• Informacje na temat:

  bycie piosenkarka

Artykuły na temat: bycie piosenkarka
Zdjęcia na temat: bycie piosenkarka
Wideo na temat: bycie piosenkarka
 • Ayo: Jestem uzależniona od...

  ... torebek, butów i gitar. - Równowaga jest zachowana - dodaje piosenkarka. My dodajmy, że Ayo tworzy muzykę z pogranicza soulu, reggae i folku.

 • Chcę być jak Britney

  W sobotę 26 lutego gościliśmy z kamerą na otwarciu Celebrities Music Club w Krakowie. Gwiazdą wieczoru była Doda. Piosenkarka, specjalnie dla Styl.pl, opowiedziała o swojej nowej płycie. Zdradziła też jak czuje się Nergal.

 • Sama przyznaje, że jest fatalną piosenkarką

  W "Dzień Dobry TVN" Anna Wendzikowska opowiedziała o śpiewających aktorach. Jak się okazuje, niektórzy nie potrafią wcale śpiewać i mają do tego dystans, a są też i tacy - jak Meryl Streep - którzy nie dość, że są znakomitymi aktorami dramatycznymi, to mają do tego wspaniały głos i ogromne umiejętności wokalne. - Cameron Diaz jest fatalną piosenkarką, a śpiewa bądź tańczy niemal w każdym filmie, w którym gra - powiedziała Anna Wendzikowska.

Dyskusje na temat: bycie piosenkarka
 • Re: Julia Wieniawa: Najmodniejsze jest teraz bycie sobą

  Julia Wieniawa, również Julia Wieniawa-Narkiewicz (ur. 23 grudnia 1998) – polska aktorka, piosenkarka, prezenterka telewizyjna i osobowość medialna. Popularność przyniosła jej rola Pauli w serialu Rodzinka PL

 • Re: Renata Przemyk w nowej roli

  Fajnka babka, piosenkarka. Mam nadzieje, ze nigdy nie wpakuje sie w bagno i nie da sie namowic na bycie jury w ktoryms z rozrywkowych proramow. Dla mnie jedyna wartosc miala Szansa na Sukces.

 • Re: Piosenkarka wzorem dla ekomatek!

  bezstresowym wychowaniem , ani tym bardziej za eko-macierzyństwem. Owszem bycie EKO jest dobre, ale bez przesady. Moje EKO objawia się w następujący sposób: domowe przetwory, mnóstwo sałatek, surówek