• Informacje na temat:

  3 sposoby radzenia sobie ze stresem

Artykuły na temat: 3 sposoby radzenia sobie ze stresem
 • Przewlekły stres. Jak sobie z nim radzić?

  .... Zestresowani łatwiej łapiemy banalne infekcje, takie jak przeziębienie. Stres zwiększa też ryzyko zachorowania na nowotwory, np. raka piersi. Zróbmy więc wszystko, by sobie z nim poradzić! Witamina(...) walking. Dobrze zrobi nam też skopanie grządek na działce, wytrzepanie dywanów, przemeblowanie pokoju czy umycie okien. Leki i suplementy Sprzymierzeńcem w walce ze stresem są witaminy z grupy...

 • 4 sposoby na uniknięcie migreny

  Migrena jest schorzeniem, które dotykać może nawet 18% społeczeństwa. Choć uważana jest za nieuleczalną chorobę, jej atakom można zapobiec. Oto cztery sposoby, które pomogą ci uniknąć migrenowych epizodów.

 • Mniej nerwów to zdrowsza skóra! Trzy sposoby na pozbycie się stresu

  .... 2. Techniki relaksacyjne Doktor Tirant zapytany o sposoby radzenia sobie ze stresem wskazuje między innymi na medytację, tai chi czy np. łowienie ryb, które jest idealnym sposobem na wyciszenie(...) w życiu osobistym) – stan skóry znacząco się pogarsza. To z kolei niekorzystnie wpływa na samopoczucie pacjenta i stanowi dodatkowy powód do stresu. Dlatego umiejętność radzenia sobie ze stresem, nie...

 • „Kobiece bóle” – jak sobie z nimi radzić?

  Spora grupa kobiet odczuwa nasilone bóle miesiączkowe. U niektórych są one na tyle dokuczliwe, że utrudniają normalne funkcjonowanie oraz uniemożliwiają wykonywanie codziennych czynności. Jak radzić sobie z bolesnymi skurczami i innymi towarzyszącymi im objawami?

 • Trądzik skóry dojrzałej – jak sobie z nim radzić?

  Skończyłaś już 25 lat, a pomimo tego problemy ze skórą dojrzałą spędzają Ci sen z powiek? Zastanawiasz się, jak pozbyć się trądziku? Poznaj domowe sposoby pielęgnacyjne, maseczki na trądzik i metody usuwania blizn potrądzikowych.

 • Francuskie sposoby na zimowe przygnębienia

  Sezon zimowy sprzyja przygnębieniu, które w sposób mniej lub bardziej przejściowy ogarnia wielu ludzi. Na szczęście są na nie nietrudne do wykorzystania sposoby. Nad Sekwaną zalecają fototerapię, kilkuminutowe, szybkie marsze oraz picie herbaty i dietę mikrobiotyczną.

 • Nietypowe, ale skuteczne sposoby na ból głowy

  ...poważne przyczyny dolegliwości. Jeśli okaże się, że nic ci nie jest, nie oznacza to wcale, że z bólem głowy masz się pogodzić. Ból sam w sobie jest chorobą. Kiedy go odczuwasz, twój organizm jest w stresie(...)? Taka ilość leku zwykle nie radzi sobie z bólem. Dawki substancji aktywnych w środkach przeciwbólowych są starannie dobierane i żaden koncern farmaceutyczny nie marnowałby pieniędzy na większą ilość...

 • Niezawodne sposoby na ból głowy

  Specjalista wyjaśnia, skąd biorą się nasze kłopoty i jak możemy sobie w nich ulżyć, a także w jaki sposób im zapobiegać.

 • Sposoby na to, by włosy szybciej rosły

  ..."odpuść" sobie wymyślne fryzury, zwłaszcza, że efekt zniknie natychmiast po kąpieli w morzu czy basenie. Pozwól również włosom "odetchnąć" od kosmetyków do stylizacji, a nawet... szamponu. Codzienne(...) wolnego czasu zrób sobie trzyminutowy masaż głowy. Opuszkami palców delikatnie opukuj, a następnie ugniataj kolistymi ruchami skórę pokrytą włosami. Takie codzienne pobudzanie krążenia naprawdę może...

 • Jak radzić sobie z depresją przed nadejściem wiosny

  Według kalendarza mamy już wiosnę, ale za oknami wciąż jeszcze jej nie widać. Chłód i szarzyzna mogą powodować obniżenie nastroju. Sprawdź, jak sobie z nimi radzić.