• Informacje na temat:

  co jeść przed telewizorem

Artykuły na temat: co jeść przed telewizorem
 • Dorota Szelągowska: Mogę ją jeść łyżkami

  Dorota Szelągowska prowadzi program "Domowe rewolucje". Czy gwiazda sama przesiaduje przed telewizorem?  - Jak byłam w ciąży, to nagle na to miałam czas. Jestem absolutną fanką Magdy Gessler, mogę ją jeść łyżkami - powiedziała.

 • Co jeść, by mieć zdrowe dziąsła

  Po 50. roku życia dziąsła wymagają szczególnej troski. Aby ochronić je przed chorobami, warto sięgać po niektóre produkty... z zieleniaka!

 • Jak jeść mniej? 5 sztuczek!

  ...w naszych żołądkach, zanim zorientujemy się, że pochłonęliśmy całe opakowanie. - Przede wszystkim w ogóle powinniśmy unikać sytuacji, w których jemy bezmyślnie, wykonując jednocześnie inne czynności. Celebrujmy posiłek. Je nie tylko nasz żołądek, ale także zmysły, zwłaszcza oczy. Skupmy się na jedzeniu, cieszmy nim i zwolnijmy. Ponieważ przed telewizorem lub komputerem jemy znacznie szybciej...

 • Latem wzmocnisz wzrok

  Te owoce powinnaś jeść codziennie.

 • Przekąski, czyli drobne grzeszki Polaków

  Jak wynika z raportu "Od jedzenia humor się zmienia" Polacy regularnie spożywają trzy posiłki dziennie - śniadanie, obiad i kolację. Jednak o jedzeniu drugiego śniadania i podwieczorku zapomina, co trzeci Polak, pamiętają jednak o... przekąskach, najczęściej zjadanych przed telewizorem.

 • ​Jak zapanować nad podjadaniem? Oto pięć strategii

  ...talerzu. Przestań jeść, zacznij się odżywiać".

 • Wspólne jedzenie posiłków przy stole scala rodzinę

  ...skupić na rozmowie, albo przed telewizorem, bo wtedy telewizor zabiera tę uwagę. Więc ten stół jest takim bardzo ważnym elementem. To znaczy, że jeżeli rodzina nie jada razem to się od siebie oddala(...) wyczuć np., że ktoś z bliskich jest smutny, że dziecko nie chce jeść, nie ma apetytu, z jakiego powodu i od słowa do słowa można dowiedzieć się, że np. u dziecka w szkole coś się wydarzyło. Jakie...

 • Otwieram oczy. Już dzień czy jeszcze noc? Uroki jesieni… Czy by była 5 rano czy 17 po południu jest tak samo ciemno. Patrzę na zegarek. 5.30. Kolejny dzień. Nic szczególnego. Jak co rano, ubrać dzieci, dać jeść, usiąść przed telewizorem. Wczorajsza rozmowa o pracę nic nie przyniosła. Najwyżej kolejne rozczarowanie.

 • Żuj powoli

  Przeżuwaj dokładniej kęsy jedzenia a zaczniesz jeść mniej.

 • Wątroba i trzustka - duet do zadań specjalnych

  Leki na trawienie, tabletki na ból wątroby, produkty mające na celu działać osłonowo, pastylki do zadań specjalnych. Wystarczy kilka godzin spędzonych przed telewizorem, by ze szklanego ekranu(...). W tym fragmencie książki autorka przedstawia bliżej nasz duet do zadań specjalnych.

Dyskusje na temat: co jeść przed telewizorem
 • Re: Co jeść, żeby schudnąć?

  na bok, a jak już musisz wznieść czyjeś zdrowie wybierz wino wytrawne. Mamy coraz ładniejszą pogodę pomyśl o rowerze czy też spacerze. Grunt to nie leżeć przed telewizorem. Chudnąć trzeba powoli(...) parowanym, mozesz dodać do niego marchewkę, brokuł, ziemniaki i wszystko razem parować i wychodzi pyszny zdrowy obiad. (w sieci masz masę przepisów, wystarczy poszukać) Ważne również jest by jeść pięć

 • Re: Jajka - czy można je jeść bezkarnie?

  jest też w ilości!! Przed wojną była bieda i to były rarytasy, a ludzie spalali w pracy, to co zjedli!! Teraz "spalają", przed telewizorem i zamiast prowadzić pług - wsiadają fo traktora!!

 • Re: Czy można schudnąć bez ćwiczeń?

  dietę to w nagrodę pójdę na zestaw do maka". Jeżeli ktoś chce się odchudzić i nie obawiać efektu jojo, musi zmienić swoje podejście do jedzenia. Trzeba nauczyć się jeść o stałej porze, mniejsze posiłki i częściej, zamienić zwykłą patelnie na patelnię grillową, wielkie gary na małe, brzydkie bezbarwne talerze na kolorowe, nie jeść przed telewizorem itp. Ja tak zrobiłam i zrzuciłam już 13 kg!

 • Re: Chudnąć zdrowo przed telewizorem

  Efektywne i zdrowe odchudzanie to jest to proces. Teoretycznie każdy może się odchudzić i zadbać o siebie, niby wystarczy mniej jeść i poćwiczyć... ale zrobić do zdrowo, bez prochów, bez wydawania kasy na cudowne środki nie dopuszczając do efektu jojo to zupełnie inna sprawa. Polecam system Nowaka. Dzięki wiedzy z niej czuję się świetnie, tryskam zdrowiem i energią i mam już 15 kg mniej :D

 • Re: Znacie jakies sposoby na szybkie odchudzanie ? ?

  Moja ulubiona dieta to "na lenia"... Siadam przed kompem/ telewizorem, i tak się rozleniwiam, że nie chce mi się iść do sklepu po jedzenie; ba nawet nie chce mi się iść do kuchni coś zrobić(...). Moim zdaniem najlepiej jeść normalnie i uprawiać dużo sportu. Widziałem jak ludzie chudli bardzo duzo na diecie, ale potem wszystko wracało. W przypadku intensywnych ćwiczeń bez diety, to sie nie

 • Re: Zbić kokosy na kokosach

  Najlepszy sposób na odchudzenie????? Mniej jeść , dostarczając mniej kalorii do organizmu i więcej ćwiczyć ale nie przed telewizorem czy komputerem!

 • Re: Jesienną chandrę zwalczaj na siłowni

  Zamiast iść na trening proponuję się wywalić przed telewizorem, nic nie robić ewentualnie jeść ciastka tonami a potem iść do lekarza na serce.

 • Re: Jak zachować smukłą sylwetkę?

  Nic nowego w tym temacie się nie wymyśli ! Mniej jeść ( na mniejszym talerzu , nie przed telewizorem ) i ruszać się ( siedząc na kanapie też !)

 • Re: Dieta wolumenowa

  Ja jestem na diecie Sandruni. Schudłam już 8 kg. Staram się jeść regularne posiłki i nie podjadać między nimi. Jem dużo warzyw i owoców. Przestałam jeść słodycze i tłuste potrawy. Dużo czasu spędzam aktywnie, a nie przed telewizorem.

 • Re: Sekrety diety idealnej

  Jeść to można wszystko - tylko wszystko z umiarem. A co najważniejsze? Nie rozsiadać się przed telewizorem jak stare krowy (po posiłku) - tylko np. zabrać psa na dłuższy spacer, ruszać się, ruszać! A jak nie ma mozliwości ruchu - np. w pracy, to nie jeść bomb kalorycznych tylko jakiś jogurt / sałatkę / warzyw kubek - cokolwiek byle lekkie! Ludzie jedzą i siedza przed telewizorem / komputerem