• Informacje na temat:

  chłopak mnie nie zauwaza

Artykuły na temat: chłopak mnie nie zauwaza
 • "Kochanie, jesteś dla mnie za gruba"

  To była naprawdę udana randka: trochę wina, trochę zwierzeń, nocny spacer i całus na dobranoc. Następnego dnia Kinga znalazła w skrzynce wiadomość: „nie gniewaj się, jesteś dla mnie za gruba”. Nigdy w życiu nie czuła się tak podle.

 • Gram ale nie udaję

  Jak zobaczycie piękną czterdziestolatkę w ogrodniczkach na hulajnodze, to może być ona. Pewnie nie poznacie popularnej Zuzy z Przyjaciółek i Leny z Na dobre i na złe, bo Anita Sokołowska po zejściu z planu zmywa makijaż, zrzuca szpilki, bez kostiumu czuje się swobodniej. W rodzinie dostała dość akceptacji, by nie udawać kogoś, kim nie jest. Sama urządza mieszkanie, ma stary samochód. Próbuje...

 • Czy można mieć za dużo hermèsów?

  ...​Wyprawy na zakupy z księżniczką Zahirą były męczarnią - po pierwsze dlatego, że odbywały się codziennie, czasem przez cały dzień, po drugie - ponieważ kupowała tyle chłamu.

 • Jestem zła, bo otacza mnie zło

  .... Choć szef zdawał się nie zauważać, że jestem dziewczyną, i traktował mnie na równi z kolegami, to kumple po fachu zachowywali się zupełnie inaczej. Zdecydowana większość uważała mnie za(...) z chłopaków próbował bawić się w dżentelmena, wybijałam mu to z głowy. Docieranie się z zespołem zajęło mi blisko pół roku. Starałam się być szorstka, stanowcza i bardziej męska, żeby zyskać opinię dziewczyny...

 • Julia Roberts: Piękno nie ma wieku

  ...​Wielkie oczy jelonka Bambi, szeroki uśmiech jak u Kota z Cheshire i niesforne, kasztanowe loki. Julia Roberts, która niedawno skończyła 50 lat, to wciąż nasza ulubiona Pretty Woman. Niedługo aktorkę będziemy mogli zobaczyć w nowym filmie.

 • Mieczysław Fogg: Błysnął, trwał i nie znudził

  ...mu w dowodzie dopiero po wojnie. Innym nieśmiertelnym przebojem Mieczysława Fogga z czasów przedwojennych była "Pieśn o matce". - Mama była dla mnie pierwszą i ostatnią instancją, i to we(...) śpiewać, powtarzał: - Jak mnie Olsza zobaczy, to mnie zabije. On mi tamtego sukcesu nie daruje. Kiedy wiele lat później Fogg "ukradł" przebój "Pierwszy siwy włos" Marcie Mirskiej, ta przestała mu się...

 • Rafał Maślak: Nie ma rzeczy niemożliwych!

  Specjalnie dla EksMagazynu wcielił się rolę dzielnego i bardzo zmysłowego gladiatora. Waleczny jest również w spełnianiu swoich życiowych celów. O show-biznesie, roli pięknego chłopca i osobistej przemianie rozmawiamy z Rafałem Maślakiem, Misterem Polski, uczestnikiem międzynarodowego konkursu Mister International i najgorętszym nazwiskiem sezonu!

 • Chłopak na opak

  Tradycyjny model, w którym mężczyzna dominuje w związku, pracuje i utrzymuje dom, a kobieta jest przy dzieciach w kuchni, zdaje się przechodzić do lamusa. I nie ma się tu o co spierać. Pozostaje pytanie, jaki będzie nowy podział ról?

 • Obaj mnie kochają

  Kiedy kobieta kocha mężczyznę, świata poza nim nie widzi i nie zwraca uwagi na nikogo innego. Chyba, że jej uczucie zaczyna słabnąć...

 • I nic więcej od ciebie nie chcę

  Same słowa nie wystarczą, by odpuścić czyjeś winy i pójść dalej. Jeśli nie chcemy, by poczucie krzywdy zatruwało nam życie, musimy wyruszyć w długą wędrówkę. Jej końcem jest stwierdzenie: nie chcę już zemsty, nie chcę zadośćuczynienia. To, co się stało, należy do przeszłości. Jak tego dokonać? Mówi prof. Jerzy Mellibruda, psycholog i autor książki "Pułapka niewybaczonej krzywdy".

Dyskusje na temat: chłopak mnie nie zauwaza
 • Re: Zanam rozwiązanie,

  to smutne, ze przez dwa lata musialas zniechecac swojego faceta do innych kobiet! moj narzeczony od poczatku nie ogladal sie w mojej obecnosci za laskami, do tej pory ich nie zauwaza ale nie dlatego, ze boi sie to zrobic przy mnie po prostu nie ma takiej potrzeby bo jest szczesliwy ze mna i nie musi innych pieknosci wylawiac z tlumu.