• Informacje na temat:

  chude uda

Artykuły na temat: chude uda
 • Dlaczego kobiety lubią oglądać chude modelki?

  ...stoją w jaskrawej sprzeczności z wcześniejszymi doniesieniami o tym, że widok chudej modelki dla większości kobiet jest jednak źródłem pewnej frustracji. Silvia Knobloch-Westerwick tłumaczy, że do(...) dodatkowo zmniejsza szanse na to, że kiedyś uda się do tego ideału zbliżyć.

 • Miko na nowym zdjęciu. Ale chuda!

  Iza Miko jest jedną z nielicznych polskich aktorek, którym udało się wyjść poza rodzimą branżę filmową.

 • Chuda

  ..."Chuda" to niezwykle emocjonalna, a zarazem zdystansowana relacja nastolatki chorej na anoreksję. Towarzyszy jej Małpa - drugie ja bohaterki: obsesyjne, władcze i nienawidzące.

 • Przetrwali chude lata

  ...na scenę. Los ich nie szczędził Furtką do show-biznesu miał być jej udział w "Tańcu z gwiazdami". Nie udało się. Groźna kontuzja kręgosłupa wykluczyła Halinkę z konkursu. Gdy wkrótce po tym...

 • Czas na piknik!

  Grillowanie stało się letnią tradycją. I choć rozum podpowiada, że zamiast karkówki i kiełbasy lepiej wybrać chude mięso, ryby i warzywa, nie zawsze uda się to wprowadzić w życie. I dlatego trzymaj się choć kilku zasad zdrowego grillowania.

 • Zbyt chuda, żeby przeżyć

  ...publikacji zdjęć anorektyczki. Ale Isabelle udało się częściowo osiągnąć swój cel. Cały świat mówił o anoreksji, a projektanci mody (m.in. Marc Jacobs i Jean Paul Gaultier) stopniowo zaczęli zatrudniać(...) branży”, wspominała Isabelle. To samo słyszała w agencjach modelek. Caro była już wtedy bardzo chuda. Przy wzroście 165 cm ważyła zaledwie 47 kg. Ale tak bardzo zależało jej na tym, aby odnieść sukces...

 • Udany debiut

  ...chude i wodniste, gaszące pierwsze pragnienie. Następne mleko (wypływające po kilku minutach ssania piersi) jest gęstsze, zawiera więcej kalorii oraz składników odżywczych. Aby malec był naprawdę...

 • Jedz jak supermodelka!

  Podczas gdy Gisele Bundchen preferuje na co dzień zielone warzywa, pełne ziarna i chude mięso, Carolyn Murphy stosuje dietę alkaliczną. Aby mieć ciało smukłe niczym supermodelki, warto zacząć jeść jak one.

 • IQuchnia - uczta dla duszy i ciała

  Wiadomo, że sprawiedliwości na świecie nie ma. Inne dziewczyny były zawsze chude, a ja ciągle musiałam się odchudzać - wspomina piosenkarka Anna Jurksztowicz, autorka książki "IQuchnia, czyli jak inteligentnie jeść i pić“.

 • Udana podróż z maluchem

  Końcówka lata to wymarzona pora na rodzinny wyjazd, bo nie jest już tak gorąco. Co zrobić, by mały pasażer dobrze zniósł dłuższą jazdę samochodem?

Dyskusje na temat: chude uda
 • Za chude uda

  Drogie moje! Muszę coś zrobić ze swoimi udami - wyglądają jak dwie parówki. Niby mój mąż mówi, że całkiem mu się podobają, ale ja w to nie wierzę... gdyby mu się podobały, okazywałby mi (i im) więcej czułości... Są za chude moim zdaniem. Chciałabym mieć jak najbardziej kobiece kształty, tymczasem moje biodra są... zbyt płaskie. I ten płaski tyłek. Potrzebuję coś z tym zrobić! Schudnąć jest

 • Re: Chude nie jest ani piękne, ani zdrowe

  Szerokie biodra, rozbudowane uda i wąskie ramiona są cechą sylwetki kobiet. Kobiety za sprawą hormonów są bardziej podatne na odkładanie tam tkanki tłuszczowej. Natomiast wąskie biodra i mało zatłuszczone uda wraz z szerokimi barkami są cechą mężczyzn. Domyślam się więc, że te minusy to od ped**ałów...

 • Re: Za chude uda

  Drogie moje! Muszę coś zrobić ze swoimi udami - wyglądają jak dwie parówki. Niby mój mąż mówi, że całkiem mu się podobają, ale ja w to nie wierzę... gdyby mu się podobały, okazywałby mi (i im) więcej czułości... Są za chude moim zdaniem. Chciałabym mieć jak najbardziej kobiece kształty, tymczasem moje biodra są... zbyt płaskie. I ten płaski tyłek. Potrzebuję coś z tym zrobić! Schudnąć jest

 • Re: Chude nie jest ani piękne, ani zdrowe

  Co za głupi tytuł!!!! Tyle piękna ile odbiorców... dla mnie wolę szczuplutkie bo taka jest moja żona niż ocierające się uda czy fałdy tłuszczu... Co do zdrowia... lepsza chyba niedowaga niż nadwaga---- koniec dyktatu fatties!!!

 • Re: Za chude uda

  Myślę, że można przytyć. Oczywiście, to też zależy od Twojego metabolizmu - jeśli jest dobry, to możesz tyć wolnej. Jedz kalorycznie. Odwiedzaj codziennie wszelkie fast foody, a efekt będzie murowany:-)

 • Re: Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi

  Uda Angie ...........przerażająco chude.

 • Re: Za chude uda

  Myślę, że można przytyć. Oczywiście, to też zależy od Twojego metabolizmu - jeśli jest dobry, to możesz tyć wolnej. Jedz kalorycznie. Odwiedzaj codziennie wszelkie fast foody, a efekt będzie murowany:-) Niech za bardzo nie tyje, bo będą jej się ocieraly;-) no może dla męża będzie bardziej komfortowa;-)

 • Re: Pierwszy kryzys?

  Jak mozna miec tak chude uda i tak wielki tłusty baniak.

 • Re: Za chude uda

  Myślę, że można przytyć. Oczywiście, to też zależy od Twojego metabolizmu - jeśli jest dobry, to możesz tyć wolnej. Jedz kalorycznie. Odwiedzaj codziennie wszelkie fast foody, a efekt będzie murowany:-) Niech za bardzo nie tyje, bo będą jej się ocieraly;-) no może dla męża będzie bardziej komfortowa;-) Czasami kompleksy mogą człowieka zadręczyć więc jak chce to niech sobie troszkę przytyje. Ale niech potem nie narzeka na celebritis ;-)

 • Re: Emilio Pucci

  Koszmarnie chude uda! Powinna jedynie pokazywac sie w dlugich spodniach !