• Informacje na temat:

  cellulit medycyna estetyczna

Artykuły na temat: cellulit medycyna estetyczna
 • Medycyna estetyczna: Jeden zabieg daje wiele efektów

  Platformy to nowoczesne urządzenia, dzięki którym medycyna estetyczna zyskała nowe możliwości. Z powodzeniem zastępują kilka różnych zabiegów. Dzięki nim można szybko uzyskać efekty, które tradycyjnie wymagałyby dłuższej kuracji.

 • Skąd się biorą karykaturalne efekty w medycynie estetycznej?

  Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, dyrektor PSME PTL:   Medycyna estetyczna postrzegana jest przez część mediów jako ta, którą można wykonać "na życzenie" oraz niosąca ryzyko(...) problemy, od cellulitu po zmarszczki, dlatego dobra placówka posiada kilka typów wysokiej jakości urządzeń.   Podkreślę jeszcze, że lekarz powinien opracować dla pacjenta spersonalizowany program...

 • Medycyna estetyczna to już nie tylko botox i kwas hialuronowy!

  Medycyna Estetyczna to stosunkowo bardzo młoda gałąź medycyny - za rok jej powstania przyjmuje się 1973 - w tym to właśnie roku powstało pierwsze na świecie Francuskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej. Już dwa lata później powstają analogiczne Towarzystwa we Włoszech, Belgii i Hiszpanii, a do Polski Medycyna Estetyczna dociera w 1993 roku z roku na rok zdobywając coraz większe rzesze propagatorów.

 • Plusy i minusy zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej

  ..., które nie mają za wiele wspólnego z rzeczywistością. Zwłaszcza, że - jak wiele innych zabiegów pielęgnacyjnych - medycyna estetyczna ma zarówno swoje wady, jak i zalety. Plusy zabiegów medycyny(...) sytuacji podczas sesji zabiegowej? Niepotrzebnie. Medycyna estetyczna wykorzystuje bardzo zaawansowane technologie w służbie komfortu klientek gabinetów. Poza tym zabiegi w salonach kosmetycznych to...

 • 9 sprzymierzeńców w walce z cellulitem

  ...potężny oręż. Wspomagana różnorodną aktywnością fizyczną, taką jak aerobik, pływanie, jazda na rowerze, fitness przynosi wymierne rezultaty. Również medycyna estetyczna oferuje zabiegi pomagające(...)- Najważniejsze w walce z cellulitem jest wprowadzenie do jadłospisu produktów bogatych w witaminę C, która oczyszcza i odwadnia organizm oraz błonnik. Ważne, aby wykluczyć z diety produkty tłuste...

 • ...  Zapewne wszyscy wiedzą, czego na ogół dotyka medycyna estetyczna. Otóż to jedna z rodzajów leczniczych, zajmująca się ludzką skórą, a także naszym ciałem....

 • Pozbądź się cellulitu - na zawsze

  Co chciałabyś zmienić w swoim wyglądzie? Na liście wymienianych przez kobiety problemów estetycznych cellulit ma gwarantowane wysokie miejsce.

 • Pozbądź się cellulitu - na zawsze

  Co chciałabyś zmienić w swoim wyglądzie? Na liście wymienianych przez kobiety problemów estetycznych cellulit ma gwarantowane wysokie miejsce.

 • Na własnej skórze: Zimnem w tkankę tłuszczową

  W samym centrum Warszawy - na 6. piętrze hotelu Marriott - od niedawna mieści się PROFEMED Medycyna Estetyczna. To centrum o powierzchni 330 metrów, w którym specjaliści zadbają o kondycję skóry, ujędrnią ciało, usuną znamiona, odmłodzą dzięki zastosowaniu lasera, wyszczuplą korzystając ze sprzętu najnowszej generacji, a nawet dobiorą bieliznę korygującą.

 • Push-up dla biustu i pośladków

  Aby walczyć z grawitacją i czasem, medycyna estetyczna sięga po różne metody i łączy je dla lepszego efektu. Fale radiowe, krioterapia, głęboko wnikające maski to standardowe zabiegi przy ujędrnianiu piersi i pupy.

Dyskusje na temat: cellulit medycyna estetyczna