• Informacje na temat:

  co robić podczas napadu

Artykuły na temat: co robić podczas napadu
 • 5 powodów, by robić to regularnie

  Okazuje się, że ważne jest nie tylko to, co jemy, ale także - jak. Jednym z często popełnianych błędów jest nieregularne spożywanie posiłków. Zwykle tłumaczymy to brakiem czasu lub kolejną dietą, podczas której rezygnujemy z różnych dań. Sprawdź jednak, co zyskasz jedząc regularnie. I. Dodajesz energii, a ujmujesz kalorii Jak to zrobić? To proste. Zamiast trzech głównych posiłków w ciągu...

 • Okres zimowy to doskonała okazja do uprawiania sportów takich jak jazda na nartach snowboardzie lub łyżwach. Niestety wówczas jesteśmy najbardziej podatni na wszelkiego rodzaju urazy. Również na co dzień, gdy chodniki są oblodzone i zaśnieżone, możemy upaść, co może doprowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Co robić, gdy doświadczymy zimowych urazów?

 • Nie uciekaj, moje serce

  Zazwyczaj bije w miarowym tempie andante. Czasem przyspiesza do skocznego allegro. To normalne, np. kiedy czymś się zdenerwujesz. Ale co robić, gdy serce gubi rytm bez powodu? Pytamy kardiologa, prof. dr hab. Marię Trusz-Gluzę.

 • Infekcje: 5 kuracji wspomagających leczenie

  Poprosiliśmy naszych ekspertów-lekarzy o radę, jak złagodzić objawy infekcji dróg oddechowych, co robić, by szybko wrócić do formy. Sami też stosują te metody, gdy chorują!

 • Bonnie Parker: Palaczka cygar o lekkim spuście

  Clyde Barrow - brunet o brązowych oczach dotknięty oczopląsem, z dołeczkami pojawiającymi się podczas uśmiechu, dzielił z Bonnie pewne palące pragnienie życia i zdeterminowanie w kwestii przekroczenia za wszelką cenę swojego stanu społecznego. Tak zaczął się jeden z najgorętszych gangsterskich romansów wszech czasów.

 • Zdrowe nawyki, które mogą zaszkodzić

  ...na siebie z przyjemnością. W weekendy zapisałam się na step dla zaawansowanych i wkrótce ćwiczyłam już trzy godziny dziennie. A podczas choroby przekonałam się, że można trenować nawet z gorączką(...) kocięta i stare schorowane psy. Już jako mała dziewczynka bardzo przeżywałam, kiedy zwierzętom działa się krzywda. Gdy podczas wakacji w górach gospodarz, u którego wynajmowaliśmy pokój, chciał zabić...

 • Wypalone

  ...zrobić ciasto na pizzę?", "Przypomnij mi nazwę odżywki, której używasz do roślin?". Przyjaciele, znajomi, ich znajomi, rodzina. - "Uroki bycia psychologiem i zorganizowanym człowiekiem" - uśmiechałam się(...)" - komentowali koledzy z redakcji. Pracowałam od rana do nocy, brałam dużo dyżurów, bo chciałam dorobić. - Znajomi? Znałam tylko ludzi z gazety, oni mieli rodziny. Przyjaciele z Warszawy? Na początku...

 • Naukowcy długo zastanawiali się nad pytaniem: jak na statku kosmicznym odfiltrować z powietrza szkodliwe substancje? Zaskakującym rozwiązaniem problemu mogą stać się rośliny pokojowe. W trakcie testów udawało im się zneutralizować toksyny nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach – a to oznacza, że podczas ewentualnej podróży na Marsa mogłyby stać się wręcz nieocenione. Prezentujemy...

 • Gdy zaczyna brakować tchu

  Brzdąc bezskutecznie próbuje nabrać powietrza, charcze, dyszy, sinieje na twarzy... W takiej sytuacji twoja pomoc musi być natychmiastowa. Podpowiadamy, co powinnaś robić.

 • São Paulo: Miasto helikopterów i śmieci

  São Paulo to miasto helikopterów. Podczas gdy przeciętny mieszkaniec tego megalopolis grzęźnie w nieustających korkach, najbogatsi uciekają w niebo i latają od budynku do budynku, w ogóle nie dotykając ziemi.