• Informacje na temat:

  bezdomne psy

Artykuły na temat: bezdomne psy
 • Sycylijskie psy na szwedzkich kanapach

  To była spontaniczna decyzja pracowników i niebywałe zaskoczenie klientów. W szwedzkim markecie meblowym w Katanii na Sycylii schronienie przed chłodem znalazły bezdomne psy. I na tym historia się nie kończy.

 • Te psy przeżyły prawdziwe piekło

  ...wytypowaliśmy 18 najuboższych schronisk w Polsce. Akcja trwa do końca grudnia. Pomóż! Jak możesz pomóc? Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w wymienionych poniżej schroniskach...

 • Jesteście ciekawi, ile Burków nakarmiliście w tym roku?

  ...20 lutego 2017r. zakończyliśmy IV edycję ogólnopolskiej zbiórki dla schronisk, przytulisk i fundacji. To już czwarty rok z rzędu wspieraliście naszą akcję i kolejny raz dzięki waszej ogromnej pomocy bezdomne psy z aż 14 placówek w Polsce nie będą głodować! Dziękujemy!

 • Przeżyły piekło. Zostały uratowane w ostatnim momencie

  Trzy psy, trzy historie. Między innymi Kazanka, który był w strasznym stanie, gdy został przywieziony do Harbutowic. Cały słaniał się na nogach z wycieńczenia i miał bielma na oczach. Jego były właściciel celowo głodził go przez wiele miesięcy. Trafił do przytuliska w ostatnim momencie.

 • To jest dla nich ostatnia szansa

  Bezdomne zwierzęta trafiające do schronisk i przytulisk zwykle mają za sobą bardzo tragiczne historie. Albo są porzucane, albo ktoś próbuje w bardzo okrutny sposób pozbawić ich życia. Wspomóżmy je. Dzięki Waszej pomocy uśmiechnie się do nich szczęście.

 • Czym możesz poczęstować swojego pupila w święta?

  W święta nasze stoły uginają się pod ciężarem pysznych wigilijnych potraw. Nasze psy wodzone swoim doskonałym zmysłem węchu zwykle towarzyszą nam przy nich, domagając się przysmaków do skosztowania.

 • Staszek Karpiel Bułecka apeluje o pomoc

  Staszek Karpiel-Bułecka kocha zwierzęta, w szczególności psy. Pomaga im, kiedy tylko może. Nie lubi się z tym obnosić, jednak dla nas zrobił wyjątek, bo... liczy się cel. Zobacz apel muzyka i wesprzyj jedno z najuboższych schronisk w Polsce!

 • Burek sam nie poprosi o pomoc!

  Zima to najtrudniejsza pora roku dla schroniskowych czworonogów. I psy i koty potrzebują więcej karmy, a dotychczasowe wsparcie darczyńców nie pozwala na pokrycie wszystkich potrzeb.

 • Czesław Mozil zachęca do wzięcia udziału w zbiórce

  Zima to najtrudniejsza pora roku dla schroniskowych czworonogów. I psy i koty potrzebują więcej karmy, a dotychczasowe wsparcie darczyńców nie pozwala na pokrycie wszystkich potrzeb.

 • Renata Przemyk prosi o pomoc w imieniu tych, którzy sami nie mogą tego zrobić

  ...- ​Kolejna zima, mrozy, a w schroniskach biedne psy, które oprócz tego, że są bardzo samotne, to są zwyczajnie głodne. Nie zapominajcie, że Burek sam nie poprosi o pomoc - tymi słowami Renata Przemyk zachęca do zaangażowania się i przekazania środków na naszą akcję. Pomożecie? Każda złotówka pomoże nakarmić zwierzaki w schroniskach w całej Polsce.

Dyskusje na temat: bezdomne psy
 • Re: Sycylijskie psy na szwedzkich kanapach

  No nie wiem czy to są psy bezdomne ...

 • Re: Sycylijskie psy na szwedzkich kanapach

  Czy naprawdę te psy są bezdomne wyglądają na dobrze utrzymane

 • Re: Sycylijskie psy na szwedzkich kanapach

  Czlowieka latwo poznac po tym, jaki ma stosunek do zweirzat. Panuje wielka znieczulica wobec bezdomnych psow i jest to przykre. Nigdy nie przejde obojetnie obok wyglodnialego psa, zebrajacego o kes czegos tam. Regularnie dokarmiam bezdomne psy w okolicy gdzie pracuje i fajnie byloby jakby wiecej ludzi tak robilo...

 • Re: Sekret długowieczności

  Jak widzę zaniedbanie zwierzęta psy w dziurawych budach bezdomne koty chore i zmarznięte .To mój optymizm mi wysiada.

 • Re: Pascal Brodnicki apeluje o pomoc

  Co to jest "Uwieklienie"?! Ty jakiś Ukrainiec jesteś czy coś?! To by tłumaczyło twój bełkot, bo Ukry przed Euro 2012 to swoje bezdomne psy żywcem w przenośnych krematoriach palili!

 • Re: Pascal Brodnicki apeluje o pomoc

  przed wojna był zawód hycla! łowił on bezdomne psy i przez miesiąc trzymano je w schronisku. jak się właściciel nie zgłosi, usypiano je i nie było problemu !!!! .... a teraz....psy staja się ważniejsze od ludzi... no bo to dla psiego przemysłu pokarmowego to miliardy - no i ludzie zakochali się w TYM !!!!

 • Re: Renata Przemyk prosi o pomoc w imieniu tych, którzy sami nie mogą tego zrobić

  Skąd się biorą te bezdomne psy?Otóż ci wielcy miłośnicy psów wyrzucają je na ulicę gdy są chore,stare lub się znudziły bo teraz moda na inną rasę.Żeby jeszcze ci miłośnicy piesków sprzątali odchody po tych swoich kundlach,wstyd całe miasta zafajdane.

 • Re: Renata Przemyk prosi o pomoc w imieniu tych, którzy sami nie mogą tego zrobić

  Powinno sie sterylizowac masowo bezdomne zwierzeta.To jest droga do zmniejszenia populacji bezdomnych psow i kotow.Kiedy odeszly z powodu starosci moje psy i z racji wieku nie zdecydowalam sie na kolejne........,to pojawily siebezdomne koty.12.Wysterylizowalam je na wlasny koszt...,bo gmina i Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami odmowily mi pomocy.Jedyna rada dla mnie byla taka,zeby nie dokarmianie

 • Re: Tu na Ziemi jest bezdomny. Dom buduje sobie w niebie

  U mnie na osiedlu są bezdomni mieszkają w parku w poaustryiackich bunkrach chodzą po smietnikach i maja przygarnięta bezdomne psy,mam zamożnych znajomych i mówią ze ich nie stać na psa.....kto jest naprawdę człowiekiem?

 • Re: Nie możesz go przygarnąć? Pomóż mu chociaż napełnić miskę

  Ja wolę zwierzęta niż biednych ludzi. Sama mam kota i dwa bezdomne psy. Są szczęśliwe, nie śpią na dworze. Dużo kosztowało aby znowu zaufały ludziom. To, co oferują nam takie znajdy nic nie zastąpi. Sa najwierniejszymi zwierzętami. Uwielbiam wracać do domu bo tam zawsze na mnie czekają dwie wierne mordki.