• Informacje na temat:

  barbie

Artykuły na temat: barbie
 • Polska Barbie planuje kolejną operację

  Anella, polska Barbie, zasłynęła dzięki swojej oryginalnej urodzie. Kobieta nie stroni od pomocy chirurgów plastycznych. Jej największe marzenie? Upodobnić się do lalki Barbie. By to zrobić, zdecydowała się na kolejną operację.

 • Oto największa fanka Barbie

  ...34 letnia Azusa Sakamoto wydała 70 tys. dolarów, żeby urządzić swoje mieszkanie na wzór… domku dla lalki Barbie.

 • Polka została "żywą lalką Barbie"

  Chyba każdy słyszał o niepokojącym zjawisku, jakiemu poddają się młode dziewczyny w Rosji, Chinach i Stanach Zjednoczonych. Chodzi o potrzebę upodobnienia się, za pomocą operacji plastycznych i zabiegów upiększających, do lalki Barbie.

 • Żywa Barbie gotowa na mrozy

  Anella, znana szerzej jako polska Żywa Barbie przestrzega przed srogimi mrozami na Instagramie. Wygląda na to, że celebrytka jest w pełni gotowa na arktyczny chłód!

 • Heidi Klum porównuje się do lalki Barbie

  Niemiecka modelka opublikowała na Instagramie zabawne zdjęcie, na którym porównuje się z… lalką Barbie.

 • Ma twarz Barbie i ciało Hulka

  Julia Vins (a właściwie Wiktorowna) sama na swoim profilu instagramowym określa się mianem „umięśnionej Barbie”. 21-latka ma już w Internecie setki tysięcy fanów z zachwytem obserwujących jej poczynania.

 • Barbie: Lalka, której nikt nie chciał

  Ruth Handler potrafiła sprzedać dosłownie wszystko. W 1959 roku przyjechała do Nowego Jorku na krajowe Targi Zabawek przekonana, że lalka, którą stworzyła, podbije świat. Jednak od siedmiu lat musiała walczyć z krytykantami. Ta lalka to zupełnie nietrafiony pomysł - mówili. Mimo wszystko do tej pory Barbie jest najsłynniejszą lalką na świecie.

 • Barbie jest winna!

  ...  Piękne bo chude? Media mają ogromny wpływ na młodych ludzi, bezkrytycznie odbierających przekazy dotyczące wizerunku ludzkiego ciała, które promuje kultura masowa. Komunikat brzmi jednoznacznie: atrakcyjny równa się szczupły. - Dzieci i nastolatki są dosłownie bombardowane tą informacją, w prasie, Internecie i filmie. Nawet zabawki, Barbie, kucyki Pony, lalki Monster high, mają...

 • Pamiętacie Tamarę Gee? To kolejna lalka Barbie

  Wystąpiła w szóstej edycji "Tańca z gwiazdami". Zobacz, jak się zmieniła.

 • Jak Barbie parodiuje użytkowników Instagrama

  Hipster Barbie, znana również jako Socality Barbie, szturmem zdobywa fanów na Instagramie. Profil jest parodią tego, co każdy szanujący się użytkownik Instagrama robi - czyli lansowania się i ubarwiania codzienności.

Zdjęcia na temat: barbie
Wideo na temat: barbie
 • Metamorfoza Barbie

  Nowa linia lalek Barbie ma pokazywać dziewczynkom etniczną różnorodność świata. Wśród 23 modeli znalazły się lalki czarnoskóre, piegowate i z kręconymi włosami. Zmienił się także kształt stopy najpopularniejszej lalki świata – nowa Barbie może wreszcie nosić trampki i baleriny.

 • Zmysłowe smaki: Tort Barbie

  Tort Barbie to wspaniały sposób, by uczcić urodziny małej dziewczynki. Efektowny i pyszny, będzie prawdziwą ozdobą stołu i atrakcją dla uczestników przyjęcia - bez względu na wiek! Zobaczcie, jak go przygotować - krok po kroku. Tort Barbie – dokładny przepis znajdziesz tutaj. Wejdź! Polub "Zmysłowe smaki" na Facebooku!

 • Nowa lalka Barbie

  Nowa lalka Barbie spotkała się z negatywną opinią krytyków. "Hello Barbie" ma wi-fi, system rozpoznawania mowy i mikrofon, który rejestruje mowę dziecka. Mattel podaje, że technologia pozwala(...) Mattel wstrzymał sprzedaż "Hello Barbie". Marka broni się faktem, że produkt posiada wszystkie standardy prywatności i bezpieczeństwa. Dane, które rzekomo wyciekają do internetu, według marki nie

Dyskusje na temat: barbie
 • Re: Moja koleżanka sie chyba nie myje

  A jak Ci trudno stać, to sobie usiądź...i zmień temat, bo w te bajki nawet Romek ci nie uwierzy już, choć jest tak naiwny. Nie szata zdobi człowieka, więc zabierz się póki masz czas za swój podły charakter, bo niedługo z tobą nikt nie będzie chciał przebywać, choć wyglądasz jak podstarzała lalka barbie, powodzenia !

 • Re: Mąż podbiera moje ręczniki!

  Ha haha jaki problem no nie mogę:))) Ludzie mają poważne problemu w życiu np; czeka niektórych przed świętami eksmisja na bruk, mają zadłużenia, a lalki barbie mają znowu inne problemy w życiu jak ta pani, bo jej mąż wyciera się w jej ręcznik ;)

 • Re: Żywa Barbie gotowa na mrozy

  nie obrażajcie Barbie!

 • Makijaż na 1 dzień szkoły.

  1 wrzesień , niestety nieunikniony powrót do szkoły . moim przypadku o tyle tragiczny że zmieniłam miasto. Zero znajomych a co dopiero przyjaciół . Boje się tego dnia , ale to pozostanie moją sprawą , wejście muszę mieć bombowe. Dlatego na co mam się zrobić - Barbie czy może lepiej Monster High. Jaki będzie lepszy makijaż .

 • Re: Żywa Barbie gotowa na mrozy

  Glonojad-tragiczna karykatura Barbie

 • Re: Makijaż na 1 dzień szkoły.

  1 wrzesień , niestety nieunikniony powrót do szkoły . moim przypadku o tyle tragiczny że zmieniłam miasto. Zero znajomych a co dopiero przyjaciół . Boje się tego dnia , ale to pozostanie moją sprawą , wejście muszę mieć bombowe. Dlatego na co mam się zrobić - Barbie czy może lepiej Monster High. Jaki będzie lepszy makijaż . Najlepszym rozwiązaniem tutaj będzie makijaż naturalny. taki by

 • Re: KUCHENNE REWOLUCJE

  Wolę "Kuchenne koszmary"Gordona.Gośc ma wdzięk,charyzmę.Lalkom Barbie w kuchni mówię-nie