• Informacje na temat:

  buty skórzane czyszczenie

Artykuły na temat: buty skórzane czyszczenie
 • Jak pielęgnować buty

  Właściwie czyszczone, pielęgnowane i przechowywane buty mogą służyć wiele lat. Przy zakupie nowej pary warto więc poprosić sprzedawcę o specjalne środki do konserwacji i czyszczenia, które ułatwią utrzymanie obuwia w dobrym stanie.

 • ...kupić impregnat/protector w sprayu (od ok. 16 zł, sklepy obuwnicze). Sprawia, że buty stają się wodoodporne, blokuje wnikanie brudu, ułatwia czyszczenie. Lśniące kalosze bez(...) (lub wodzie z sokiem cytrynowym lub płynem do mycia naczyń), po czym wysusz obuwie z dala od źródła ciepła (najlepiej na prawidłach). Suche buty skórzane natrzyj gliceryną (ew. tłustym kremem lub...

 • Jak wyczyścić buty z soli?

  ...kilka sposobów! Zaimpregnuj buty przed sezonem W prosty sposób możesz zapobiec osadzaniu się soli na butach, a w najgorszym przypadku ułatwić sobie później ich czyszczenie. Wystarczy, że oczyścisz(...)Wystarczy nieco więcej śniegu i nawet lekkie przymrozki, by służby porządkowe - zamiast nieszkodliwego piasku - rozsypały nam pod stopy kilogramy soli. W efekcie skórzane obuwie szybciej się...

 • Szanuj buty

  W zimie obuwie niszczy się najszybciej. Fatalnie działa na nie nie tylko wilgoć, lecz przede wszystkim piasek i sól, którymi posypywane są jezdnie i chodniki. Trzeba więc czyścić je starannie, jeśli chcemy, by buty nie tylko służyły nam długo, ale też zawsze wyglądały porządnie.

 • Zadbaj o buty w zimie

  ...w sytuacji, gdy buty są bardzo zabrudzone. W ramce po lewej podaliśmy najlepsze z nich. Natomiast w kółkach można znaleźć porady dotyczące konkretnych typów materiałów. WBS Kozaki skórzane Umyj je(...)Nawet Ci, którzy uwielbiają śnieżny puch, muszą przyznać, że zima w mieście potrafi doskwierać. A to przez zniszczone błotem, piaskiem i solą drogową buty. Zobacz, jak doprowadzić je do porządku...

 • Plucha, śnieg, a do tego sypana na drogi sól. Wszystko to mogło zniszczyć Twoje buty. Zanim schowasz je do szafy, zadbaj o nie!

 • Dbaj o buty zimą

  ...wiele specyfików w sprayu. Licowaną skórę można zabezpieczyć pastą (ale nie samonabłyszczającą). Najlepiej zadbać o buty (wysuszone!) przed każdym wyjściem z domu. Kozaki skórzane umyj wilgotną(...)Nawet ci, którzy uwielbiają śnieżny puch, muszą przyznać, że zima w mieście potrafi doskwierać. A to przez zniszczone błotem, piaskiem i solą drogową buty. Zobacz, jak doprowadzić je do porządku...

 • Zadbaj o zapach butów

  Czyste, suche i świeże. Sportowe obuwie możesz wrzucić do pralki, ale skórzane tego nie wytrzyma. Podpowiadamy, jak je odświeżyć.

 • Jak dbać o czystość przedpokoju, gdy na zewnątrz pada?

  ...lub keramzyt. Dzięki temu buty gości nie utworzą plamy błota na podłodze. Czyszczenie butów Najważniejszą zasadą, której przestrzeganie ułatwi nam życie, powinno być natychmiastowe oczyszczenie butów. Gąbką zwilżoną wodą przetrzyjmy obuwie i natłuśćmy je pastą, jeśli jest skórzane.

 • Jesienny przedpokój

  ...kamienie lub keramzyt. Dzięki temu buty gości nie utworzą plamy błota na podłodze. Czyszczenie butów Najważniejszą zasadą, której przestrzeganie ułatwi nam życie, powinno być natychmiastowe oczyszczenie butów. Gąbką zwilżoną wodą przetrzyjmy obuwie i natłuśćmy je pastą, jeśli jest skórzane.