• Informacje na temat:

  co robić kiedy nie potrafie przestać palic papierosow

Artykuły na temat: co robić kiedy nie potrafie przestać palic papierosow
 • Nikt w nas nie wierzył

  Po dwóch rozwodach był przekonany, że rodzina nie jest mu już pisana. Ale niespodziewanie pojawiła się ona i posklejała jego rozbity świat.

 • ​Andrzej Krzywy: Nigdy nie gwiazdorzyłem

  Grał na ulicy, na weselach, pierwszy zespół założył jeszcze w podstawówce. Zajął się muzyką, bo nie urósł, a dziewczyny "leciały" na gitarzystów. Andrzej Krzywy, lider zespołu De Mono, wspomina początki swojej muzycznej kariery i tłumaczy czym tamta publiczność różniła się od współczesnej. - Nigdy nie gwiazdorzyłem. Nie wiem, może po prostu nigdy nie byłem aż tak bogaty - wyznaje.

 • Maria Czubaszek: Śmierci się nie boję

  Otwarcie mówi o próbie samobójczej i wyznaje, dlaczego nie ma już ochoty żyć. Mówi też o tajemnicach małżeństwa i o braku instynktu macierzyńskiego.

 • Danuta Stenka: Nie taka znowu grzeczna

  Pora na rozstanie z wizerunkiem „skrzywdzonej, poczciwej i dobrodusznej”. Bo w takich rolach najczęściej obsadzają ją jak dotąd reżyserzy. „A we mnie jest dużo kolorów, których jeszcze nie pokazałam”, mówi Danuta Stenka. W rozmowie z „Twoim STYLEM” opowiada, kiedy bywa czarnym charakterem i nieobliczalnym dla samej siebie „zwierzem”, dlaczego ma ochotę zagrać psychopatkę i jakie chodzą jej po...

 • Maria Czubaszek: Starość zawsze mnie przerażała

  Woli psy od ludzi. Mogłaby żyć sama, bo nie nudzi się sama ze sobą, wystarczyłyby jej papierosy. Dużo papierosów. Maria Czubaszek.

 • Nadia Sawczenko: Wolność jest w duszy

  Świat z zadziwieniem obserwował, na jaką śmiałość pozwalała sobie wobec rosyjskiego sądu. Podczas odczytywania wyroku skazującego ją na 22 lata łagru śpiewała ukraińską piosenkę. – Całe życie słyszałam, że z moim charakterem będzie mi ciężko żyć. Nie! To ludziom ciężko żyć ze mną. Mnie zawsze było lekko. Bo wyjść za mąż, urodzić dzieci, wychować je – to byłoby dla mnie trudne. Takie kobiety są...

 • Niektórzy rodzą się źli

  Nie wiem, za co Bóg tak mnie pokarał. Przecież robiłam wszystko, żeby dobrze wychować  wnuczkę.

 • Jak w świetnie napisanym dramacie

  Kiedy on wybudował dom i posadził drzewo, pojawiła się ona. A wraz z nią miłość na dobre i na złe.

 • Ciążowe tabu

  Nie cierpisz swojego wielkiego brzucha? Zamiast kupować śpioszki, wolałabyś zapalić papierosa? Nie wstydź się - wiele kobiet ma podobne odczucia.

 • Elżbieta Czyżewska: Nasza Marilyn Monroe

  ..., kiedy walczyła z alkoholizmem, ale potem odbiła się i do końca życia nie tknęła alkoholu. Potrafiła też być radosna i niezwykle twórcza, a swoją energią zarażała wszystkich dookoła" - tak o Elżbiecie(...) jej prawdziwym powołaniem. "Zawsze będę grać", mawiała. W 1956 roku rozpoczęła studia. Zrobiła wielkie wrażenie nie tylko na profesorach, ale też na nowych kolegach. "Kiedy w 1958 roku Ela pojawiła...