• Informacje na temat:

  cel

Artykuły na temat: cel
 • Cel: Pożegnać plamy!

  Piegi bywają urocze. Jednak przebarwienia posłoneczne zamiast zdobić, zdecydowanie drażnią. Na szczęście można z nimi wygrać. Od czego zacząć?

 • Najważniejszy jest cel

  ...niemal dorównuje umiejętnościami profesjonalnym tancerzom, czy uczyć kogoś od podstaw? - Jedno i drugie jest wyzwaniem, bo cel jest ten sam, czyli wypaść jak najlepiej! Pewnie, że dla trenera(...) równoznaczne z tym, że wrócę na parkiet. Podszedłem do sprawy zadaniowo - jest cel i trzeba go osiągnąć. Takie nastawienie bardzo mi pomogło. Taniec też, bo w tym temacie mam jeszcze sporo do zrobienia...

 • Emma Watson przekazała milion funtów na nietypowy cel

  Brytyjska aktorka Emma Watson chce walczyć z molestowaniem seksualnym w Wielkiej Brytanii. Przekazała milion funtów dwóm stowarzyszeniom walczącym z tym zjawiskiem.

 • Bieganie: Wyznacz sobie cele

  Zanim wyjaśnię, od czego zacząć, by zrobić to dobrze, musisz zajrzeć w głąb siebie i zastanowić się nad własnymi celami i dążeniami - co chcesz osiągnąć dzięki bieganiu?

 • Nasz cel: Zdrowe paznokcie

  Każda z nas chciałaby móc pochwalić się ładnymi płytkami nie tylko u dłoni, ale także u stóp. Często, by osiągnąć ten cel, musimy najpierw zwalczyć grzybicę.

 • Cel: Zlikwidować cellulit

  ...- Cellulit to po prostu nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, które występuje razem z jej obrzękowo-włóknistymi zmianami - wyjaśnia założycielka kliniki La Perla, Kalina Ben Sira i dodaje: - Oprócz zwykłego, tłuszczowego cellulitu spotykamy też tzw. cellulit wodny, który jest związany z występowaniem obrzęków. Za powstanie pomarańczowej skórki odpowiedzialne są dwa czynniki: geny oraz...

 • Nasz cel: Zdrowy układ krążenia!

  Gdyby naczynia krwionośne mogły decydować o tym, co będziemy na co dzień jeść, z pewnością na pierwszym miejscu byłyby warzywa. Są skarbnicą składników chroniących nas przed wysokim cholesterolem, a także nadciśnieniem i miażdżycą.

 • Nasz cel: znowu płaski brzuszek!

  Nadmiar tłuszczyku wokół talii to nie tylko problem estetyczny, ale i zdrowotny. Nie należy go więc bagatelizować, tym bardziej że niechcianą oponkę ma aż 35 proc. Polaków!

 • Najbardziej ekscentryczne cele podróży

  Znaleźć najbardziej ekscentryczne cele podróży to dla takiego M!chałka z Wawelu jak ja żaden problem, w końcu mam 26 procent orzeszków i należę do Redakcji M! Mam Dobrą Wiadomość, przygotowałem dla was wybór miejsc, które podobnie jak M! budzą zachwyt i pożądanie. Sami zobaczcie!

 • Gdy urodził się syn Adele, gwiazda poczuła, że jej życie ma cel

  Już nie zaprzątam sobie głowy głupotami. Angelo sprawia, że jestem z siebie dumna. Gdy zostałam matką, poczułam, że naprawdę żyję. Miałam wreszcie cel. - powiedziała. - Przede wszystkim jestem matką. Na drugim miejscu troszczę się o siebie, a na trzecim miejscu jest praca. Wydaje mi się, że musiałam zrobić sobie tę przerwę, żeby ludzie za mną zatęsknili. Nie wiedziałam do końca, w jakim...

Zdjęcia na temat: cel
Wideo na temat: cel
Dyskusje na temat: cel