• Informacje na temat:

  bransoletka z zamka blyskawicznego

Artykuły na temat: bransoletka z zamka blyskawicznego
 • Danuta Stenka: Szczupła dzięki... kostiumowi teatralnemu

  Zawód aktorki trzyma Danutę Stenkę w ryzach. Zmusza ją np. do dbania o siebie. Bywa, że najlepszym środkiem odchudzającym jest dla niej... kostium teatralny.

 • Amiszki wychodzą za mąż tylko jesienią

  Wychodzą za mąż przed ukończeniem 20 lat, bo 25-latki to już... stare panny. Nie mogą przyjmować żadnych lekarstw, więc bóle miesiączkowe łagodzą naparami z szałwii. Ciężko pracują do 9. miesiąca ciąży, a jeśli nie mogą mieć potomstwa – adoptują dzieci krewnych. Nie noszą ubrań na guziki, biżuterii ani biustonoszy. O amiszkach starego zakonu opowiada dr Dagna Dejna, która spędziła kilka tygodni z zamkniętej społeczności na terenie stanu Pensylwania w USA.

 • Najlepsze kreacje na American Music Awards

  ...ozdobą sukni była, również połyskująca kryształkami, aplikacja na ramieniu. To tych ozdób nawiązywała biżuteria: kolczyki, bransoletka i pierścionek. Piosenkarka zdecydowała się na złotą torebkę i złote...

 • Alergia - jak z nią żyć?

  Nie jesteś przeziębiona, ale ciągle cieknie ci z nosa i oczy masz czerwone jak królik. To mogą być właśnie objawy alergii. Uczulić można się na wiele rzeczy i to w każdym wieku.