• Informacje na temat:

  bateria sloneczna

Artykuły na temat: bateria sloneczna
 • Biustonosz na... baterię

  Producent bielizny zaprezentował rozwiązanie dla pań, którym leży na sercu ochrona środowiska - zasilany energią słoneczną biustonosz. Dzięki niemu można naładować komórkę lub iPoda.

 •     przykleiłam swoje nagie ciało do szyby w oknie balkonowym zamknęłam oczy i ładowałam się       

 • Regeneracja skóry po lecie

  ​ Okres lata to czas odpoczynku i swoistego naładowania baterii energetycznych. Jednak o tej porze roku nasza skóra najbardziej narażona jest na uszkodzenia i szkodliwe działanie słońca. Upały i silna klimatyzacja w pomieszczeniach, wysoki poziom promieniowania UV oraz nieodpowiednia dieta mogą prowadzić do znacznego pogorszenia się jej kondycji.

 • Źródła energii

  Organizm naprawia się całą dobę. Najintensywniej podczas snu. To dlatego, gdy wypoczniesz, czujesz, że możesz przenosić góry! Ale z czasem regeneracja zwalnia. Co wtedy robić? W weekend wyjedź pod namiot, codziennie spaceruj wśród drzew i kochaj się często. Sprawdź, jak jeszcze możesz ładować baterie, by energii wystarczyło na długo bez względu na to, ile masz lat.

 • Ekologia w Operze

  300 m kwadratowych baterii słonecznych będzie zawierała szklana, południowa ściana Opery w Oslo.

 • Energia potrzebna od zaraz

  Każda z nas potrzebuje od czasu do czasu naładowania wewnętrznych baterii, bo te w codziennej bieganinie szybko się rozładowują.

 • Nowy Jork - miasto, które nie zasypia

  Obudzić się w mieście, które nigdy nie śpi - o tym marzą miliony ludzi na całym świecie, nucąc znany hit Franka Sinatry. Mój pierwszy nowojorski świt przypadł na sam środek tamtejszego tygodnia mody. W słoneczny wrześniowy poranek pociągiem z Brooklynu pędziłam na pokaz rozpoczynający kolejny dzień w Lincoln Center. To wtedy po raz pierwszy moim oczom ukazał się zapierający dech Manhattan.

 • Przełom w odmładzaniu skóry

  Naukowcy z Newcastle University odkryli mechanizm, który może mieć kluczowe znaczenie dla procesu starzenia się komórek skóry i obiecują przełom w poszukiwaniach skuteczniejszych terapii odmładzających. Na łamach czasopisma "Journal of Investigative Dermatology" opisują działanie istotnego dla pracy mitochondriów komórek skóry enzymu, który z wiekiem staje się mniej aktywny. Ich zdaniem, można ten efekt opóźniać.

 • Światowe Dni Młodzieży w Krakowie to okazja dla wielu młodych Polaków, by choć raz w życiu wziąć udział w tak wielkim wydarzeniu z udziałem Ojca Świętego. Jak się przygotować, by te dni upłynęły nam bez przykrych niespodzianek? Co ze sobą zabrać, a czego się wystrzegać? Przeczytaj nasz poradnik.

 • "Kociosmędek  Żeby nie było, że jestem śfiń , cham spod budki z mlekiem i w ogóle ryj niegodny dziś spełniam dobry uczynek.  Nie...  Zołza żyje i ma się...

Wideo na temat: bateria sloneczna
 • Ola Szwed i jej "słoneczne baterie"

  W zeszłym roku dostałam od lekarza receptę na solarium - mówi Ola Szwed. - Zimą miewam stany poddepresyjne. Uwielbiam wiosnę, lato i słońce.