• Informacje na temat:

  chłopak mnie nie zauwaza

Artykuły na temat: chłopak mnie nie zauwaza
 • Czy można mieć za dużo hermèsów?

  ...​Wyprawy na zakupy z księżniczką Zahirą były męczarnią - po pierwsze dlatego, że odbywały się codziennie, czasem przez cały dzień, po drugie - ponieważ kupowała tyle chłamu.

 • Jestem zła, bo otacza mnie zło

  .... Choć szef zdawał się nie zauważać, że jestem dziewczyną, i traktował mnie na równi z kolegami, to kumple po fachu zachowywali się zupełnie inaczej. Zdecydowana większość uważała mnie za(...) z chłopaków próbował bawić się w dżentelmena, wybijałam mu to z głowy. Docieranie się z zespołem zajęło mi blisko pół roku. Starałam się być szorstka, stanowcza i bardziej męska, żeby zyskać opinię dziewczyny...

 • Julia Roberts: Piękno nie ma wieku

  ...​Wielkie oczy jelonka Bambi, szeroki uśmiech jak u Kota z Cheshire i niesforne, kasztanowe loki. Julia Roberts, która niedawno skończyła 50 lat, to wciąż nasza ulubiona Pretty Woman. Niedługo aktorkę będziemy mogli zobaczyć w nowym filmie.

 • Mieczysław Fogg: Błysnął, trwał i nie znudził

  ...mu w dowodzie dopiero po wojnie. Innym nieśmiertelnym przebojem Mieczysława Fogga z czasów przedwojennych była "Pieśn o matce". - Mama była dla mnie pierwszą i ostatnią instancją, i to we(...) śpiewać, powtarzał: - Jak mnie Olsza zobaczy, to mnie zabije. On mi tamtego sukcesu nie daruje. Kiedy wiele lat później Fogg "ukradł" przebój "Pierwszy siwy włos" Marcie Mirskiej, ta przestała mu się...

 • Rafał Maślak: Nie ma rzeczy niemożliwych!

  Specjalnie dla EksMagazynu wcielił się rolę dzielnego i bardzo zmysłowego gladiatora. Waleczny jest również w spełnianiu swoich życiowych celów. O show-biznesie, roli pięknego chłopca i osobistej przemianie rozmawiamy z Rafałem Maślakiem, Misterem Polski, uczestnikiem międzynarodowego konkursu Mister International i najgorętszym nazwiskiem sezonu!

 • Chłopak na opak

  Tradycyjny model, w którym mężczyzna dominuje w związku, pracuje i utrzymuje dom, a kobieta jest przy dzieciach w kuchni, zdaje się przechodzić do lamusa. I nie ma się tu o co spierać. Pozostaje pytanie, jaki będzie nowy podział ról?

 • Obaj mnie kochają

  Kiedy kobieta kocha mężczyznę, świata poza nim nie widzi i nie zwraca uwagi na nikogo innego. Chyba, że jej uczucie zaczyna słabnąć...

 • I nic więcej od ciebie nie chcę

  Same słowa nie wystarczą, by odpuścić czyjeś winy i pójść dalej. Jeśli nie chcemy, by poczucie krzywdy zatruwało nam życie, musimy wyruszyć w długą wędrówkę. Jej końcem jest stwierdzenie: nie chcę już zemsty, nie chcę zadośćuczynienia. To, co się stało, należy do przeszłości. Jak tego dokonać? Mówi prof. Jerzy Mellibruda, psycholog i autor książki "Pułapka niewybaczonej krzywdy".

 • Ludzie o mnie źle mówią!

  Wesołek, plotkara, puszczalska... Łatki, którą przypinają nam inni, nie jest łatwo się pozbyć. Czytelniczki TWISTA opowiadają, jak dorobiły się swojej, a my radzimy, co zrobić, żeby się w końcu odczepiła...

 • Wesela nie będzie

  W serialu, na którego planie się poznali, dopisano im… historię romansową. Scenarzyści wkrótce przerwali ten wątek, a grana przez nich para się rozstała. Zupełnie odwrotnie potoczyło się ich życie.

Dyskusje na temat: chłopak mnie nie zauwaza
 • Re: Zanam rozwiązanie,

  to smutne, ze przez dwa lata musialas zniechecac swojego faceta do innych kobiet! moj narzeczony od poczatku nie ogladal sie w mojej obecnosci za laskami, do tej pory ich nie zauwaza ale nie dlatego, ze boi sie to zrobic przy mnie po prostu nie ma takiej potrzeby bo jest szczesliwy ze mna i nie musi innych pieknosci wylawiac z tlumu.