• Informacje na temat:

  agencja promocyjna

Artykuły na temat: agencja promocyjna
 • Marka 2018" - TVIP   Nagranie "Top Marka 2018" - agencja informacyjna Newseria     Wskaźniki zastosowane w badaniu "Top Marka 2018"   Impact - dotarcie wzmianki o marce w oparciu...

 • Tańsze piersi!

  Większe piersi po promocyjnej cenie, zapłodnienie w prezencie świątecznym, podsłuch pod choinką - gorączka przedświątecznych promocji i wyprzedaży rozszerza swój zasięg.

 • ​Soundedit ’19: Wystawa "Hej, hej to tylko rock‘n’roll!" w Chorzowie

  Jo Mirowski urodził się w Yorkshire na północy Anglii. Jego rodzice pochodzą z Polski, on sam obecnie mieszka w Londynie. Od najmłodszych lat Jo interesował się sztuką, spędzając w dzieciństwie niezliczoną ilość godzin na rysowaniu i malowaniu. Po ukończeniu szkoły przebywał pięć lat na studiach, ukończył kierunek "Sztuka i design". Jego pierwszą poważną pracą była agencja reklamowa Newton...

 • Keiry Knightley życie z dysleksją

  Keira Knightley jest dowodem na to, że przed dyslektykami nie jest zamknięta droga do wielkiej kariery. - Moja mama mogła zmusić mnie do pracy nad czytaniem tylko w jeden sposób: obiecując, że wynajmie mi agenta - wspomina aktorka.

 • Dobry przykład

  Twoja córka wiedzę o kosmetykach czerpie z internetu. Ty ufasz fachowcom. Ona wie, jak się perfekcyjnie i efektownie umalować. Ty stawiasz na neutralną klasykę. Możecie się sporo od siebie nauczyć, skorzystacie na tym obie. Ty przekonaj ją do skutecznej pielęgnacji. Ona pokaże ci, jak zrobić modny makijaż.

 • ​Doradca w biznesie

  Co zwykle robisz, kiedy masz jakiś problem albo czegoś nie wiesz? Pytasz znajomych, dzwonisz do jakiegoś specjalisty. Podobnie możesz robić, prowadząc własny biznes. W swojej firmie możesz spotkać się z różnymi zagadnieniami, których nie musisz znać. W tych wszystkich sprawach możesz liczyć na pomoc specjalistów. A dzięki dofinansowaniu ze środków unijnych uzyskasz ją bezpłatnie lub taniej.

 • Kobiety i mężczyźni to zupełnie inni klienci

  Zakupy robią już nie tylko kobiety, lecz także coraz częściej mężczyźni. Według sondaży Silesia City podczas jednorazowej wizyty w galerii handlowej panowie wydają ok. 199 zł, gdy tymczasem panie 174 zł.

 • Premiera książki „Sukces jest Kobietą”

  W sobotę 29 listopada, podczas Andrzejkowego Balu „All That Jazz” odbyła się premiera książki „Sukces jest Kobietą. Piękna twarz biznesu”. To pierwsza tego typu publikacja w Polsce, która skupia wywiady z kilkudziesięcioma przedsiębiorczymi Polkami.

 • Szkoły językowe w walce o klienta prześcigają się w promocjach i gratisowych ofertach. Warto jednak uważnie przyjrzeć się, czy atrakcyjna na pozór propozycja nie jest tylko wabikiem i nie kryje w sobie żadnych pułapek.

 • WIELKI FINAŁ KONKURSU LG FASHIONTV MODEL SEARCH

  WIELKI FINAŁ KONKURSU LG FASHIONTV MODEL SEARCH Z JEDYNYM W POLSCE POKAZEM NAJNOWSZEJ KOLEKCJI ‘DAWIDA TOMASZEWSKIEGO HANGING TREES’