• Informacje na temat:

  ciąża co pic

Artykuły na temat: ciąża co pic
 • Oczy też chcą pić

  Za ich właściwe nawilżenie odpowiadają łzy. Gdy jest ich za mało, zaczynają się problemy.

 • Keira Knightley żali się, że nie może pić w ciąży

  - Jestem zaproszona na Oscary i nie będę mogła nawet wypić drinka – lamentowała Knightley w rozmowie z Ellen DeGeneres.

 • Ciąża? Jeszcze nie teraz!

  ...kontaktu fizycznego. Nawet jeżeli rozmowa z lekarzem miałaby być nieprzyjemna (choć zdarza się to niezwykle rzadko), uzyskanie i zastosowanie antykoncepcji przed lub po stosunku jest mniej obciążające...

 • Ciąża w praktyce

  ...żywieniowe odstawały od tych z poradników? Nie martwcie się - bez wielkich rewolucji też można zadbać o zdrowie swoje i swojego dziecka. Najważniejsza regularność Ciąża to moment, gdy mamy(...). Podobnie jak surowe, niedogotowane lub niedopieczone mięsa (tatar, krwisty befsztyk), które mogą być przyczyną zakażenia np. toksoplazmozą. Na koniec, życzę wszystkim mamom, aby ciąża w praktyce...

 • I trymestr - ciąża, czyli co się ze mną dzieje?

  Jeśli wiesz już, iż jesteś w ciąży (byłaś u lekarza lub chociaż zrobiłaś test ciążowy)- to zapraszamy do pozyskania niezbędnych informacji dotyczących twojego organizmu, ciąży i nowopoczętego życia.

 • Ciąża w dobrej formie

  ...zwiększenie masy ciała obciążają kręgosłup i powodują dolegliwości kręgosłupa. Najprostsze sposoby - Przede wszystkim warto zadbać o to, by w czasie siedzenia opierać plecy pod kątem 90 stopni...

 • Dieta i zioła wzmocnią naczynia krwionośne

  Skłonność do pękania naczyń krwionośnych nasila się z wiekiem, a sprzyjają temu burze hormonalne (dojrzewanie, ciąża, menopauza). Rozszerzone naczynka (teleagiektazje) najczęściej tworzą się na twarzy i na nogach.

 • Macierzyństwo a nietrzymanie moczu

  Ciąża, poród i macierzyństwo należą do najpiękniejszych momentów w życiu kobiety. Oczekiwanie bobasa dostarcza rodzinie nie tylko ogromu pozytywnych emocji, ale też wielu trosk i mnożących się w głowie pytań.

 • Kudelski: Serial pokazuje rzeczy, które zamiatało się pod dywan

  Serial „Na Wspólnej” zaczął pokazywać realne życie – uważa Robert Kudelski. Aktor jest zadowolony, że scenarzyści podejmują tematy, takie jak miłość homoseksualna, utrata dziecka czy ciąża pozamałżeńska. Zdaniem aktora widzowie są zmęczeni fikcją w stylu oper mydlanych i chcą oglądać wątki, które bezpośrednio ich dotyczą.

 • Planowanie ciąży po poronieniu

  Dla kobiety, która poroniła, kolejna ciąża jest trudnym doświadczeniem, a towarzyszący jej strach często przysłania radość oczekiwania. Dowiedz się, jak radzić sobie ze stratą, co zrobić żeby zwiększyć szanse na szczęśliwe rozwiązanie i dlaczego pierwszy trymestr jest taki ważny.

Wideo na temat: ciąża co pic
 • Kim Kardashian i Kanye West zatrudnili surogatkę?

  Kim Kardashian i Kanye West wynajęli surogatkę? Zagraniczne media donoszą, że kobieta za kwotę 110 tys. dolarów ma urodzić rodzeństwo dla North i Sainta. Wynagrodzenie może wzrosnąć, jeśli ciąża okaże się mnoga. Zastępcza matka nie będzie mogła palić, pić alkoholu, zażywać narkotyków i farbować włosów. Powinna też ograniczyć do minimum jedzenie sushi i picie kawy. W całym procederze miała pomagać

Dyskusje na temat: ciąża co pic
 • Przeciwnie!!!

  Zmysłay kobiety i jej umysł pracuja niezwykle efektywnie. Przez całą ciażę udzielałam korepetycji z matematyki dla studentów i byłam w stanie szybko w myślach rozwiązywać skomplikowane zadania. Stan cudowny. A te badania to pic na wodę, dla wyciągnięcia kasy. Wystarczy sama obserwacja.