• Informacje na temat:

  buty dla niemowlat

Artykuły na temat: buty dla niemowlat
 • Odśwież buty

  Przemoczone buty z nubuku lub zamszu pozostaw do wyschnięcia. Suche pocieraj miękką szczoteczką do zębów, czyść zawsze z włosiem, a nie pod włos.

 • Jak dbać o buty letnie

  Ulubione, noszone niemal codziennie buty nie będą wydzielać niemiłej woni, jeśli po każdym użyciu przetrzesz ich wnętrze wilgotnymi chusteczkami dla niemowląt. Usunie to też drobne zabrudzenia.

 • Ulubione, noszone niemal codziennie buty nie będą wydzielać niemiłej woni, jeśli po każdym użyciu przetrzesz ich wnętrze wilgotnymi chusteczkami dla niemowląt. Usunie to też drobne zabrudzenia.

 • Sposoby na kłopoty z butami

  W drodze na spotkanie zabłociły ci się buty? Przetrzyj je chusteczkami dla niemowląt. Nie zniszczą skóry i ją nabłyszczą, bo nasączone są oliwką. Jak uporać się z innymi „obuwniczymi niespodziankami”?

 • Perypetie z butami

  W drodze na spotkanie zabłociły ci się buty? Przetrzyj je chusteczkami dla niemowląt. Nie zniszczą skóry i ją nabłyszczą, bo nasączone są oliwką. Jak uporać się z innymi "obuwniczymi niespodziankami"?

 • Ubrania dla dzieci - jak wybrać te najmodniejsze i funkcjonalne?

  Każdy rodzic marzy, aby ubierać córeczkę jak małą księżniczkę, a synka – jak księcia. Tak, ubranka powinny być modne, urocze, ale również funkcjonalne i wykonane z materiałów najwyższej jakości. Czy istnieje takie połączenie? Czym kierować się, wybierając ubranka dla maluszków i nieco starszych dzieci?

 • Najpiękniejsze książki dla dzieci pod choinkę – jak wybrać odpowiedni tytuł?

  ...- chłopcach, którzy są pomocnikami współczesnego świętego Mikołaja, noszącego skórzaną kurtkę i motocyklowe buty. Okazuje się, że Majk, bo tak ma na imię nowoczesny Mikołaj, ma dla nich zadania nie tylko(...) obrazi się za zbyt dziecięcą książkę. Jak odpowiednio wybrać książkę dla dzieci, by obudzić w nich prawdziwego ducha Świąt?    Co ucieszy najmłodszych? Książki dla niemowląt (wiek 0-2) Niemowlęta...

 • Jak usunąć sól z butów

  Wiesława Paczkowska doświadczona gospodyni domowa Jeśli po powrocie do domu buty pokryte są białym nalotem, natychmiast przetrzyj je kilka razy ściereczką...

 • Jak mądrze robić zakupy dla dziecka

  Na sklepowych półkach jest mnóstwo produktów. Pięknych, kuszących cenami. Jak kupować to, co najlepsze dla pociechy?

 • Pogoń je!

  Planujesz biwak pod namiotem? Wybierasz się na spacer po lesie? Będą ci potrzebne środki do odstraszania meszek, kleszczy i komarów. Badania dowodzą, że chemiczne preparaty są skuteczniejsze od naturalnych. Jednak czy to, co bezwzględne dla insektów, może być bezpieczne dla ludzi? Sprawdź, co radzą eksperci.

Dyskusje na temat: buty dla niemowlat
 • Re: Słynne pary show-biznesu: Ada Rusowicz i Wojciech Korda

  jezdzili po swiecie , to i ciuchy mieli kolorowe , koncowka lat 70-tych i 80-te , to kartki na zywanosc, buty , w sklepach haki i nic wiecej nawet wyprawka dla niemowlat byla na kartki , bzdury piszesz , albo masz daleko posunieta amnezje stracza , nie podoba ci sie polz sie do skrzynki i czekaj na smierc