na chwilę i dobrze się zastanowić, bo skutki nieodpowiedniej pielęgnacji i świadomych nieraz błędów mogą być opłakane w skutkach.

 • ABC depilacji

  ...w solarium, jak i na słońcu? Masz świadomość, że pomiędzy depilacjami woskiem czy laserem nie wolno korzystać np. z maszynki do golenia? Jeśli nie- lepiej zastosuj się do tych zasad. Dzięki nim unikniesz(...) się już 4-6 tygodni po zabiegu, kiedy to zaczynają odrastać włosy... Warto też zaznaczyć, że istnieje "ciemna strona" lasera, o której nieczęsto się wspomina. Dlaczego? Okazuje się, że światło, które...

 • Unia dla zuchwałych

  Ryzykować oszczędności życia? Prosić bliskich o pożyczkę? Nie warto. Dziś, by założyć własną firmę, wystarczy wziąć unijne dotacje.

 • Mistero Milano – bezpieczny i profesjonalny manicure hybrydowy

  Nowoczesne rozwiązania dają coraz więcej możliwości, by dbać o paznokcie. Jednak pielęgnacja w żadnym razie nie powinna wiązać się z ryzykiem. Dlatego warto wiedzieć więcej o tym, jakim zabiegom się(...) dostępnych jest wiele, kuszących niską ceną, produktów, które jednak czasami mogą okazać się niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego warto wybierać tylko te, co do których mamy 100% zaufanie. Mistero Milano...

 • Chroń znamiona na urlopie

  Czerniak to złośliwy nowotwór, który rozwija się na skórze. Jego ryzyko zwiększają m.in. jasna karnacja, poparzenia słoneczne oraz wizyty w solarium. Dlatego, zanim wybierzesz się na plażę, sprawdź(...) je kremem z wysokim filtrem, to zapobiegnie ich zrakowaceniu. Pozwól się zbadać Do swojego kalendarza badań wpisz raz w roku wizytę u dermatologa. Zapomnij o solarium Badania wykazują, że w wielu...