• Informacje na temat:

  całowanie kobiety

Artykuły na temat: całowanie kobiety
 • Szczepienie przez całowanie

  Całowanie pojawiło się w toku ewolucji, by ułatwiać przekazywanie bakterii i wirusów, czyli przeprowadzanie czegoś w rodzaju oralnego szczepienia.

 • Oto pięć pozycji, dzięki którym kobiety osiągają orgazmy

  ...zdecydowanie najskuteczniejszą przy osiąganiu rozkoszy seksualnej. Z kolei 15 proc. panów ta pozycja odpowiadała na podobnym poziomie. Kobiety najczęściej argumentowały swój wybór możliwością kontroli(...) i łechtaczki.  Pozycja misjonarska Trzecią ulubioną, a wskazywaną przez kobiety pozycją jest pozycja misjonarska. Jedna z respondentek powiedziała, że uprawiając w tej pozycji seks czuje...

 • Od tego zależy udany seks każdej kobiety

  .... Tak zbudowane napięcie seksualne jest tym silniejsze, im więcej okażemy sobie czułości i zainteresowania. Stosunek seksualny warto poprzedzić pobudzeniem sfer erogennych. My kobiety, by się(...) kobiety umożliwia mocny nacisk na przednią ścianę pochwy. A tak naprawdę każda kobieta jest inna i najlepszą pozycją jest ta, w której kobieta najsilniej odczuwa bodźce. Trzeba testować różne...

 • Zamurował własną córkę żywcem wraz z koniem… Jak traktowano kobiety w starożytnych Atenach?

  ...jeśli to mężczyźni w dziełach Homera zaliczają romans za romansem (na przykład wspomniany już Odys), kobiety zajmują w jego eposach miejsce uprzywilejowane. Albo tak się przynajmniej wydaje, bowiem w okresie po Homerze, w epoce bezapelacyjnej władzy mężczyzn, które po wiekach feministki nazwały fallokracją , nie miały za wiele do powiedzenia. Kobiety traktowano wtedy jak wieczne dzieci, wymagające...

 • O czym fantazjują kobiety

  Stereotyp mówi, że kobieta kocha swego męża i tylko o nim myśli w sypialni. Same kobiety chętnie się pod nim podpisują: oczywiście, że kochamy swoich parterów. Oczywiście, że to z nimi chcemy(...) każdej kobiety na jakimś etapie jej życia. Jakie to wątki? O czym świadczy ich pojawianie się? I jak wpleść je w nasze życie erotyczne, by dawało nam maksimum satysfakcji? Sprawdź, co radzi nasz ekspert...

 • Całowanie może być szkodliwe

  Dziewczyny i kobiety, panienki i panie! Uważajcie, bo możecie mieć alergię na pocałunki swojego ukochanego.

 • Po co się całować?

  ...mężczyzny zawiera pewne ilości testosteronu, co mogłoby wpływać na libido kobiety. Ostatecznie stwierdzono, że całowanie pozwala ocenić potencjalnego partnera, inicjuje podniecenie i wrażliwość(...) pocałunku. Amerykanie zidentyfikowali też niebagatelne różnice międzypłciowe. Dotyczyły one istotności i celów całowania. Mężczyźni całują "aż do końca", tzn. dążą do stosunku albo do pojednania. Kobiety...

 • Droga Dolores Claiborne! Chciałabym powiedzieć Ci, że spotkanie z Tobą było dla mnie nie lada przygodą i wyzwaniem. Twoje życie mną wstrząsnęło! Poznałam...

 • Dobre maniery na dzień dobry

  Kto pierwszy podaje rękę na powitanie? Czy kobiety powinno się całować w dłonie? Czy i kiedy przechodzić na ty i mówić sąsiadom "dzień dobry"? Tłumaczy Adam Jarczyński, dyplomata i specjalista od dobrych manier.

 • Klub Samotnych Serc uczy... całowania

  ...i uciec, niż dać się zdominować przez kobiety. Klub ma już na swoim koncie doprowadzenie w ciągu ostatnich 10 lat do zawarcia ponad 50 małżeństw. Pani Harrison uważa, że lękliwość jest najtrudniejszą(...) uczniowie się ośmielą, na salę zostaną wpuszczone kobiety. Klub ma nadzieję, że ta inicjatywa zmniejszy ilość samotnych osób, bezskutecznie poszukujących partnerów. Pragniemy tylko dodać, iż powyższą...

Dyskusje na temat: całowanie kobiety
 • Re: Całowanie ręki

  Nigdy nie całuje się w dłoń na powitanie lub pożegnanie pod gołym niebem. Nie całowano w rękę panien lecz tylko kobiety zamężne.:-)

 • Re: Rok bez golenia nóg? Ona to zrobiła

  To jest po prostu obrzydliwe. Kobiety powinny mieć włosy tylko na głowie. Reszta gladko. Całowanie gładkiej broszki to najlepsze co może być.

 • Re: Całowanie ręki

  Nigdy nie całuje się w dłoń na powitanie lub pożegnanie pod gołym niebem. Nie całowano w rękę panien lecz tylko kobiety zamężne.:-) A co z wdowami i rozwiedzionymi ?

 • Re: Marcin Daniec: Jestem pantoflarzem

  W nocy można oczy zamknąć, zagryźć zęby i jakoś to przetrzymać , ale całowanie takiego dziadka w usta to i to jeszcze za dnia, to totalna makabra dla młodej kobiety.... . Dlatego musi być rekompensata - stały dostęp do dobrej kasy i zabezpieczenia siebie i dziecka na przyszłość.

 • Re: Całowanie ręki

  Nigdy nie całuje się w dłoń na powitanie lub pożegnanie pod gołym niebem. Nie całowano w rękę panien lecz tylko kobiety zamężne.:-) i to mi sie podoba;)

 • Re: ​Co robić, żeby mieć lepszy orgazm?

  Za pobudzenie czy orgazm U kobiety jak u faceta jest odpowiedzialny mózg. Jeśli się kochasz a masz zmartwienia, myślisz o czymś innym, nie potrafisz się skupić to jest ciężko się podniecic(dojść) czasem mały gest mega działa na wyobraźnię i podnieca A czasem całowanie po miejscach intymnych nie pomaga.

 • Re: Całowanie ręki

  A kto jeszcze całuje kobiety w rękę? Chyba tylko Mariany z wąsami, lub w polityce pod publiczkę.

 • Re: Polka kolejnym Aniołkiem Victoria's Secret

  życie to nie tylko całowanie i kobiety, rozwijaj swoją pasję, może zostaniesz jakimś geniuszem i wynajdziesz coś rewolucyjnego dla ludzkości?

 • Re: Całowanie ręki

  Nigdy nie całuje się w dłoń na powitanie lub pożegnanie pod gołym niebem. Nie całowano w rękę panien lecz tylko kobiety zamężne.:-) A co z wdowami i rozwiedzionymi ? Pannami pozostaly wiec chyba sie juz nie caluje:)))

 • Re: Dobre maniery na dzień dobry

  Bzdury , bzdury , bzdury.Zasady zapomniane i już dawno wyszły z użytku. Po prostu grzecznie jest mówić dzień dobry wszystkim , podawać dłoń nie czekając w nieskończoność na łaske damy czy starszego znajomego. Całowanie w dłoń kobiety już ..... nieeeeeee no chyba ze starsze panie pamiętające ten zwyczaj.Kłopot jest z przechodzeniem na ty , raczej tego unikać bo to zobowiązujące.