• Informacje na temat:

  akcesoria dla pan

Artykuły na temat: akcesoria dla pan
 • Smoking i frak, czyli elegancki Pan Młody

  Staropolskie przysłowie mówi: „Jak cię widzą, tak cię piszą”. Dlatego ważne jest, aby tego wyjątkowego dnia strój Pana Młodego był dopracowany w każdym szczególe. Co założyć i jakie dobrać dodatki, by nie popełnić modowego faux pas?

 • Zabiegane panie w krynolinach

  ..., w ciągu dnia narzucały dla przyzwoitości coś zakrywającego dekolt i ramiona. Wieczorem po prostu zdejmowały niepotrzebną część garderoby. W tym samym duchu był utrzymany pomysł podciągania spódnic(...) razem ze stosownymi akcesoriami. Absolutnie niezbędne były wachlarze, chusteczki, bukieciki świeżych lub sztucznych kwiatów i karneciki - małe notesiki, często bardzo subtelnie wykonane, w których damy...

 • Walentynki !Co dla niej ? Co dla niego ? Prezenty.

  ...  POMYSŁ DLA NIEJ: BIELIZNA         To najbardziej oczywisty pomysł dla Panów chcących sprawić niespodziankę swoim partnerkom. Z drugiej strony - najbardziej ryzykowny :-) Aby dobrze(...) powoduje, że ich projekty są wyjątkowe na każdą okazję.                 Fraise to oferta dla ceniących sobie ekskluzywność. Każdy element bielizny Fraise jest ręcznie robiony z najwyższej...

 • Zadbane stopy

  Gdy po pierwszej wojnie światowej modne panie zaczęły wybierać coraz krótsze i krótsze sukienki, stanął przed nimi nowy problem.

 • Moda męska na jesień 2018

  ...25 letni projektant Palomo Spain stworzył bardzo szczególną kolekcję dla panów.

 • Kuferki, plecaki, torby – must have sezonu

  Dodatki są niezbędnym elementem w szafie każdej kobiety. Nie jest łatwo wybrać akcesoria, które będą modne, ale i podkreślą nasz indywidualny styl. Plecaki, kuferki, torby – jak dobrać gadżety by wpasować się w trendy?

 • Na podbój stoków!

  Już wiesz, gdzie w tym roku będziesz zadawać szyku na nartach? Tatry, Sudety, a może Alpy? Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz – najważniejsze, aby zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt. W sklepach Decathlon znajdziesz odzież i akcesoria narciarskie, które z pewnością wyróżnią cię na stoku!

 • Plan doskonały

  Przygotowania do ślubu i wesela odbywają się według ustalonego harmonogramu: zazwyczaj zaczynamy od wyboru miejsca uroczystości, następnie dobieramy poszczególnych podwykonawców, potem kupujemy ślubne akcesoria. Ostatnim elementem przygotowań powinno być stworzenie scenariusza ceremonii oraz wesela.

 • Potęga koloru

  Powszechnie znany stereotyp głosi, że mężczyźni odróżniają dwa kolory: ładny i brzydki. Niech ten krzywdzący pogląd nie przeszkodzi panom młodym w rozważnym dobieraniu ubioru. Kolor ma ogromne znaczenie i decyduje, czy w dniu ślubu będzie się wyglądać korzystnie czy… brzydko.

 • Prezenty dla mężczyzn

  Nie jest wcale łatwo wybrać prezent dla mężczyzny. Z pewnością niejednokrotnie wybór taki kosztował cię długie godziny spędzone na myśleniu, przeglądaniu stron internetowych, chodzeniu po sklepach, a może i... nieprzespane noce.

Dyskusje na temat: akcesoria dla pan
 • Re: Wielka dama znów tańczy sama

  Dokumentarnych.(To ja filmowalem Pania Anne Jantar pierwszy raz dla potrzeb Polskiej Kroniki Filmowej na Jej [pierwszym publicznym wystepie, (jezeli dobrze pamietam w Podkowie Lesnej) Caly czas tez zajmowalem sie fotografowaniem. Mialem kilka wystaw. - panie autorze nigdy nie brakowalo mi negatywow, poprostu szedlem do "fotooptyki" (to nazwa sklepow, ktore sprzedawaly akcesoria fotograficzne