• Informacje na temat:

  afryka zdjęćia

Artykuły na temat: afryka zdjęćia
 • Książę Harry dostał ciekawą propozycję pracy w Afryce

  Książę Harry przyznał na Instagramie, że dostał nową posadę w związku ze swoim wyjazdem do Afryki. Czym będzie zajmować się arystokrata?

 • Lüderitz: Małe Niemcy w Afryce

  .... Jak Europejczyk może przejść niezauważalnie ulicami miasta, po których poruszają się sami Afrykańczycy? Czuję dreszczyk niepewności, idę wyczulony na każdy głośniejszy śmiech, każde głośniej(...), Paryża, Nowego Jorku, gdzie widok twarzy o ciemnej karnacji stał się czymś powszechnym. Afrykańskie miasta mogą być niebezpieczne dla samotnie poruszającego się Europejczyka. Pierwsze miejsce...

 • Himba: Wenus z Afryki

  Wysokie, długonogie, z dumnie uniesionymi głowami w koronie z kozich skórek. Kobiety w kolorze ochry. Kobiety Himba. Pomniki trwania. Być w Namibii i nie spotkać Himba, to tak jak pójść do Luwru i nie obejrzeć "Mony Lisy". Tyle że do dzieła Leonarda do Vinci wiodą wszystkie drogi w paryskim muzeum, a do prawdziwych wiosek pasterskiego ludu Himba dróg właściwie nie ma - opowiadają podróżnicy Aleksandra i Jacek Pawliccy.

 • Marcin Kydryński: Afryka jest jak niebezpieczna kobieta

  ...i historię stanowi niejako preludium do Afryki. Są w tym mieście miejsca, gdzie można poczuć się jak w postkolonialnym afrykańskim mieście. Czasem mam wrażenie, że jestem na przedmieściach Maputo, z tą(...) przemilczane, a bardzo ważne - na poezji codzienności. Starałem się nadać wagę rzeczom powszednim. Wspaniale sportretował pan Afrykanów. Ludzie ze zdjęć zdają się nam bliscy, wczuwamy się w ich los...

 • Pamiętacie chłopca ze zdjęcia? Dziś jest nie do poznania

  ​Ta fotografia wstrząsnęła całym światem. Wolontariuszka delikatnie poi przeraźliwie chudego czarnoskórego chłopca w Afryce. Dziś, po dwóch latach, udostępniła jego najnowsze fotografie.

 • Pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej rodziny

  Po niespełna miesiącu od narodzin następcy brytyjskiego tronu, Kate i William coraz śmielej wychodzą zza murów rodzinnego domu księżnej w Bucklebury. Świat wreszcie doczekał się pierwszych, oficjalnych zdjęć całej rodziny!

 • Buszowałam po Afryce

  Zarzuca się jej, że skoro pozuje w futrach, nie kocha zwierząt. Tymczasem ona dorastała w otoczeniu zebr i słoni! Oto niezwykła historia dzieciństwa Anji z afrykańskiego buszu...

 • tu konczy sie nasza afryka

  ...doslownie sie konczy - bo to zdjecie z przyladka dobrej nadziei, tj konca afrykanskiej ziemi, gdzie podziewalismy sie w ostatni weekend. i doslownie...

 • Kuskus: gwiazda północnej Afryki

  Kasza kuskus nie jest...kaszą. Smakuje wybornie z różnymi dodatkami. I przypomina gorące wakacje.

 • Książęca para podróżuje z synem

  Południowa Afryka to miejsce, w którym przez najbliższe dni książęca para będzie debatować na tematy związane z prawami człowieka i promocją zdrowia. Poza oficjalnym planem wizyty przewidziane są także spotkania nieformalne. Zdjęcia jednego z nich już obiegły świat.

Zdjęcia na temat: afryka zdjęćia
 • Nagrody
Wideo na temat: afryka zdjęćia
 • Charlize Theron i Sean Penn pokazali się razem

  Charlize Theron i Sean Penn wyjechali do Afryki Południowej. Para nie planuje jednak do siebie wrócić. Wspólnie pracują nad filmem „The Last Face” w reżyserii Penna, w którym Theron gra główną rolę. Jak podaje źródło z ich otoczenia, oboje nie mogą się doczekać zakończenia zdjęć. Mimo prób utrzymania przyjaznej atmosfery, sytuacja jest dla nich trudna, szczególnie dla Theron. To pierwszy raz, kiedy gwiazdy widziane były razem od czasu czerwcowego rozstania. (Źródło: Cover Video/x-news)