• Informacje na temat:

  bagaz podreczny w samolocie

Artykuły na temat: bagaz podreczny w samolocie
 • Co zabrać do podręcznej kosmetyczki, aby podczas podróży czuć się i wyglądać świeżo? Co włożyć do bagażu „na później”, aby nie ważył tonę?

 • ...zapłacisz więcej. Ten bagaż nie ma ograniczeń wagowych, ale musi się zmieścić w schowku nad siedzeniami w samolocie. 3. W liniach LOT waga bagażu podręcznego wynosi 8 kg, a wymiary nie powinny...

 • Przewieź bagaż po sezonie

  Ile osób ma nieustanne problemy z bagażem na lotnisku? Musi dopłacać za dodatkowe kilogramy lub za złe zrozumienie, czym jest jedna sztuka bagażu. Znane są też historie pasażerów, którzy mieli problemy z wejściem na pokład samolotu, gdyż w ręku nieśli książkę.

 • Jak dbać o urodę i zdrowie na pokładzie samolotu

  Napięta skóra twarzy, opuchnięte nogi i bolące plecy - podróż samolotem nie musi odbywać się kosztem naszego zdrowia i urody.

 • Jak przetrwać długi lot?

  .... Tymczasem w samolocie panuje bardzo niska wilgotność powietrza, a winna temu jest na stałe włączona klimatyzacja. Niestety powoduje ona wysuszenie skóry i śluzówek. Jak sobie z tym radzić? Wybierając się(...) fizyczna na pokładzie samolotu jest mocno ograniczona. Jak sobie z tym poradzić? Przechadzki po samolocie przeszkadzają innym pasażerom, ale raz na godzinę możesz rozprostować kości. Dodatkowo rób...

 • Egzotyczna podróż poślubna

  Jeszcze sto lat temu Młode Pary z bogatych rodzin wybierały się w podróż poślubną przede wszystkim do krajów położonych w basenie Morza Śródziemnego. Teraz, w dobie podróży samolotem, świat zdaje się być na wyciągnięcie ręki i popularne stają się także dalekie destynacje, takie jak Dominikana, Kuba, Tajlandia, Seszele, Mauritius, Indonezja i wiele innych. Każdy może wybrać coś dla siebie, w zależności od marzeń i zasobności portfela.

 • Jak pokonać lęk przed lataniem?

  Panicznie boję się podróży samolotem. Na myśl o wznoszeniu się w powietrze ściska mnie w żołądku. Awansowałam i czekają mnie delegacje. Jak przełamać paraliżujący strach? Anita, 32 lata, z Krakowa

 • Blondynka ze mnie jak nic! miesiac temu bylam przekonana, ze zmieszcze sie w bagaz podreczny. Ba! nawet sie nie zastanawialam nad tym... Sobota zbliża...

 • Stylowo i wygodnie na majówkę

  Na długi majowy weekend większość z nas czekała z utęsknieniem. Problematyczną kwestią związaną z wyjazdem na urlop może okazać się jednak spakowanie najpotrzebniejszych rzeczy, a zwłaszcza ubrań. Bo któż z nas lubi się pakować?

 • Jakub Porada: Liczy się przygoda

  Poznawanie nowych miejsc jest w zasięgu każdego, niezależnie od wieku i grubości portfela - przekonuje dziennikarz TVN 24 i stacji TTV, prywatnie entuzjasta podróży. - Wcale nie trzeba lecieć na koniec świata - dodaje.