• Informacje na temat:

  badania marketingowe

Artykuły na temat: badania marketingowe
 • Rihanna - marketingowy wabik

  Rihanna zdaje się być już marką samą w sobie. Jak wynika z najnowszego raportu agencji badań marketingowych NPD, zaangażowanie jej do projektu albo obsadzenie w roli ambasadorki jest niemal gwarancją marketingowego sukcesu.

 • Ubrania z kolagenem. Hit czy marketingowa ściema?

  ..." doskonale "uzupełniało" kampanie marketingowe wielu produktów. Marka Buki jest przynajmniej na tyle powściągliwa, że nie obiecuje przenikania molekuł kolagenu w głąb skóry,  stymulowania odbudowy włókien...

 • Pielęgnacja bezglutenowa receptą na problemy z cerą?

  Sezonowa moda, chwyt marketingowy, a może wartościowy i potrzebny trend? Pielęgnacja bezglutenowa staje się coraz popularniejsza, jawiąc się, jako wybawienie dla osób zmagających się z nietolerancją glutenu i problemami z cerą.

 • Ekspert obala mity o różowej soli z Himalajów

  Bijąca rekordy popularności i uważana za dobrodziejstwo dla zdrowia różowa sól z Himalajów nie ma żadnych korzystnych właściwości, a moda na nią to wynik operacji marketingowej - taką opinię przedstawił włoski ekspert w dziedzinie żywienia.

 • Dietetyczne mity

  ...ekologicznej przekonują, że jest ona zdrowsza, lepszej jakości, a za to trzeba słono płacić. Jednak prowadzone badania pokazują, że w porównaniu z produktami pochodzącymi z upraw i hodowli tradycyjnych, te...

 • Sztuka czy sztuczka

  ..., przeprowadzono niewiele badań na temat tej rośliny, z czego większość to testy in vitro w laboratorium, a nie badania kliniczne na pacjentach. Co udowodniono? Że czystek ma właściwości(...), ale można go wykryć za pomocą badania krwi CRP) to jedna z przyczyn rozwoju nowotworów. Być może stąd wzięło się przekonanie, że kurkuma działa przeciwnowotworowo. Ale nie ma na to dowodów...

 • Joga twarzy odmładza o trzy lata

  Trening pozwala zachować młodzieńczy wygląd naszego ciała. A co z twarzą - ją również można trenować. Jak się okazuje z zadowalającym skutkiem. Najnowsze badania wskazują, że joga twarzy pozwala odmłodzić ją nawet o trzy lata.

 • Internet ważnym narzędziem zakupowym kobiet

  Połowa internautek w Polsce wykorzystuje internet do poszerzani wiedzy o markach i cenach, a jedna trzecia, by kupić ulubiony produkt kosmetyczny - wynika z badania She Knows. Z raportu wynika, że zwracają one uwagę na treści przeznaczone właśnie dla kobiet.

 • ​Innowacja to praktyka

  Innowacje kojarzą nam się z laboratoriami, skomplikowanymi technologiami i wielkimi korporacjami Ale małe i średnie firmy, które nie mają aż tak dużego zaplecza i aparatury, również mogą rozwijać się dzięki inwestowaniu w innowacje. Zlecają badania bardziej doświadczonym ośrodkom, albo korzystają z wiedzy i kompetencji współpracujących osób. Efektem są np. nowe produkty w ofercie i nowi...

 • Inspiracje w kubku kawy, czyli branding Starbucksa

  Wszystko zaczęło się 30 lat temu, od jednego malutkiego sklepu w Seattle. Dziś to ciągle rosnące imperium z tysiącami placówek na całym świecie. To ogromna motywacja dla małych firm, żeby nie poprzestawać na rozwoju, bo wystarczy dobry plan i można osiągnąć prawdziwy sukces. Wiele szkół biznesowych bada i analizuje strategie marketingowe Sturbacks, próbując znaleźć odpowiedź dlaczego takie, a nie...

Dyskusje na temat: badania marketingowe
 • Re: reklama...

  my tu sobie piszemy, a "oni" badania marketingowe na nas przeprowadzają ;) Dopóki nic na tekst nie opada ( co już się zdarzało ), próbuję ignorować ;)

 • Re: reklama...

  Adniecha - wrażliwam :DDD my tu sobie piszemy, a "oni" badania marketingowe na nas przeprowadzają ;) Dopóki nic na tekst nie opada ( co już się zdarzało ), próbuję ignorować ;)

 • Re: Anna Guzik i Wojciech Tylka...

  A kto płaci za te badania marketingowe ????????

 • -

  -

  **malgo - widzę repertuar plenmerowy:)):! Jedziemy na wycieczkę??? **ella - no , to zainwestuj w badania marketingowe;);)

 • Wyraź swoją opinię

  To chyba musiałyby być desperatki, żeby poświęcać swój wolny czas na badania marketingowe, na których Pani zarobi krocie. No ale w końcu takie są czytelniczki Pani - zdesperowane kury domowe - bez pracy i bez przyjaciół więc mają czas na takie głupoty.

 • Re: Osoby, które nie jedzą śniadania, częściej mają problemy z nadwagą

  płatkach. Jak sie okazało - wcale nie są zalecane przez ekspertów jako składnik zdrowej diety. To marketingowe chwyty. Trzeba jesc to, czego domaga sie organizm. Jesli chce nam sie ciągle słodyczy, to nalezy zrobic badania i zobaczyc, czego mamy za malo w organizmie, co znajduje sie w tych slodyczachż, że mamy do tego taka ciągotę. Najgorsze, co mozna sobie zrobic, to nie słuchac potrzeb wlasnego