• Informacje na temat:

  akcesoria bożonarodzeniowe

Artykuły na temat: akcesoria bożonarodzeniowe
 • Bożonarodzeniowe obyczaje

  .... W Polsce pierwsze zapisy o nich sięgają XVI wieku, lecz zwyczaj ten prawdopodobnie praktykowano już wcześniej. Kolędnicy różnili się przebraniem, repertuarem odgrywanych scen i akcesoriami(...) o narodzeniu Chrystusa, kolędujący z gwiazdą śpiewali bożonarodzeniowe pieśni, a tzw. Herody odgrywały przedstawienie o Bożym Narodzeniu i królu Herodzie.

 • Bożonarodzeniowe obyczaje

  ...średniowiecza. W Polsce pierwsze zapisy o nich sięgają XVI wieku, lecz zwyczaj ten prawdopodobnie praktykowano już wcześniej. Kolędnicy różnili się przebraniem, repertuarem odgrywanych scen i akcesoriami(...) o narodzeniu Chrystusa, kolędujący z gwiazdą śpiewali bożonarodzeniowe pieśni, a tzw. Herody odgrywały przedstawienie o Bożym Narodzeniu i królu Herodzie.

 • Kolorowy dom na zimę z Vippi Design

  Gdy bożonarodzeniowe emocje opadną, domowe zacisze stanie się miejscem odpoczynku i zasłużonego relaksu. Jednak zimowe dni często bywają szare i ponure, warto więc odpowiednio przygotować mieszkanie, dekorując je akcesoriami o żywych, kolorowych wzorach, jakie proponuje marka Vippi Design.

 • Książka ponadczasowym hitem prezentowym

  Książki są niekwestionowanym liderem zarówno wśród kupowanych, jak i wyczekiwanych prezentów - wynika z raportu firmy Deloitte "Zakupy Świąteczne 2015". W okresie świątecznym zdecydowanie chętniej kupujemy akcesoria, dodatki, kosmetyki - wymienia menedżer Allegro Celestyna Zachariasz.

 • Dolina Stubai - zima na imprezowo

  ...(od początku kwietnia do połowy maja 2015 r.). Najnowszy sprzęt i akcesoria do sportów zimowych będzie można przetestować na SportScheck Glacier Testival na lodowcu Stubai (6 - 9 listopada 2014

 • ...podobno znalazly sie moje slubne akcesoria sprzed 22 lat, o ktorych juz dawno zapomnialam. Dostalam od mamy smsa z konkretnym pytaniem: zostawic czy wyrzucic? WYRZUCIC! Wszystko, jak leci...