• Informacje na temat:

  co mówi o tobie pozycja w której śpisz

Artykuły na temat: co mówi o tobie pozycja w której śpisz
 • Świat potrzebuje usłyszeć od ciebie: „Tak!”

  ..., co usłyszysz w odpowiedzi. Niektórzy ludzie nie traktują go poważnie - mówią, że poprosiliby o podwyżkę, kupili los na loterii albo oświadczyli się Jennifer Lopez lub Bradowi Pittowi. Pewien mężczyzna(...), jak mówię życiu: "tak". Jeśli chcesz być jak chodzący wykrzyknik, zacznij mówić życiu: "tak". Zbyt często do życia budzi nas dopiero jakaś tragedia, zły wynik badań albo mowa pogrzebowa. Nie...

 • Energia odnawialna

  Za ciągłe zmęczenie winisz niskie ciśnienie i brak słońca? Specjaliści radzą: zrób rachunek sumienia. Zastanów się, jak długo śpisz, czy regularnie się gimnastykujesz, jak się odżywiasz, kiedy ostatnio byłaś na badaniach krwi. Internista, laryngolog, dietetyk, trener osobisty podają sposoby na wzmocnienie kondycji i dodanie sobie mocy.

 • Książki, ciasta i boks

  ...- Lubię, kiedy po tym, jak przeczytam książkę, coś mnie "szarpie", nie pozostawia obojętnym. Mam nadzieję, że po lekturze "Dygotu" niektóre osoby tak się właśnie poczują - mówi Jakub Małecki, pisarz i tłumacz książek. Po godzinach, jeśli nie czyta, trenuje boks i... piecze ciasta. Czekoladowe.

 • Czym jest gender i dlaczego nas podzielił?

  ..., które narzekają, że cały dom jest na ich głowie, a mężowie nawet nie kiwną palcem. Współczuję, ale nie potrafię się z tym identyfikować. Po prostu nie wyobrażam sobie sytuacji, w której facet żądałby(...) obozów o skrajnie różnych poglądach. W takich warunkach trudno mówić o merytorycznej i konstruktywnej dyskusji. W tej sprawie zabrakło rzeczowych argumentów, spokojnych rozmów, chęci zrozumienia poglądów...

 • Ubranie to komunikat

  Odpowiednio skomponowany strój do pracy pomoże ci nie tylko świetnie się w nim czuć, ale też osiągnąć wyznaczone cele - mówi Monika Jurczyk OSA. Jak powinna wyglądać w pracy profesjonalistka? W co absolutnie i pod żadnym pozorem nie ubieramy się do pracy? OSA wyjaśnia zawiłości dress code`u.

 • Wielkie ochłodzenie

  Julia czuje się seksualnie wypalona, dla Olgi od „tych rzeczy” ważniejsze stało się dziecko. Iza żyje z mężem, który okazał się impotentem, ratunkiem dla małżeństwa Ewy jest już tylko terapia. A Weronika mówi o sobie: jestem aseksualna. Do gabinetów specjalistów zgłasza się coraz więcej par, które mają problem z życiem seksualnym. Dlaczego stajemy się oziębli? Zaglądamy do sypialni Polek...

 • Goodbye panie Freud

  Terapeuci są w modzie i w cenie. O nich się mówi, do nich się chodzi, z nimi się rozmawia. Czy ktoś jeszcze potrafi sobie bez nich poradzić? Są tacy, którzy przynajmniej się starają.

 • Horoskop na listopad

  Według majów już za kilka tygodni ma nastąpić koniec świata. Możliwe, zatem że listopad jest ostatnim miesiącem, który sprzyja naprawie życiowych błędów. Dowiedz się więcej, co mówią gwiazdy w listopadowym horoskopie.

 • Demi Moore skończyła 50 lat

  Kameralnym przyjęciem urodzinowym w Dubaju, amerykańska aktorka Demi Moore uczciła w niedzielę swoje 50. urodziny. Gwiazda wciąż olśniewa urodą i sylwetką, której pozazdrościć jej mogą miliony kobiet.

 • Śpij na zdrowie!

  ...), w których najdłuższa jest faza snu głębokiego. To, o której chodzimy spać, to kwestia naszej sytuacji rodzinnej czy zawodowej, a przede wszystkim chronotypu, czyli popularnie mówiąc bycia sową lub(...) czasie mózg porządkuje pamięć i emocje. Stabilizuje się praca układu krążenia, spada ciśnienie krwi oraz temperatura ciała, spowalnia proces przemiany materii. Niezależnie od tego, o której chodzisz spać...

Wideo na temat: co mówi o tobie pozycja w której śpisz
Dyskusje na temat: co mówi o tobie pozycja w której śpisz