• Informacje na temat:

  co by bylo gdyby

Artykuły na temat: co by bylo gdyby
 • Gdyby więcej osób było fit, byłoby weselej

  Łukasz Piątek, Interia: Zależy wam, żeby ludzie byli fit? Mateusz Janusz: - Oczywiście, że nam zależy. Uprzedzając twoje kolejne pytanie, "Dlaczego?", od razu odpowiem: takie osoby są bardziej rozmowne, pozytywne, widać, że bije od nich mocna energia. Z takim człowiekiem można nadawać na tych samych falach. Pamela Stefanowicz : - Gdyby więcej osób było fit, na pewno byłoby weselej. Wy...

 • A gdyby tak w Bieszczady...

  Góry zachęcają do przyjazdu nie tylko możliwością oderwania się na chwilę od cywilizacji, ale także wieloma atrakcjami turystycznymi.

 • A gdyby tak… przestać walczyć z cellulitem?

  Kanadyjska aktywistka pokazuje, że najlepszym sposobem na cellulit jest… jego akceptacja.

 • Anna Dymna: Gdybym go teraz poznała...

  ...o Dymnym, skoro od ćwierć wieku masz innego mężczyznę?". Ale przecież mój Krzysztof wie, że gdyby nie Wiesiek, to dziś nie byłoby mnie takiej, jaka jestem. O czym więc chce pani napisać(...) pisał, jest wciąż aktualne. I pewne rzeczy by mu się teraz bardzo podobały. Na pewno byłby szczęśliwy, gdyby się przeszedł ulicami Krakowa. W dniu, w którym dostawałam wypłatę, chodziliśmy do restauracji...

 • Agnieszka Woźniak-Starak: zwariowałabym, gdyby ktoś na mnie wisiał

  Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała, co sądzi o związku Madzi i Oleha z "Big Brothera".

 • A gdyby tak… zmienić codzienne nawyki?

  Coraz częściej uświadamiasz sobie, że aby wypełnić wszystkie domowe obowiązki, musisz zrezygnować z czasu dla siebie? Trudno znaleźć ci czas na pasję pomiędzy zakupami, gotowaniem, sprzątaniem, pracą zawodową a wychowywaniem dzieci? Czas zwolnić, wziąć głęboki oddech i zastanowić się, co możesz zmienić w swoim rozkładzie dnia.

 • Piotr Kraśko: Gdyby tata biegał 100 km/h to byłby szał

  ...- Jak ma się trójkę dzieci, to nie ma się problemu z wczesnym wstawaniem - żartuje Piotr Kraśko. Znany dziennikarz, który biega maratony, gdyby mógł być zwierzęciem, chciałaby być gepardem. - Niczym innym nie zaimponowałbym bardziej swoim dzieciom - tłumaczy.

 • Marian Opania: Gdybym urodził się drugi raz, nigdy nie zostałbym aktorem

  Choć aktorstwo wydaje się być ciekawym zajęciem, Marian Opania zauważa, że ma też swoje ciemne strony. "Gdybym urodził się drugi raz, nigdy nie zostałbym aktorem" - mówi PAP Life Opania, który do tego zawodu bezskutecznie próbował zniechęcić też swojego syna.

 • Socha: Gdybym nie była aktorką, mogłabym pracować w okienku na poczcie

  Aktorka rozważała porzucenie aktorstwa. Chciała podjąć kolejne studia, które dałyby jej konkretny zawód. Gwiazda serialu „Na Wspólnej” myślała m.in. o prawie, które uważa za zawód zbliżony do aktorstwa. Twierdzi, że mogłaby także pracować jako księgowa lub urzędniczka na poczcie.

 • ...  ... czyli z cyklu, jak  beznadziejny komentarz rodzi pomysł na kolejny wpis:)   Wiec gdybym  już miała pisać o seksie -  napisałabym tak :   Najpierw...

Zdjęcia na temat: co by bylo gdyby
 • Tenor
Wideo na temat: co by bylo gdyby
Dyskusje na temat: co by bylo gdyby