• Informacje na temat:

  bezpieczne wybielanie zębów

Artykuły na temat: bezpieczne wybielanie zębów
 • ​Bezpieczne metody wybielania zębów

  Białe zęby to nie tylko oznaka naszego zdrowia, ale również potwierdzenie sukcesu, szczęścia i doświadczenia. To wizytówka, którą każdy z nas chce się pochwalić - w końcu śnieżnobiały uśmiech jak nic pomaga w pokonywaniu trudności! Jest mnóstwo sposobów na wybielanie zębów, ale tylko niektóre z nich są naprawdę skuteczne. Zobaczcie, jak bezpiecznie sprawić, by nasz uśmiech zachwycał swoją bielą!

 • Jaśniej proszę! Wybielanie zębów

  ..., albo nie czyści zębów dokładnie i systematycznie, w szkliwie kumulują się pigmenty, które powodują powstawanie przebarwień. Błędem jest też mocne szorowanie zębów i używanie szczoteczek z twardymi(...) nawet taki zabieg nie jest skuteczny i pozostaje już tylko licówka, cienka płytka z porcelany lub kompozytu, którą przykleja się do powierzchni zęba. Uwaga, wybielanie nie działa na korony protetyczne...

 • Najlepsze metody wybielania zębów

  Chciałabyś nieco rozjaśnić swój uśmiech? Sprawdź, który ze sposobów wybielania zębów będzie dla ciebie najbardziej odpowiedni.

 • Profesjonalne wybielanie zębów w zaciszu własnego domu – poznaj innowacyjną pastę do zębów Rapid Whi

  Hollywoodzki uśmiech to jedno z podstawowych marzeń kobiety XXI wieku. Sposoby na osiągnięcie śnieżnobiałego uzębienia są różne – w wielu przypadkach jest to efekt kosztownych zabiegów dentystycznych. Naprzeciw oczekiwaniom współczesnego społeczeństwa wychodzi marka Rapid White z nowoczesną pastą do zębów, która nie tylko kompleksowo zadba o higienę jamy ustnej, ale także dzięki zastosowaniu...

 • 5 zaskakujących rzeczy, które mogą zaszkodzić zębom

  ...doprowadzić do trwałych uszkodzeń zębów, zmiany ich kształtu i struktury. W wyniku utraty tkanek zęba lub ciężkich przebarwień, samo wybielanie może nie być wystarczające i wymagane będzie założenie koron, aby(...) standardowego wybielania, ale zęby po zabiegu będą rozjaśnione, a nieestetyczne pasma zredukowane.  Równie źle może skończyć się dla naszych zębów przyjmowanie preparatów z żelazem. Te także mogą...

 • Wybielanie – tego nie rób!

  Zamiast idealnej bieli, totalna ruina? To możliwe. Wiele osób stosuje rozmaite, często niestandardowe metody na rozjaśnienie zębów. Część z nich, zamiast odbywać się pod okiem profesjonalisty, jest wykonywana samodzielnie tzw. domowymi metodami lub w miejscach do tego nieprzystosowanych. Dowiedz się, co zagraża twoim zębom.

 • Cała prawda o domowym wybielaniu zębów

  W internecie można znaleźć mnóstwo sposobów na domowe wybielanie zębów, np. cytryną lub sodą oczyszczoną. Stomatolodzy przestrzegają, że takie metody mogą wyrządzić więcej szkód naszym zębom, niż pomóc. Przeczytaj, czego się wystrzegać, a o najlepszą i bezpieczną metodę, zapytaj swojego dentystę.

 • Mity związane z pastą do zębów

  Pasta do zębów to niezbędnik w trosce o zdrowy i piękny uśmiech. Na jej temat krąży jednak wiele sprzecznych informacji. Czy fluor jest szkodliwy? Rzeczywiście wybiela zęby? A co z pastami eko? Sprawdź, jakie są najczęstsze mity związane z pastą do zębów.

 • Pielęgnacja zębów kiedyś i dziś - jak zmieniło się podejście do stanu zębów przez lata?

  ...podejście do stanu i pielęgnacji zębów przez lata?

 • Dla nadwrażliwych zębów

  Pasta Colgate Sensitive Pro-Relief, oparta na opatentowanej technologii Pro-Argin, pomaga przezwyciężyć problem nadwrażliwości zębiny. Pasta dostępna jest także w wariancie wybielającym (+Wybielanie), który pomaga usuwać przebarwienia powierzchniowe oraz osad. Pasta może być stosowana na co dzień, ponieważ jest bezpieczna i delikatna dla zębów wrażliwych. Zastosowana pastach z linii Sensitive...

Wideo na temat: bezpieczne wybielanie zębów
 • Kosmetyczne wybielanie zębów

  Metoda fotochemiczna daje natychmiastowy efekt wybielenia zębów nawet o 9 tonów. W przeciwieństwie do zabiegów w gabinecie stomatologicznym wybielanie kosmetyczne jest bezpieczne dla szkliwa i nie powoduje nadwrażliwości zębów i dziąseł.

 • Jak skutecznie wybielić zęby?

  Każdy ma indywidualny kolor zębów i niestety rzadko jest on śnieżnobiały. Są jednak skuteczne i bezpieczne sposoby na ich wybielenie. Jak przygotować zęby do takiego zabiegu? W "Dzień Dobry TVN" stomatolog Katarzyna Moreno-Szypowska opowiedziała o najpopularniejszych technikach wybielania zębów. Czy żel do wybielania może uszkodzić dziąsła? (Źródło: DDTVN/ x-news)

Dyskusje na temat: bezpieczne wybielanie zębów
 • Re: wybielanie zębów

  na wybielanie zębów jedź do gabinetu stomatologicznego http://top-dent.katowice.pl/. Tam oferują różne bezpieczne metody wybielania zębów. Ja miałam wybielane zęby w tym gabinecie i jestem zadowolona z efektów wybielania.

 • Wybielanie zębów skórką od banana. Kto próbował?

  Podobno pocieranie skórką z dojrzałego banana zębów sprawia, że stają się bielsze nawet o kilka tonów. Ja już próbowałam ze skórką od cytryny, ale od banana nigdy. Czy to skuteczne i bezpieczne? Doradźcie mi, bo wybieram się na wesele i chcę mieć ładne zęby do zdjęć.

 • Re: Wybielanie zębów skórką od banana. Kto próbował?

  Podobno pocieranie skórką z dojrzałego banana zębów sprawia, że stają się bielsze nawet o kilka tonów. Ja już próbowałam ze skórką od cytryny, ale od banana nigdy. Czy to skuteczne i bezpieczne? Doradźcie mi, bo wybieram się na wesele i chcę mieć ładne zęby do zdjęć. Re; Zdecydowanie szybciej i bardziej bielsze będą zęby gdy się nałozy truskawkę na szczotkę do zębów i poszoruję zęby. Efekt

 • Re: Wybielanie zębów skórką od banana. Kto próbował?

  Podobno pocieranie skórką z dojrzałego banana zębów sprawia, że stają się bielsze nawet o kilka tonów. Ja już próbowałam ze skórką od cytryny, ale od banana nigdy. Czy to skuteczne i bezpieczne? Doradźcie mi, bo wybieram się na wesele i chcę mieć ładne zęby do zdjęć. ...Hmm po takich zabiegach na owocach wszystko jest możliwe, ale czy dobre oceńcie sami http://www.fakt.pl/chemia-na-warzywach