• Informacje na temat:

  aranżacja kuchni

Artykuły na temat: aranżacja kuchni
 • 2016: Jakie trendy zapanują w aranżacji wnętrz?

  Aranżacja wnętrz – podobnie zresztą jak prawie każda dziedzina naszego życia – bywa bardzo podatna na zmieniającą się modę. Na początku nowego roku można pokusić się o próbę przewidzenia trendów, które zawładną naszymi mieszkaniami w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy.

 • Jak idealnie połączyć kuchnię z salonem?

  Łączenie kuchni z salonem ma swoich zwolenników i przeciwników. W małych mieszkaniach takie rozwiązanie to często jedyne wyjście, bo połączenie tych dwóch pomieszczeń to przede wszystkim spora oszczędność miejsca. Warto poznać kilka rad eksperta, który podpowie, jak połączyć kuchnię i salon, by uzyskać oczekiwany efekt oraz wnętrze, które będzie funkcjonalne i estetyczne jednocześnie.

 • Aranżacja stołu weselnego: kolor niebieski jako motyw przewodni

  ...granatowy, aranżowane w różnoraki sposób. Do tego kwiaty w naturalnej barwie niebieskiej - hortensje, ostróżki, orliki, chabry, szafirki - taka aranżacja zawsze wygląda elegancko i wytworne. Można w tej konwencji pomyśleć o zaproponowaniu gościom lekkiego, wakacyjnego menu z kuchni śródziemnomorskiej. Dostępne są również w tych barwach desery, którym z pewnością nikt się nie oprze...

 • Kuchenne trendy w 2017 roku – na co zwrócić uwagę projektując kuchnię?

  Drewno w naturalnym odcieniu oraz butelkowa zieleń – te dwa elementy będą dominujące w projektach nowoczesnych kuchni w 2017 r.

 • Bądź malarzem wnętrza, czyli jak pokolorować swoją kuchnię

  Kuchnia to miejsce, gdzie powstają potrawy przygotowywane nieraz z myślą o rodzinie czy najbliższych, dlatego też powinniśmy przede wszystkim czuć się w niej dobrze i swobodnie.

 • W smakowitych odcieniach caffe latte

  Otwarty aneks kuchenny to dobry sposób na optyczne powiększenie małego mieszkania oraz integrację życia rodzinnego. Aranżacja powstałej w ten sposób przestrzeni stanowi jednak niemałe wyzwanie. Co zrobić aby przejście pomiędzy kuchnią a salonem było płynne, a żadna z części pomieszczenia nie zdominowała tej drugiej?

 • Ściana zieleni

  Ogrody wertykalne są coraz popularniejsze w miastach, gdzie niedostatek zieleni często jest dostrzegany zbyt późno - gdy większość terenów została już zabudowana. Ale pionowa aranżacja roślin to również doskonały pomysł na wprowadzenie zieleni do mieszkań. Pozwala zaoszczędzić miejsce, poprawia mikroklimat i daje fantastyczne efekty wizualne.

 • Do niedawna z takiej dowolności wyłączone były np. kuchnie i toalety. Wszystko ze względu na konieczność adaptowania przestrzeni do istniejących pionów kanalizacyjnych. Przenoszenie baterii łazienkowych wiązało się z drogą i mało atrakcyjną przebudową położenia rur. Czasem jest to niemożliwe. Zapotrzebowanie na tańsze rozwiązania sprawiło, że powstały urządzenia, które...

 • Jak zaplanować oświetlenie w domu?

  ..., a przy okazji z zewnątrz nie widać co dzieje się w środku mieszkania), lampa podłogowa – przy fotelu i sofie, oświetlenie podszafkowe – w kuchni. Do tego lampy nad stołem w jadalni (powinna wisieć(...) posiadamy salon z aneksem kuchennym, oddzielnie zaplanujmy włączanie oświetlenia w przestrzeni kuchennej i wypoczynkowej. W ten sposób łatwo wygasimy kuchnię i ukryjemy w niej niepożądany bałagan...

 • Gotowanie bez przykrych zapachów?

  To możliwe z odpowiednim okapem kuchennym, który należy do niezbędnych elementów wyposażenia kuchni.

Wideo na temat: aranżacja kuchni
Dyskusje na temat: aranżacja kuchni
 • Re: W nowym i starym stylu

  Sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki. Najlepiej myśleć o tym na etapie budowy domu. Np. ogrzewanie może być podłogowe albo grzejnikami kanałowymi. Grzejniki kanałowe montuje się przed wyjściem na taras jeśli taki mamy. Bez grzejnika na ścianie aranżacja wnętrza sypialni to więcej swobody i możliwości.

 • Re: Skołowana jestem

  mi najbardziej podobał się podpis jednego zdjęcia: aranżacja kuchni przy przygotowywaniu obiadu:P

 • Re: Skołowana jestem

  nooooom:P fakt, mocno niespotykane wykorzystanie kuchni:) mi najbardziej podobał się podpis jednego zdjęcia: aranżacja kuchni przy przygotowywaniu obiadu:P

 • Re: Skołowana jestem

  mi najbardziej podobał się podpis jednego zdjęcia: aranżacja kuchni przy przygotowywaniu obiadu:P fakt, mocno niespotykane wykorzystanie kuchni:)