• Informacje na temat:

  abstynencja alkoholowa

Artykuły na temat: abstynencja alkoholowa
 • Za dużo tłuszczu w wątrobie?

  Niewłaściwy styl życia bardzo temu organowi szkodzi. Na szczęście można mu pomóc i część zmian cofnąć.

 • ​Jak zorganizować wesele bez alkoholu?

  ...też choroba alkoholowa któregoś z państwa młodych lub ich rodziców - to częsty powód wymieniany przez osoby, które decydują się na wesele bez procentów - zdradza Anna Machnowska z portalu-katalogu...

 • Co pomoże wytrwać w niepaleniu?

  Właśnie podjęłaś decyzję, że odstawiasz papierosy? Gratulacje, to już połowa sukcesu! Teraz dowiedz się, jak nie ulec chwili słabości i porzucić uzależnienie na dobre.

 • Tragiczne życiorysy gwiazd, które przedawkowały

  Kilka dni temu media na całym świecie obiegła bardzo smutna wiadomość. Była gwiazda Disney Channel - 25-letnia Demi Lovato - wróciła do nałogu i przedawkowała narkotyki (prawdopodobnie heroinę). Piosenkarka przeżyła, jednak nie wszyscy uzależnieni mieli tyle szczęścia.

 • Kryształki, które niszczą stawy

  ...moczowego. 2. Masa ciała : Należy utrzymywać ją w normie. U osób z nadwagą i otyłością częściej dochodzi do krystalizacji kwasu moczowego. 3. Abstynencja: Należy całkowicie odstawić alkohol. Jego...

 • Te gwiazdy nie piją!

  Celebrytom przypisuje się zazwyczaj nadużywanie alkoholu i narkotyków. Wyobrażamy sobie często, że ich życie jest nieustającą imprezą nie podlegającą żadnym ograniczeniom. Nic bardziej mylnego. W tym środowisku żyją także abstynenci. Poznajcie artystów, którzy nie tolerują napojów wyskokowych.

 • W ciąży nie piję

  Jeśli spodziewasz się dziecka, nie wierz, że lampka czerwonego wina do obiadu poprawi ci morfologię, a ciemne piwo wspomoże laktację. Rozwijającemu się płodowi może zaszkodzić każda ilość alkoholu, a konsekwencje dziecko będzie odczuwać przez całe życie.

 • Niewinny alkoholizm

  ...abstynencja znalazła się wśród czynników ryzyka powstania tych chorób. 100-procentowy alkoholizm Kobiety upijają się szybciej, łatwiej uzależniają i trudniej wychodzą z nałogu. Jednak piją rzadziej...

 • Mój piciorys

  Mam na imię Izabela i jestem trzeźwiejącą alkoholiczką. Jestem po dwóch terapiach odwykowych. Teraz nie piję i żyję nadzieją, że już nigdy nie wezmę alkoholu do ust. Może moje uczucia, wspomnienia i przeżycia, pomogą innej osobie uchronić się przed tą podstępną, diabelską i nieuleczalną chorobą.

Dyskusje na temat: abstynencja alkoholowa
 • Re: Paulina Sykut-Jeżyna zachwyca figurą po ciąży

  Bo w ciazy i po ciazy najwazniejsze to byc fit. Ani zdrowe odzywianie nie jest wazne ani abstynencja alkoholowa czy nikotynowa ani regularna kontrola lekarska. Tylko bycie fit. Jakie te celebrytki sa tepe. Rece opadaja. Tysiace kobiet dobrze wyglada po kilku miesiacach od porodu i swietnie sobie radza z dzieckiem bez pitolenia glupot na prawo i lewo.