• Informacje na temat:

  całowanie się na randce

Artykuły na temat: całowanie się na randce
 • Randki po rozwodzie

  Jesteś znów wolna, ale masz dość samotnych wieczorów? Poznaj reguły randkowania po rozwodzie, żeby od nowa cieszyć się swoją kobiecością, męskim zainteresowaniem i spotkać miłość.

 • Randka z Marilyn Monroe

  Colin Clark miał zaledwie 24 lata kiedy na kilka dni stał się najbliższym mężczyzną divy kina. Pracował wówczas jako asystent reżysera na planie "Księcia i aktoreczki". Wiele lat później swój krótki(...), sięgnijcie do książki. Oto jej fragmenty. Opis jednej z najwspanialszych randek z Marilyn Monroe w roli głównej.

 • Umawiamy się na seks

  Zapracowani kochacie się coraz rzadziej. Jak ożywić życie intymne? Planując zajęcia, zarezerwujcie sobie czas na erotyczne igraszki.

 • Patrycja Markowska: Teraz się buntuję

  Ciepły grudniowy wieczór, przed warszawskim klubem Hybrydy kłębią się tłumy. To będzie wyjątkowy koncert, bo Patrycja Markowska za swój nowy album "Alter ego" ma otrzymać złotą płytę. Wreszcie(...) opaskę z rzemienia. Gdy zaczyna się występ, szaleje na scenie do utraty tchu. - Zawsze ciągnęło mnie, żeby grać duże koncerty, porywać tłum. Dopiero wtedy wiem, że jestem na odpowiednim miejscu. Scena...

 • ​Swatanie w Peerelu

  Zakazany, grzeszny owoc jest pożądany, smakuje lepiej, pobudza bardziej, niż chcieliby świątobliwi. Księża często kierują myśli młodych na seks, pytają o dotyk, o masturbację. W wieku kilkunastu lat czuje się wzmożenie, rośnie apetyt na zakazane praktyki. Praktykuje się macanie, całowanie, pieszczoty, aż wreszcie trzeba podjąć decyzję, co dalej. Czasami ciała podejmują ją za nas.

 • Alicja i Krzysztof Klenczonowie: Miłość Bibi i Niuńka

  Nawet mnie nie pocałował. Choć pewnie gdyby próbował, znajomość szybko by się skończyła - tak wspomina pierwszą randkę z Krzysztofem Klenczonem, kompozytorem największych przebojów Czerwonych Gitar jego żona, Alicja.

 • Gorszycielka mimo woli

  SHOW: - Mówisz, że nie chcesz być Marysią, tylko Marią. Pamiętasz moment, w którym z dziewczynki zmieniłaś się w kobietę? Maria Niklińska : - Na studiach koledzy zaczęli do mnie mówić Maria i to mi się spodobało. Lubię pełne formy imion. Maria to imię, z którym się identyfikuję. Nie udaję nikogo, jestem autentyczna. Już nie jestem dziewczynką Marysią, tylko Marią. Po prostu. Jaką jesteś...

 • Orgazmu trzeba się nauczyć

  ...jest, jak do tego pierwszego stosunku dochodzi trochę później. Dajemy sobie wtedy szansę na lepsze dopasowanie i zgranie się. Poza tym, przez seks na pierwszej randce tracimy chyba te wszystkie emocje(...), że uprawiasz seks od dwóch lat sugeruje również, że możesz być jeszcze kobietą mało rozbudzoną seksualnie. Kobiety, w przeciwieństwie do mężczyzn, muszą się uczyć przeżywać rozkosz. Czasem zajmuje im...

 • Faceci nie marudzą

  Jeden z najbardziej pożądanych singli w Polsce. Podoba się kobietom, które w rozmaitych rankingach umieszczają go w czołówce najprzystojniejszych aktorów i ponoć regularnie zaczepiają na ulicy, proponując randki.

 • Kocha czy się bawi?

  Dość rozpaczy po rozwodzie! Piosenkarka spotyka się z młodszym o 18 lat mężczyzną. Purytańska Ameryka nie może jej tego wybaczyć...

Wideo na temat: całowanie się na randce
 • Katarzyna Warnke wspomina pierwszą randkę

  Narzeczonym Kasi Warnke jest Piotr Stramowski. Czy aktorka pamięta ich pierwszą randkę? - Całowaliśmy się na ławce - zdradziła w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską z "Dzień Dobry TVN". - Bardzo to było długie całowanie - dodała. (DDTVN/x-news)