• Informacje na temat:

  beben pralki

Artykuły na temat: beben pralki
 • Jak się pozbyć pleśni w pralce

  ...​Nieregularne czyszczenie pralki sprawia, że staje się ona idealnym środowiskiem dla bakterii i pleśni. Nawet jeśli nie zauważyłaś jeszcze pleśni na uszczelce przy bębnie, zaniepokoić cię powinien nieprzyjemny zapach z pralki, który także pozostaje na pranych w niej ubraniach. Zanim sięgniesz po chemiczne preparaty antygrzybiczne, zacznij od naturalnych sposobów.

 • Wybierz pralkę do małego mieszkania

  Stoisz przed wyzwaniem kupienia nowej pralki, ale masz małe mieszkanie? W sklepach znajdziesz bardzo szeroką ofertę AGD wprost stworzoną do małych łazienek – od pralek typu Slim aż po pralki do zabudowy. Sprawdź, czym się kierować podczas zakupu.

 • Jaka pralka najlepsza do 3000 zł?

  Pralki Smart cieszą się rosnącą popularnością. Użytkowników kuszą te sterowane z poziomu smartfona i oferujące liczne funkcje dodatkowe oraz efektywnie programy prania. Poniżej przedstawiamy trzy subiektywne propozycje modeli, na które warto zwrócić uwagę szukając inteligentnej pralki.

 • Pralka do designerskiej łazienki: jaką wybrać?

  QuickDrive™ może zaoferować czyste i świeże pranie aż o połowę szybciej niż modele tradycyjne. Poza tym zużyje mniej energii, co oznacza niższe rachunki za prąd. Specjalnie zaprojektowany bęben pralki i dysza skrócą nie tylko czas prania, lecz także płukania i wirowania bez straty jakości. Poza parametrami technicznymi, uwagę zwraca także design pralki. Wyjątkowy ciemny kolor będzie charakterystycznym...

 • Często o tym, że powinnyśmy regularnie czyścić pralkę, zazwyczaj myślimy dopiero, gdy się zepsuje. Tymczasem wystarczą raz w miesiącu proste czynności, by służyła nam dłużej. Jednym z domowych sposobów na skuteczne wyczyszczenie i usunięcie kamienia z wnętrza pralki jest wlanie do pustego bębna 2–3 litrów octu spożywczego i dwóch opakowań kwasku cytrynowego (zastępuje on tradycyjny odkamieniacz...

 • Pralki, które Cię zaskoczą – przedstawiamy najnowocześniejsze modele na rynku

  Jak w każdej dziedzinie, także i w kwestii pralek producenci wręcz prześcigają się w wymyślaniu coraz to bardziej nieszablonowych rozwiązań. W niniejszym artykule prezentujemy pralki, które zdecydowanie wykraczają poza znany nam standard i wyróżniają się unikalnymi, bardzo oryginalnymi możliwościami.

 • Pralki typu smart, czyli innowacyjne technologie w dziedzinie prania

  ...czas potrzebny na wirowanie. Bez wątpienia te funkcjonalności wyróżniają pralki Samsung. Quick Drive to technologia, która sprawdzi się w każdym domu! Pralka Eco Bubble - pranie w aktywnej pianie(...): czyni to także np. Candy, choć w tym przypadku producent nie promuje swojego rozwiązania z taką intensywnością. LG TwinWash - dwie pralki w jednym Firma LG może pochwalić się podwójną pralką...

 • Rodzinne pralki 12 kg i większe – trzy subiektywne propozycje

  Pojemne pralki dla dużych rodzin to prawdziwe ułatwienie w wykonywaniu codziennych obowiązków. Sterty brudnych ubrań rosną z dnia na dzień, a zatem warto wybrać ekonomiczne urządzenie, ale o dużej(...) kg, a zatem bez problemu Samsung spełni oczekiwania nawet dużej rodziny. Do tej pralki można załadować więcej podczas jednego cyklu prania, co także obniży wykorzystanie energii oraz zużycie wody...

 • Najciekawsze promocje pralek – na co zwracać uwagę?

  Warto zdecydować się na zakup nowej pralki, jeśli trafia się kusząca promocja. Wielu producentów co jakiś czas oferuje zwrot części gotówki albo drugi produkt gratis. Przygotowaliśmy kilka porad, jak kupować, aby zaoszczędzić.

 • 5 rzeczy, które musisz wiedzieć przed zakupem pralki

  W gąszczu firm i modeli pralek dostępnych na rynku, wybór odpowiedniego urządzenia to nie lada wyzwanie. Na co zwrócić uwagę przy zakupie nowej pralki? Czy rodzaj bębna i klasa energetyczna mają znaczenie? Która prędkość wirowania jest najbardziej optymalna?