• Informacje na temat:

  bańki chinskie

Artykuły na temat: bańki chinskie
 • ​Bańki chińskie - najlepszy sposób na cellulit?

  Masaż bańkami chińskimi to element wschodniej tradycji leczniczej od tysięcy lat. W Europie są one stosowane głównie przy przeziębieniach, lecz w Chinach narzędzie to pełni także wiele innych ról.

 • Masaż bańką chińską: Ciesz się skórą bez cellulitu

  Jak się przygotować? Masaż bańką chińską to zbawienny zabieg dla skóry. Znacznie poprawia jej wygląd, wyraźnie redukuje cellulit oraz modeluje sylwetkę. Od kilku lat bańki chińskie są bardzo(...) sprawdzić, jaki rozmiar bańki wybrać. To kwestia indywidualna, ale do dużych partii - takich jak nogi czy pośladki, powinnaś wybrać większą bańkę, której działanie będzie bardziej skuteczne. Staraj...

 • Tajemnice chińskiej medycyny

  ...​Bańki, akupunktura, masaże - medycyna chińska ma ponad 5 tysięcy lat. Na czym polega jej fenomen i co ją odróżnia od medycyny konwencjonalnej?

 • Masaż chiński - sprzymierzeńcem w odchudzaniu

  .... Zabieg składa się z kilku podstawowych etapów, dzięki którym możliwy jest taki efekt. Skuteczność masażu bańką chińską potwierdzono już około 3 tysiące lat temu. Bańki początkowo wykorzystywane były(...) plecy, aby móc postawić bańki pięciu żywiołów w górnej (shangjiao) i dolnej (xiajiao) partii ciała. Specjalne bańki są następnie stawiane na brzuchu - terapeuta wykonuje masaż meridiany pęcherza...

 • Gdy często masz katar, kaszlesz i boli Cię gardło, pozwól sobie postawić bańki. To stary i skuteczny sposób na zwalczenie infekcji. Zabieg ten mobilizuje układ odpornościowy do walki z chorobą.

 • Będziesz piękniejsza i trochę zdrowsza

  Masaż bańką chińską to inaczej zabieg przeprowadzany z użyciem bańki próżniowej, która podczas dociskania do skóry zasysa ją, umożliwiając intensywniejszą stymulację podczas masowania. Charakterystyczną cechą tej bańki jest jej okrągły kształt oraz zaokrąglone brzegi, dzięki którym łatwo daje się ona przesuwać po skórze. Technika masowania została zaczerpnięta z medycyny ludowej, w której...

 • Daj się skórze dobrze napić...

  Substancje, które mogą wzmacniać barierę skóry, to m.in. te, które wzmacniają nawodnienie skóry, podkreśla dr n. med. Agnieszka Bańka-Wrona. Jednak sztuką jest nie tylko nawodnić skórę, ale również zatrzymać tę wodę na dłużej.

 • igłach i wodzie.  Będzie też o niechęci i uśmiechu ;-))) Wczoraj  byłam na pierwszej akupunkturze i bańkach - w nowym miejscu. Chiński doktor - nieduży...

 • Chiny bez makijażu

  "Chiny bez makijażu" to niezwykła podróż przez współczesne Państwo Środka, do której zaprasza czytelników znawca i pasjonat chińskiej kultury, Marcin Jacoby. Autor proponuje opowieść o chińskiej teraźniejszości widzianej przez pryzmat historii kulturowej, politycznej i gospodarczej, ale i bezpośrednich, osobistych doświadczeń - życia i pracy z Chińczykami, a także obserwacji z licznych podróży do Chin.

 • Spacerem po Chinatown

  W całym Nowym Jorku mieszka ponad 800 tys. Chińczyków, na Manhattanie, przede wszystkim w Chinatown i East Harlem, ok. 120 tys. Stanowią ogromną, różnorodną społeczność, z lokalnymi telewizjami, prasą w kilku odmianach chińskiego i ze zróżnicowanymi tradycjami.

Wideo na temat: bańki chinskie
 • Jak działa masaż twarzy bańkami kosmetycznymi?

  Jednym z najnowszych trendów w pielęgnacji twarzy jest masaż chińskimi bańkami. Na czym on polega i jakie są jego zalety? Czy nadaje się do każdego typu cery? I czym różnią się bańki używane do masażu twarzy od tych, które stawiamy na plecach? W "Dzień Dobry" Agnieszka Wyszyńska-Paluch pokazała, jak prawidłowo wykonać taki zabieg.

 • Masaż bańką chińską. Na co zwrócić uwagę?

  Prawdy i mity na temat stosowania baniek. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: bańki chinskie
 • Re: Uwaga, skórka pomarańczowa

  Bańki chinskie są skuteczne owszem ale tylko dla osób które nie mają skłonności do pekajacych naczynek!!!!! Sama narobiłam sobie nimi wiecej szkody niz pozytku a uzywałam ok 4 tyg-codziennie Celulit pozostał a do tego mam mnóstwo obrzydliwych pajączków na nogach!!!! NIE POLECAM!!!!!