• Informacje na temat:

  bogini

Artykuły na temat: bogini
 • Figura bogini

  Gwarantują ją modne w tym sezonie drapowania. Modelują każdy typ sylwetki – szczupłym paniom dodadzą pożądanych krągłości, a pulchniejsze wysmuklą. Weź przykład z gwiazd.

 • Maria Callas. Bogini opery

  Śpiew mnie dosłownie spala. (...) Zawsze wydaje mi się, mimo zachwytu publiczności, że mogę i powinnam wypaść lepiej - mówiła artystka, którą nazywano boginią, a także primadonną stulecia.  Mimo uznania krytyków i uwielbienia ze strony miłośników opery, obdarzona niezwykłym sopranem dramatycznym Maria Callas rzadko była w pełni usatysfakcjonowana swoimi występami. A przecież z sukcesem wcielała...

 • Joanna Liszowska jak "bogini płodności"

  Głównym bohaterem wieczoru, na którym stacja Polsat prezentowała swoją wiosenną ramówkę, bez wątpienia był biust Joanny Liszowskiej (38). Aktorka promowała serial "Przyjaciółki". Dzięki błyszczącej kreacji z głębokim dekoltem okrzyknięto ją "boginią płodności". "Nie mam problemu ze swoim ciałem. Po dwóch porodach nadal czuję się z nim dobrze. To zapewne przywilej kobiet, które nie były nigdy...

 • 70-latka o ciele bogini

  Carolyn Hartz prawie 30 lat temu postanowiła, że już nigdy więcej nie zje cukru. Dzięki temu zyskała sławę, pieniądze i wygląd, o którym każda z nas marzy.

 • Symbolika w biżuterii. Poczuj się jak bogini

  .... Kojarzy nam się przede wszystkim z energią, gracją, subtelnością i tajemnicą. Przywołane cechy doskonale charakteryzują współczesne boginie - kobiety, które w znany tylko im sposób potrafią łączyć(...) bogini Eos . W bliższej nam słowiańskiej kulturze, znamy ją bliżej jako Jutrzenkę - boginię zorzy polarnej, brzasku i świtu. Jej niewinna, eteryczna, wręcz nieuchwytna sylwetka jest po dziś dzień...

 • Bogini ery automobilu: Tamara Łempicka

  Tamara Łempicka była dokładnie taka jak kobiety na jej obrazach: chłodna, egoistyczna, wyemancypowana, nawet rozwiązła. Wyglądała jak gwiazda filmowa, zresztą uwielbiała, kiedy mylono ją z Gretą Garbo, i fotografowała się starannie upozowana i ­obwieszona brylantami. Potem te fotografie rozsyłała do prasy, bo nauczyła się, że sztuka wymaga skutecznej reklamy.

 • Dramat domowej bogini

  ...niego policja, przyznał, że zaatakował żonę. Brytyjczycy są w szoku. Autorka poradnika "Jak być domową boginią", od lat propagująca pielęgnowanie życia rodzinnego, a zarazem kobieta sukcesu, której(...) się z drugą żoną Kay. W 2003 roku "bogini domowa" i bajecznie bogaty biznesmen (jego majątek wycenia się na 100 mln funtów) wzięli ślub. Wydawało się, że to już koniec dramatów w życiu Lawson, która...

 • Maja Hirsch: Bogini stylu

  Nie od razu znalazła swój look, ale dziś znakiem rozpoznawczym Mai Hirsch są suknie maxi. Gwiazda wygląda w nich jak Afrodyta! Przemianę aktorki komentuje projektantka znanej marki.

 • Upięcie bogini

  Proste może być za mało efektowne, a wyszukane razić pretensjonalnością. Kok w stylu greckiej bogini na wielkie wyjście to wyzwanie. Które gwiazdy znają złoty środek?

 • Antyczna bogini

  Angelina Jolie (36) na premierę swojego filmu "In the Land of Blood and Honey" w Los Angeles wybrała drapowaną suknię marki Romona Keveza i neutralne buty Jimmy’ego Choo. Taka pozornie ascetyczna kreacja nie wymaga ozdób, które odwracałyby uwagę od kunsztu kroju.  Księżna Catherine (30) w srebrzystej sukni od Jenny Packham wygląda jak grecka bogini. Księżna jest wysoka, ale i tak założyła...

Zdjęcia na temat: bogini
Wideo na temat: bogini
 • Dawid Kwiatkowski: Rihanna to moja bogini

  Czy Dawid Kwiatkowski czyta komentarze na swój temat? Na to pytanie oraz o popularności wokalista opowiedział w rozmowie z Robertem Patoletą. Artysta zdradził także, jak wygląda jego codzienność, czy tęskni za rodzinnym domem oraz dlaczego nie ma autorytetu. - Staram się być indywidualistą. Nie mam idoli. Rihanna wisi u mnie na ścianach, wytatuowałem się dla niej. Lubię to, że bez skrupułów pokazuje fakety do wszystkich - dodał artysta.  

 • Cleo: Jestem bardzo pozytywną postacią

  Gościem w kawalerce Łukasza Jakóbiaka była Cleo. Wokalistka we wrześniu wydała swój drugi studyjny album „Bastet”. Skąd wziął się pomysł na tytuł? - Jestem bardzo pozytywną postacią, tak jak Bastet - egipska bogini miłości - wyznała artystka. Czy Cleo jest wdzięczna Donatanowi za to, że ją wypromował?

 • Marek Krajewski i boginie zemsty

  Zależy mi tylko na jednym. Na uznaniu czytelników - mówi Marek Krajewski. Niedawno ukazała się jego nowa powieść "Erynie".

Dyskusje na temat: bogini