• Informacje na temat:

  bezdomne psy

Artykuły na temat: bezdomne psy
 • Te psy przeżyły prawdziwe piekło

  ...wytypowaliśmy 18 najuboższych schronisk w Polsce. Akcja trwa do końca grudnia. Pomóż! Jak możesz pomóc? Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w wymienionych poniżej schroniskach...

 • Jesteście ciekawi, ile Burków nakarmiliście w tym roku?

  ...20 lutego 2017r. zakończyliśmy IV edycję ogólnopolskiej zbiórki dla schronisk, przytulisk i fundacji. To już czwarty rok z rzędu wspieraliście naszą akcję i kolejny raz dzięki waszej ogromnej pomocy bezdomne psy z aż 14 placówek w Polsce nie będą głodować! Dziękujemy!

 • Czym możesz poczęstować swojego pupila w święta?

  W święta nasze stoły uginają się pod ciężarem pysznych wigilijnych potraw. Nasze psy wodzone swoim doskonałym zmysłem węchu zwykle towarzyszą nam przy nich, domagając się przysmaków do skosztowania.

 • Staszek Karpiel Bułecka apeluje o pomoc

  Staszek Karpiel-Bułecka kocha zwierzęta, w szczególności psy. Pomaga im, kiedy tylko może. Nie lubi się z tym obnosić, jednak dla nas zrobił wyjątek, bo... liczy się cel. Zobacz apel muzyka i wesprzyj jedno z najuboższych schronisk w Polsce!

 • Burek sam nie poprosi o pomoc!

  Zima to najtrudniejsza pora roku dla schroniskowych czworonogów. I psy i koty potrzebują więcej karmy, a dotychczasowe wsparcie darczyńców nie pozwala na pokrycie wszystkich potrzeb.

 • Czesław Mozil zachęca do wzięcia udziału w zbiórce

  Zima to najtrudniejsza pora roku dla schroniskowych czworonogów. I psy i koty potrzebują więcej karmy, a dotychczasowe wsparcie darczyńców nie pozwala na pokrycie wszystkich potrzeb.

 • Renata Przemyk prosi o pomoc w imieniu tych, którzy sami nie mogą tego zrobić

  ...- ​Kolejna zima, mrozy, a w schroniskach biedne psy, które oprócz tego, że są bardzo samotne, to są zwyczajnie głodne. Nie zapominajcie, że Burek sam nie poprosi o pomoc - tymi słowami Renata Przemyk zachęca do zaangażowania się i przekazania środków na naszą akcję. Pomożecie? Każda złotówka pomoże nakarmić zwierzaki w schroniskach w całej Polsce.

 • Popatrz w lustro i powiedz, że ci nie wstyd

  Haczi jest dziesięciomiesięcznym kundelkiem. Właściciele zostawili go na przystanku autobusowym we Włocławku. Przy psie była karteczka od nich z prośbą o przygarnięcie zwierzęcia. Miał szczęście. Nie umierał w męczarniach w upale bez wody ani z głodu jak inne psy porzucane w wakacje. Ktoś telefonicznie powiadomił straż miejską. Strażnicy zabrali kundelka do schroniska.

 • "Zbiórka dla Burka" po raz trzeci w Krakowie

  .../Nasze_potrzeby,_czyli_jak_pomóc/ Jak twierdzi Bogusław Sonik, do stworzenia akcji "zainspirowała" go do tego jego buldożka, Paris. - Chciałbym, żeby wszystkie psy i koty były tak szczęśliwe jak...

 • Edyta Herbuś: Chcę pomagać tym, które potrzebują pomocy

  ...bezdomne psy i koty, co nie zawsze podobało się jej rodzicom. Herbuś jest też wegetarianką, przyznaje, że nie je mięsa ze względów etycznych. Bardzo surowo wypowiada się także o ludziach...

Dyskusje na temat: bezdomne psy
 • Re: Sekret długowieczności

  Jak widzę zaniedbanie zwierzęta psy w dziurawych budach bezdomne koty chore i zmarznięte .To mój optymizm mi wysiada.

 • Re: Pascal Brodnicki apeluje o pomoc

  Co to jest "Uwieklienie"?! Ty jakiś Ukrainiec jesteś czy coś?! To by tłumaczyło twój bełkot, bo Ukry przed Euro 2012 to swoje bezdomne psy żywcem w przenośnych krematoriach palili!

 • Re: Pascal Brodnicki apeluje o pomoc

  przed wojna był zawód hycla! łowił on bezdomne psy i przez miesiąc trzymano je w schronisku. jak się właściciel nie zgłosi, usypiano je i nie było problemu !!!! .... a teraz....psy staja się ważniejsze od ludzi... no bo to dla psiego przemysłu pokarmowego to miliardy - no i ludzie zakochali się w TYM !!!!

 • Re: Renata Przemyk prosi o pomoc w imieniu tych, którzy sami nie mogą tego zrobić

  Skąd się biorą te bezdomne psy?Otóż ci wielcy miłośnicy psów wyrzucają je na ulicę gdy są chore,stare lub się znudziły bo teraz moda na inną rasę.Żeby jeszcze ci miłośnicy piesków sprzątali odchody po tych swoich kundlach,wstyd całe miasta zafajdane.

 • Re: Renata Przemyk prosi o pomoc w imieniu tych, którzy sami nie mogą tego zrobić

  Powinno sie sterylizowac masowo bezdomne zwierzeta.To jest droga do zmniejszenia populacji bezdomnych psow i kotow.Kiedy odeszly z powodu starosci moje psy i z racji wieku nie zdecydowalam sie na kolejne........,to pojawily siebezdomne koty.12.Wysterylizowalam je na wlasny koszt...,bo gmina i Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami odmowily mi pomocy.Jedyna rada dla mnie byla taka,zeby nie dokarmianie

 • Re: Tu na Ziemi jest bezdomny. Dom buduje sobie w niebie

  U mnie na osiedlu są bezdomni mieszkają w parku w poaustryiackich bunkrach chodzą po smietnikach i maja przygarnięta bezdomne psy,mam zamożnych znajomych i mówią ze ich nie stać na psa.....kto jest naprawdę człowiekiem?

 • Re: Nie możesz go przygarnąć? Pomóż mu chociaż napełnić miskę

  Ja wolę zwierzęta niż biednych ludzi. Sama mam kota i dwa bezdomne psy. Są szczęśliwe, nie śpią na dworze. Dużo kosztowało aby znowu zaufały ludziom. To, co oferują nam takie znajdy nic nie zastąpi. Sa najwierniejszymi zwierzętami. Uwielbiam wracać do domu bo tam zawsze na mnie czekają dwie wierne mordki.

 • Re: 7 mało znanych faktów o Bułgarii, które warto poznać

  Antypatyczne dziewuchy w sklepach, na lotnisku, konduktorki w autobusach - nie wiem o co chodzi - o władzę? Czy nie lubią zagranicznych turystów? Bezdomne psy zakolczykowane, dziesiątki bezdomnych kotów (nie słyszeli o sterylizacji?) Mało zieleni, pożółkłe trawy, bezlistne drzewa. Zabytki OK, widoki w sumie ujdą, gdzieniegdzie, ale poza szlakami turystycznymi bieda, smród i bałagan. Ja się

 • Re: Anna Janko: Moja mama bała się wojny i przekazała mi ten strach

  ....likwidacja getta w Otwocku , ocaleli Żydzi uciekają okolicznymi lasami w stronę Kołbieli , na skraju lasu okazałe gospodarstwo , gospodarz-zagorzały katolik ,w lesie tymczasem odkopane przez bezdomne psy ,byle jak pochowane ciała kilkunastu Żydów z poderżniętymi gardłami .To tylko jeden gospodarz , jedna wieś ,a w całej Polsce? - nikt nie badał ,a jednak....i tak jesteśmy najwspanialsi

 • Re: Jakie zwierzę wybrać do domu?

  Ja też mam pieska Spaniela francuskiego mieszkamy w bloku no a taki pies potrzebuje ruchu ale jak czasami ide z mamą i moim pieskiem to jak tak patrze jak te psy bezdomne biegają albo te uwiązane to mi sie robi tak smutno i zarz chce mi się płakać więc napewno na 1000% mój pies ma lepiej chociaż nie mieszka w domu z ogrodem