• Informacje na temat:

  atmosfera swiat bozego narodzenia

Artykuły na temat: atmosfera swiat bozego narodzenia
 • Święta Bożego Narodzenia.

  ...jak upłyneły u mnie w domu święta Bożego Narodzenia.

 • Siedem pytań o Boże Narodzenie

  Czy katolik grzeszy, przywołując wigilijne wróżby? Czy mamy obowiązek pójść na pasterkę albo wziąć udział we mszy w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia?

 • Jak zdrowo świętować Boże Narodzenie?

  Czas Bożego Narodzenia to czas magicznej atmosfery, prezentów, spotkań z najbliższymi i... suto zastawionego stołu. Większość z nas w Święta je dużo więcej niż zwykle, borykając się jednocześnie z problemami żołądkowymi lub wyrzutami sumienia. Jak tego uniknąć? Sprawmy, by świąteczne menu było lżejsze, ale bez uszczerbku dla jego wyjątkowego charakteru.

 • Dlaczego obchodzimy święta Bożego Narodzenia?

  Święta Bożego Narodzenia, to czas niezwykle rodzinny, pełen radości, uroku i magicznej atmosfery, trwający od 24 grudnia, aż do 6 stycznia. Poprzedza je trzytygodniowy (dokładnie czterech niedziel) okres Adwentu czyli oczekiwania, zakończony kolacją Wigilijną i Pasterką.

 • Dlaczego obchodzimy święta Bożego Narodzenia?

  Święta Bożego Narodzenia, to czas niezwykle rodzinny, pełen radości, uroku i magicznej atmosfery, trwający od 24 grudnia, aż do 6 stycznia. Poprzedza je trzytygodniowy (dokładnie czterech niedziel) okres Adwentu czyli oczekiwania, zakończony kolacją Wigilijną i Pasterką.

 • Szuszuko zamiast sernika, czyli Boże Narodzenie na Cyprze

  Świąteczna atmosfera, pyszne jedzenie, piękne dekoracje... A do tego ani grama śniegu, ani stopnia mrozu i ani śladu stresu. I to wszystko trzy godziny samolotem od Warszawy. Gdzie? Na Cyprze!

 • Boże Narodzenie: Religijne święto czy tylko „holiday season”?

  Katarzyna Pruszkowska: Jak na chrze ś cija ń skie ś wi ę ta patrz ą muzu ł manie na Wschodzie? Zbyszek Pawlak: - Muzułmanie nie obchodzą  świąt Bożego Narodzenia, chociaż wierzą, że Jezus był(...) podczas podróży poznał pan chrześcijan mieszkających w krajach muzułmańskich? Jak oni obchodzą święta Bożego Narodzenia? - Poznałem, chociaż takie spotkania nigdy nie są łatwe. Ci ludzie są w wielkim...

 • Najmodniejsze rośliny na Boże Narodzenie

  W polskiej tradycji najpopularniejszym symbolem Bożego Narodzenia jest choinka. Tym mianem określa się drzewko jodły, sosnę oraz świerk. Poza granicami Polski do świątecznej dekoracji wykorzystuje się także inne rośliny, które i u nas cieszą się coraz większą popularnością. W poniższym zestawieniu przedstawiamy rośliny , które sprawią, że atmosfera świąt zagości w naszych domach, a zimny grudzień...

 • Zdrowych świąt

  Życzymy sobie zdrowych świąt Bożego Narodzenia. Co zrobić, by rzeczywiście były zdrowe?

 • Tak unikniesz dodatkowych kilogramów po świętach

  Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas zadumy i rodzinnej atmosfery, ale także ucztowania przy suto zastawionym stole. Problemy ze wzdęciami i zaparciami towarzyszą w trakcie tych świąt niestety większości z nas, a po nich nieraz pojawiają się dodatkowe kilogramy. Dla walczących z nadwagą to czas wyjątkowych pokus, a tym samym duże wyzwanie, aby się im nie poddać. Jak uniknąć przybrania na...

Wideo na temat: atmosfera swiat bozego narodzenia
 • "Staliśmy się bardzo konsumpcyjnym społeczeństwem"

  Anna Oberc znana z serialu „Singielka” opowiedziała o tym, jak podchodzi do świąt Bożego Narodzenia. Okazało się, że aktorka nie przepada za świąteczną atmosferą. - Ostatnio mnie to frustruje, ludzie szaleją i zapominają o istocie tego wydarzenia - przyznała. Jak wyglądają jej idealne Święta? Oberc zdradziła też, jaki był najlepszy prezent, który dostała w życiu. (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: atmosfera swiat bozego narodzenia
 • Re: Europejskie Bermudy

  cala prawda ...bylam na Maderze tydzien przed swietami bozego narodzenia,bylo cudownie i ta atmosfera swiat mimo 22 stopnii ciepla i sloneczka wszedzie dekoracje wiszace na palmach ,mikolaje i cudne choinki swiateczne bylam zachwycona...pogoda super i widoki zachwycajace,gory i cudny ocean...no i oczywiscie przy odrobinie szczescia cale rodzinki delfinow i wieloryby przyplywajace obok wyspy