• Informacje na temat:

  afrodyzjaki dla mężczyzn

Artykuły na temat: afrodyzjaki dla mężczyzn
 • Prezenty dla mężczyzny

  Zbliżają się urodziny lub imieniny twojego mężczyzny a Ty wciąż nie masz pomysłu na upominek dla ukochanego? Sprawdź, jak dobrać idealny prezent dla prawdziwego kinomaniaka!

 • Co pociąga mężczyzn w kobietach?

  Ponętny dekolt i oszałamiające spojrzenie potrafią powalić mężczyzn na kolana. To jednak nie wszystko. Facet, który szuka partnerki na stałe, będzie pragnął czegoś więcej. Tego się nie spodziewałaś po mężczyznach!

 • Afrodyzjaki - przez żołądek...

  ...storczyki (starożytni sporządzali z niego miłosny dla mężczyzn) i magnolia (wzmaga popęd płciowy i zapobiega impotencji). Kawa arabska Pożądane właściwości wykazuje wtedy, gdy pije się ją z dodatkiem(...)Można się jednak od nich uzależnić. Lekarze ostrzegają również, że w dużych dawkach wykazują działanie toksyczne. Znane i mniej znane afrodyzjaki: Owoce morza Małże, krewetki, ostrygi, ośmiornice...

 • Zabawa w łóżku jest najlepszym afrodyzjakiem

  Potraktuj czasem sypialnię jak wielki plac zabaw. Tylko dla dorosłych!

 • Życie erotyczne? Nie tylko dla młodych

  ...śniadanie przygotuj dla niego owsiankę.  Zawiera bowiem substancję, która pozytywnie wpływa na erekcję. Do owsianki dodaj nasiona dyni lub pestki słonecznika, gdyż mają w sobie dużo cynku, który podnosi poziom testosteronu. Niedobór tego pierwiastka może być przyczyną zmniejszonego popędu płciowego.  Dla ciebie dobra będzie jajecznica, bo jako źródło witaminy B6 reguluje poziom hormonów.  Arbuz...

 • Pomóż miłości. Naturalnie!

  Afrodyzjaki wzmagają siły miłosne, a ich dobroczynne działanie dla całego organizmu jest znacznie szersze. Bo nie tylko podnoszą potencję seksualną mężczyzn i dodają temperamentu chłodnym kobietom.

 • Marzena Rogalska: W mężczyznach uwodzi mnie ich pasja

  Dziennikarka radiowa i współprowadząca programu "Pytanie na śniadanie", Marzena Rogalska jest kobietą konkretną i przebojową, która wie, czego chce od życia. "Przede wszystkim pasja" - mówi PAP Life, o tym, czego z kolei oczekuje od mężczyzn.

 • Dlaczego wciąż mam pecha do mężczyzn?

  ...to, co większość dziewczynek między 3 a 5. rokiem życia: rywalizację z matką o miłość ojca. Tyle że dla kochanki największym afrodyzjakiem jest konkurowanie z inną kobietą. Jeśli uda się jej wygrać(...)"Po prostu mam pecha do mężczyzn", wyjaśniają niektóre. To wygodne tłumaczenie - odsuwa przyczynę niepowodzeń od nich samych i przypisuje ją ślepemu losowi, pechowi itp. Bardzo często zdarza się...

 • 12 sposobów na mężczyznę

  Czasy, w których mężczyznę można było poderwać "na piękne oczy" zaczynają bezpowrotnie mijać. Teraz aby usidlić człowieka, którym się interesujemy, musimy użyć naszych największych atutów - sprytu, inteligencji i niezawodnej kobiecej siły - seksapilu.

 • Dlaczego wciąż mam pecha do mężczyzn?

  Są kobiety, które wciąż pakują się w związki z góry skazane na niepowodzenie. "Po prostu mam pecha do mężczyzn", wyjaśniają niektóre. To wygodne tłumaczenie - odsuwa przyczynę niepowodzeń od nich samych i przypisuje ją ślepemu losowi czy pechowi.

Dyskusje na temat: afrodyzjaki dla mężczyzn