• Informacje na temat:

  burza

Artykuły na temat: burza
 • Petrenko. Polityczna burza... włosów

  Petrenko Valentina Aleksandrovna w ciągu ostatnich dni stała się najbardziej rozpoznawalną panią senator. I nie chodzi tu o jej dokonania. Internauci skupili się na fryzurze, która przyćmiła polityczne osiągnięcia przedstawicielki rosyjskiego Ministerstwa Pracy i Rozwoju.

 • Agnieszka Radwańska. Idzie jak burza

  Kilka tygodni temu podjęła ważną decyzję. Choć znika z kortu tenisowego nie zamyka się na życie publiczne. Ma ambitne plany. Znając charakter Agnieszki Radwańskiej możemy być pewni, że wprowadzi je w życie.

 • Burza włosów. Jak to zrobić?

  Kobiety po trzydziestym roku życia zauważają, że jest ich mniej na głowie. Poród także osłabia strukturę włosa. Stres także nie sprzyja ich kondycji. Co robić, kiedy na spotkaniu z przyjaciółmi chcemy wyglądać atrakcyjnie?

 • Burza na profilu Chodakowskiej. Podpadła fankom

  Ewa Chodakowska ostatnio mocno podpadła swoim fankom. Internautki poczuły się oszukane przez trenerkę, która wykorzystała ich zaufanie w celach marketingowych.

 • Stifler z "Warsaw shore" rozpętał burzę nowym tatuażem

  ...". Zdjęcie samego tatuażu polubiło ponad 17 tys. ludzi, a liczba ta cały czas rośnie. Jednak w komentarzach rozpętała się burza. "Dobrze, że w takim miejscu, że nie widać", "Słabe", "Serio? Dziewczyna ładna...

 • .... Gdy jesteś na przystanku, połóż na ziemi torbę, kucnij na niej, osłoń rękami głowę i uszy. Jeśli burza zastanie Cię na otwartej przestrzeni, nie chroń się pod drzewami, schowaj się jak najniżej...

 • W dobrej formie mimo burz i upałów

  ...zdrowsze, a nas nie nękały bóle głowy i brzucha oraz uczucie niepokoju, otaczajmy się roślinkami doniczkowymi o właściwościach tonujących, np. geranium, paprotkami. Gdy zaś idzie burza, ograniczmy prace...

 • Jak powstają burze i pioruny?

  Fizyk dr Tomasz Rożek wyjaśnił w studiu "Dzień Dobry Wakacje", jak powstają burze oraz skąd biorą się pioruny. - Burza to chmura, która jest wystarczająco duża, że zdążyła się naelektryzować - wytłumaczył Rożek. Prowadzący program Filip Chajzer zademonstrował natomiast, jak należy się zachowywać, kiedy spotka nas burza na otwartej przestrzeni.

 • Trwa burza wokół kolekcji inspirowanej Ciechowskim

  Mam wrażenie, że dzisiaj wszyscy wiedzą najlepiej, co zrobiłby Grzegorz. Ciekawe, że nagle ma tylu przyjaciół, którzy walczą o jego dobre imię”, mówi Anna Skrobiszewska, wdowa po Grzegorzu Ciechowskim, oburzona atakami ze strony członków zespołu Republika.

 • Burzę wam porządek

  Nastolatka z Łomży, która naoglądała się teledysków w MTV i postanowiła zostać gwiazdą. Rzuciła się w show-biznes, choć mama mówiła: "Będziesz miała pokręcone życie". Sprawdziło się. Ale w końcu wszystko przestało smakować: imprezy, romanse. Marika jednak umiała się w tym zatrzymać. I na scenie, i w życiu zaczyna od nowa. Nawet imię jest nowe: Marta.

Zdjęcia na temat: burza
Wideo na temat: burza
 • Jak powstają burze i pioruny

  Fizyk dr Tomasz Rożek wyjaśnił w studiu "Dzień Dobry Wakacje", jak powstają burze oraz skąd biorą się pioruny. - Burza to chmura, która jest wystarczająco duża, że zdążyła się naelektryzować - wytłumaczył Rożek. Prowadzący program Filip Chajzer zademonstrował natomiast, jak należy się zachowywać, kiedy spotka nas burza na otwartej przestrzeni.

 • Anna Wendzikowska: Okładka Kim Kardashian wywołała burzę

  Anna Wendzikowska opowiedziała o kulisach sesji Kim Kardasian i Kanye Westa dla "Vogue'a". Dziennikarka wspomniała również o medialnej burzy, jaką wywołała okładka z celebrytką. Wendzikowska opowiedziała o rozczarowaniu Victorii Beckham, która prawdopodobnie od lat marzyła, aby znaleźć się na okładce amerykańskiego wydania magazynu. - Victoria podobno miała już obiecaną tę okładkę - wyjawiła dziennikarka.

Dyskusje na temat: burza