• Informacje na temat:

  aktywność fizyczna psa

Artykuły na temat: aktywność fizyczna psa
 • Kobiety aktywne fizycznie mają szanse na dłuższe życie

  Zależność między ćwiczeniami i długowiecznością była w przeszłości wielokrotnie badana. Nie jest, zatem tajemnicą, iż regularna aktywność fizyczna pomaga zachować zdrowie do późnej starości(...) i codzienna aktywność fizyczna mogą wpływać na długość życia. Na potrzeby badania, którego rezultaty zostały opublikowane w "Journal of Epidemiology and Community Health", naukowcy przeanalizowali...

 • Nadmierna masa psa jest niebezpieczna, ponieważ prowadzi do chorób. Gdy pies jest otyły,...

 • Ciśnienie obniżaj naturalnie

  Pomoże dieta i aktywność fizyczna, a także... pies.

 • Energia, witalność, miłość. Czemu aktywne osoby mają bujne życie seksualne?

  Na jakość życia seksualnego największy wpływ ma nasz styl życia, gdyż bezpośrednio przekłada się on na sposób, w jaki funkcjonujemy w intymnym związku z partnerem. Dlatego niezwykle istotne jest to czy zdrowo się odżywiamy, czy dbamy o odpowiednią ilość snu i ogólne zdrowie naszego organizmu, które gwarantuje przede wszystkim… aktywność fizyczna.

 • ​Nie lubię ćwiczyć

  Nie od dziś wiadomo, że aktywność fizyczna usprawnia proces zrzucania zbędnych kilogramów. Regularne ćwiczenia oprócz wspomagania procesu odchudzania działają zbawiennie na nasze serce, krążenie, poprawiają metabolizm, dodają energii i co najważniejsze dostarczają endorfin. Brzmi fajnie, tylko co zrobić żeby nam się chciało, gdy nam się nie chce?

 • Test: Skechersy - niezwykle wygodne buty

  ...spacerów po lesie z moimi psami. Zastanawiałam się, czy podeszwa będzie w stanie zamortyzować nierównomierne podłoże - szyszki, kamienie, patyki. Okazało się, że obeszło się bez akupresury stóp, bo but(...) granat, bo jestem praktyczna. Buty zgrabnie prezentują się na stopach. Polecam osobom lubiącym aktywność fizyczną, nawet jej najlżejszą formę... spacer. Katarzyna: Skechers Skech-Air Ja z kolei...

 • Witalna kobieta, witalny mężczyzna – czym się różnimy, co nas łączy?

  Gładka cera i brak siwizny już dawno przestał być jedynym celem tych, którzy starają się zatrzymać młodość na dłużej. Dziś dla większości osób najbardziej liczy się połączenie cech takich jak: dobra kondycja fizyczna, samopoczucie i energia życiowa czyli to wszystko, co można określić pojęciem „witalność”. Co robią kobiety, a co mężczyźni, by cieszyć się nią przez długie lata?

 • Sześć sekund wysiłku dla zdrowia

  ...zdolność mięśni do pobierania tlenu, a codzienne czynności w rodzaju wstawania z krzesła czy wyprowadzana psa stały się łatwiejsze. Metoda nazwana treningiem o wysokiej intensywności (High Intensity(...) swojego lekarza, czy taka aktywność nie jest przeciwskazana. Typowe łatwe ćwiczenie to sześciosekundowe wbieganie na możliwie stromy pagórek.

 • Ćwiczenia, które możesz wykonywać codziennie

  Wszystkie chcemy być fit, ale dbanie o formę to często nie lada wyzwanie. Dzielenie obowiązków między pracę, rodzinę i ćwiczenia wymaga dużej motywacji. Mamy propozycję dla kobiet, które w natłoku codziennych obowiązków nie znajdują czasu na aktywność fizyczną.

 • On potrafi zaklinać psy!

  ...problem. Żeby pomóc zwierzęciu lepiej funkcjonować w świecie ludzi, trzeba nauczyć się go rozumieć i dostosować podejmowane działania do jego możliwości. Nawet starego psa można nauczyć nowych(...). - Naturalną potrzebą psa jest eksploracja, poznawanie nowych terenów, przemierzanie ich, "podróżowanie" w towarzystwie swojego opiekuna. Jeśli tego nie robimy, pies będzie starał się zrealizować tę...

Dyskusje na temat: aktywność fizyczna psa
 • Re: cwiczenia pozwalaja mi funkcjownowac

  Ja zdecydowanie preferuję rower. I to przez cały rok w miarę możliwości, jak pada śnieg to się przesiadam na stacjonarny, żeby formy nie stracić. Startuję w maratonach MTB a oprócz tego jeżdżę na nartach. A na rower to i rodzinę i psa mogę zabrać :)