• Informacje na temat:

  bezpieczeństwo dzieci

Artykuły na temat: bezpieczeństwo dzieci
 • Bezpieczeństwo dzieci na drogach w Polsce

 • Sześć rad, które zapewnią twojemu dziecku bezpieczeństwo na drodze

  Dziś już - na szczęście - wożenie dziecka w foteliku jest oczywistością. Jednak wciąż nie uświadamiamy dzieci, jak właściwie zachowywać się na jezdni. Wielu rodziców popełnia błędy, narażając pociechy na wypadek. Przedstawiamy zasady, których przestrzeganie zapewni najmłodszym bezpieczeństwo na drodze.

 • Według policyjnych statystyk najwięcej wypadków z udziałem pieszych ma miejsce jesienią i zimą. Najczęściej dochodzi do nich na terenach zabudowanych, bardzo często na przejściach dla pieszych. Noszenie elementów odblaskowych może uchronić nas przed wypadkiem. Temu właśnie ma służyć kampania Odblaskowi.pl skierowana do dzieci, rodziców, uczniów i nauczycieli. W 20 miastach Polski będą odbywać...

 • Škoda troszczy się o bezpieczeństwo kobiet

  Często zastanawiamy się jak postępować w sytuacjach potencjalnego zagrożenia. Jak zachować się w takim przypadku? Jak pomóc ofiarom? Jak chronić przed niebezpieczeństwem dzieci?

 • .... To zwiększa twoje bezpieczeństwo, ponieważ kierowca ma szansę szybciej cię dostrzec, nawet w trudnych warunkach. ●Dawaj dobry przykład. Wymagaj od dzieci bezpiecz- nego zachowania i sam się tak(...) tym. Zapomnij o telefonie komórkowym, odchyl na chwilę kaptur, który zasłania ci widoczność. ●Noś odblaski. To zwiększa twoje bezpieczeństwo, ponieważ kierowca ma szansę szybciej cię dostrzec, nawet...

 • Bezpieczeństwo na drodze. Najważniejsze punkty kodeksu rowerowego

  ...malutkie dzieci w specjalnie do tego przystosowanych siodełkach lub bagażnikach. Prawo sprzyja rowerzystom - nowe przepisy znacznie rozszerzają ich możliwości, a dużą część odpowiedzialności przenosi się na kierowców samochodów. Jednak w praktyce wszyscy każdy uczestnik ruchu musi dbać w równym stopniu o bezpieczeństwo. Jak rozsądnie poruszać się na dwóch kółkach?

 • Kot na dworze – jak zapewnić mu bezpieczeństwo?

  Kot z natury jest ciekawy świata zewnętrznego. Niektórym pupilom wystarczy pobyt na balkonie, inne jednak czują potrzebę udania się na dłuższe eskapady. Czy ulegać kotu? A jeśli tak, to jak zapewnić mu bezpieczeństwo?

 • Sylveco dla dzieci

  Kosmetyki Sylveco dla dzieci to wybór naturalnej pielęgnacji i bezpieczeństwo potwierdzone pozytywną opinią instytutu „pomnik-centrum zdrowia dziecka”.

 • Najczęstsze przyczyny wypadków wśród pieszych (dzieci)

  Dane z Raportu Komendy Głównej Policji „Wypadki drogowe w Polsce w 2016 roku” są niepokojące. Choć na przestrzeni lat bezpieczeństwo na polskich drogach znacznie się poprawiło, to w samym 2016 roku doszło do prawie trzech tysięcy wypadków z udziałem dzieci. W ich wyniku zginęło ponad 170 młodych osób. Co jest przyczyną takich zatrważających statystyk?

 • Jak wybrać kolonie dla dziecka?

  Survival, jazda konna, taniec i windsurfing – z roku na rok rośnie oferta obozów tematycznych dla dzieci. Jak znaleźć taki, który okaże się idealny dla twojej pociechy?

Wideo na temat: bezpieczeństwo dzieci
 • Jak wychowanie w rodzinie alkoholowej wpływa na dziecko?

  W mediach mnożą się doniesienia o dramatycznych wydarzeniach, gdzie życie lub zdrowie dziecka jest zagrożone ze względu na pijanych rodziców. - Jeżeli dziecko nie ma poczucia, że ktoś za nim stoi, to jest sytuacja braku bezpieczeństwa utrwalona na całe życie - podkreśliła Jolanta Zmarzlik z fundacji Dzieci Niczyje. Naczelnik wydziału profilaktyki Komendy Głównej Policji podinsp. Dorota Pater

 • Jennifer Lopez ma stalkera

  Gwiazda boi się o bezpieczeństwo swoje i dzieci. Prześladowca wokalistki to Timothy McLanahan. Został aresztowany i przyznał się do śledzenia, wysyłania maili i kwiatów. Dostał zakaz zbliżania się do niej i jej rodziny oraz miejsca pracy i zamieszkania. To nie pierwszy raz, gdy gwiazda jest prześladowana. (CoverVideo/x-news)

 • Ciężarna Chrissy Teigen cudem uniknęła ogromnego stresu

  Chrissy Teigen i John Legend byli na pokładzie samolotu, który nigdy nie dotarł do Tokio. Pasażerów poinformowano, że przebywa w nim osoba z biletem innych linii lotniczych. Samolot po 4 godzinach lotu musiał zawrócić do Los Angeles ze względów bezpieczeństwa. Po lądowaniu policja przesłuchała wszystkich, którzy siedzieli blisko podejrzanej osoby. Władze lotniska poinformowały, że doszło do pomyłki i sprawę rozwiązano. Modelka jest w ciąży z drugim dzieckiem.

Dyskusje na temat: bezpieczeństwo dzieci
 • Re: Noworodki i USG na Facebooku! To jest obleśne!

  mam dzieci i NIE ZAMIESZCZAM ich nagich zdjęć, ani USG na facebooku. ze względu na bezpieczeństwo moich dzieci, ale głupich nie sieją ... tak, tak, wszyscy wam zazdroszczą ... za klika lat te wasze dzieci wrzucą swoje nagie foty na instagram, to dopiero będziemy zazdrościć.

 • Re: Unia dba o bezpieczeństwo dzieci

  Niepłodność może być wstydliwym problemem. Mój mąż odmówił pójścia do lekarza. Dlatego skłoniłam sie ku alternatywnym metodom. Prawdopodobnie dzięki rytuałowi na zajście w ciążę odprawionego przez maga Samaela jestem teraz szczęśliwą matką pieknej Lilusi.

 • Re: Noworodki i USG na Facebooku! To jest obleśne!

  mam dzieci i NIE ZAMIESZCZAM ich nagich zdjęć, ani USG na facebooku. ze względu na bezpieczeństwo moich dzieci, ale głupich nie sieją ... tak, tak, wszyscy wam zazdroszczą ... za klika lat te wasze dzieci wrzucą swoje nagie foty na instagram, to dopiero będziemy zazdrościć. Skąd możesz wiedziec że za kilka lat akurat Twoje dzieci nie wrzucą nagich fotek????Te nasze dzieci moga się okazać

 • Re: Bo moje dziecko…

  Sama jestem mamą i faktycznie tez średnio mi się podoba jak dzieci siedzą same Oczywiście chodzi tu o bezpieczeństwo a nie ból nóg dziecka, ale faktycznie do momentu kiedy dziecko da się jeszcze wziac na kolana uważam ze matka powinna tak robić Mój synek tez lubo siedzieć sam i pozwalam mu na to kiedy jest naprawdę dużo wolnych miejsc.

 • Re: Mam 40 lat i pokochałam seks dzięki niemu

  Jakie to typowe. Gdy temat dotyczy faceta to ileż jest jadu ze strony kobiet, że jaki prostak, jaki cham, żonę ma, dzieci ma a tu zdrada. Świnia i dno. A tutaj proszę, nie zostawiaj męża bo daje kasę i bezpieczeństwo ale puszczaj się na boku - to nic złego.

 • Re: Bo moje dziecko…

  , ja zapłacę, dzieci przecież tak lubią słodycze!" Gotuję się wewnętrznie, ale grzecznie tłumaczę , że zgodnie z zaleceniami gastroenterologa dziecko je słodycze bardzo rzadko. Kolejny przykład: dziecko umyśloło sobie wracać do domu środkiem ulicy. A że było zmęczone, żadne logiczne tłumaczenia już nie skutkowały. W trosce o bezpieczeństwo swoje, dziecka i pojazdów biorę go za rękę, wciągam na

 • Re: Jak bezpiecznie się opalać?

  im bardziej zakrywający strój tym bardziej bezpiecznie - najlepiej w rozciągniętym golfie i dresach.... chyba, że jesteś gruba i brzydka wtedy Twoje bezpieczeństwo wzrasta, w takim przypadku nawet nago ;] tylko, że kobiety obok mogą straszyć Tobą małe dzieci a nawet mężów "jak będziesz niegrzeczna/niegrzeczny) to ta baba jaga Cię zabierze ;P

 • Re: Bo moje dziecko…

  dokończyć jakąś grę w telefonie, a to że był ścisk i szarpało nikomu nie dało do myślenia, że tu już nawet nie chodzi o tę kobietę w ciąży tylko o bezpieczeństwo jej dziecka. Na stacji Wilanowska(...) 5 dzieci i w ogóle to była wielką bohaterką. Mam do Was pytanie, naprawdę nie widzicie, że taka ślepota i głupota w stosunku do kobiet w ciąży może grozić nie tylko im, ale przede wszystkim ich

 • Re: Noworodki i USG na Facebooku! To jest obleśne!

  zrobiłam - prywatnie:) Nie wiem jak można wrzucać zdjęcia niemowląt na fejsa... Starsze dzieci to co innego - ale też bez przesady. Pozdrawiam wszystkie mamy zdrowo myślące i dbające o bezpieczeństwo swoich dzieci w sieci.

 • Re: Dorosłe dzieci oficerów bezpieki

  taki był poprzedni system w każdym państwie z regionu KDL, obecnie pozmieniały się tylko nazwy urzędów sprawujących i kontrolujących bezpieczeństwo, tak jak tu wielu pisze te staruchy pochowały się w różnych rządowych instytucjach albo biorą pokaźne emerytury a nas mają w nosie, taki układ i nikt tego nie zmieni do momentu aż wszyscy nie opuszczą tego świata