• Informacje na temat:

  burza

Artykuły na temat: burza
 • Petrenko. Polityczna burza... włosów

  Petrenko Valentina Aleksandrovna w ciągu ostatnich dni stała się najbardziej rozpoznawalną panią senator. I nie chodzi tu o jej dokonania. Internauci skupili się na fryzurze, która przyćmiła polityczne osiągnięcia przedstawicielki rosyjskiego Ministerstwa Pracy i Rozwoju.

 • Burza na profilu Chodakowskiej. Podpadła fankom

  Ewa Chodakowska ostatnio mocno podpadła swoim fankom. Internautki poczuły się oszukane przez trenerkę, która wykorzystała ich zaufanie w celach marketingowych.

 • Stifler z "Warsaw shore" rozpętał burzę nowym tatuażem

  ...". Zdjęcie samego tatuażu polubiło ponad 17 tys. ludzi, a liczba ta cały czas rośnie. Jednak w komentarzach rozpętała się burza. "Dobrze, że w takim miejscu, że nie widać", "Słabe", "Serio? Dziewczyna ładna...

 • .... Gdy jesteś na przystanku, połóż na ziemi torbę, kucnij na niej, osłoń rękami głowę i uszy. Jeśli burza zastanie Cię na otwartej przestrzeni, nie chroń się pod drzewami, schowaj się jak najniżej...

 • W dobrej formie mimo burz i upałów

  ...zdrowsze, a nas nie nękały bóle głowy i brzucha oraz uczucie niepokoju, otaczajmy się roślinkami doniczkowymi o właściwościach tonujących, np. geranium, paprotkami. Gdy zaś idzie burza, ograniczmy prace...

 • Jak powstają burze i pioruny?

  Fizyk dr Tomasz Rożek wyjaśnił w studiu "Dzień Dobry Wakacje", jak powstają burze oraz skąd biorą się pioruny. - Burza to chmura, która jest wystarczająco duża, że zdążyła się naelektryzować - wytłumaczył Rożek. Prowadzący program Filip Chajzer zademonstrował natomiast, jak należy się zachowywać, kiedy spotka nas burza na otwartej przestrzeni.

 • Trwa burza wokół kolekcji inspirowanej Ciechowskim

  Mam wrażenie, że dzisiaj wszyscy wiedzą najlepiej, co zrobiłby Grzegorz. Ciekawe, że nagle ma tylu przyjaciół, którzy walczą o jego dobre imię”, mówi Anna Skrobiszewska, wdowa po Grzegorzu Ciechowskim, oburzona atakami ze strony członków zespołu Republika.

 • Burzę wam porządek

  Nastolatka z Łomży, która naoglądała się teledysków w MTV i postanowiła zostać gwiazdą. Rzuciła się w show-biznes, choć mama mówiła: "Będziesz miała pokręcone życie". Sprawdziło się. Ale w końcu wszystko przestało smakować: imprezy, romanse. Marika jednak umiała się w tym zatrzymać. I na scenie, i w życiu zaczyna od nowa. Nawet imię jest nowe: Marta.

 • Uczestniczka "Projekt Lady" wywołała burzę na Instagramie

  „Projekt Lady” jest jednym z najpopularniejszych polskich programów rozrywkowych. Według jego założeń, niegrzeczne dotąd dziewczyny, mają przejść fizyczną i duchową przemianę. Tak, by ostatecznie stać się współczesnymi damami.

 • Żona Pazury wywołała burzę. Poszło o duże brzuchy

  Osobliwy wpis pojawił się na oficjalnym profilu Edyty Pazury. Spodziewająca się trzeciego dziecka żona aktora skrytykowała wygląd polskich mężczyzn.

Zdjęcia na temat: burza
Wideo na temat: burza
 • Jak powstają burze i pioruny

  Fizyk dr Tomasz Rożek wyjaśnił w studiu "Dzień Dobry Wakacje", jak powstają burze oraz skąd biorą się pioruny. - Burza to chmura, która jest wystarczająco duża, że zdążyła się naelektryzować - wytłumaczył Rożek. Prowadzący program Filip Chajzer zademonstrował natomiast, jak należy się zachowywać, kiedy spotka nas burza na otwartej przestrzeni.

 • Anna Wendzikowska: Okładka Kim Kardashian wywołała burzę

  Anna Wendzikowska opowiedziała o kulisach sesji Kim Kardasian i Kanye Westa dla "Vogue'a". Dziennikarka wspomniała również o medialnej burzy, jaką wywołała okładka z celebrytką. Wendzikowska opowiedziała o rozczarowaniu Victorii Beckham, która prawdopodobnie od lat marzyła, aby znaleźć się na okładce amerykańskiego wydania magazynu. - Victoria podobno miała już obiecaną tę okładkę - wyjawiła dziennikarka.

Dyskusje na temat: burza