Żyj kolorowo, pomagaj pszczołom

Od 7 lat program "Z Kujawskim pomagamy pszczołom" działa na rzecz poprawy warunków życia pszczół w naszym kraju.

Zdjęcie

materiały prasowe /materiały prasowe
materiały prasowe
/materiały prasowe

W tym roku zachęcamy Polaków do zakładania Miejsc Przyjaznych Pszczołom, czyli pszczelich stołówek, w których te pożyteczne owady mogą zdobyć potrzebne do przetrwania pożywienie.

Założenie Miejsca Przyjaznego Pszczołom to nic trudnego - wystarczy posadzić w ogrodzie, na balkonie lub na parapecie kwiaty pyłko- i nektarodajne. Listę gatunków tych roślin znajdziesz na naszej stronie internetowej. Wybór jest naprawdę ogromny.

Reklama

Chcielibyśmy, aby w tym roku powstało 20 tysięcy Miejsc Przyjaznych Pszczołom. Jeżeli więc założysz pszczelą stołówkę, zgłoś ją na naszej stronie. Zobacz jak kręci się licznik, poczuj satysfakcję ze zrobienia czegoś dobrego dla pszczół i ciesz się kolorowymi kwiatami wokół siebie!

http://www.pomagamypszczolom.pl/baza-wiedzy

KONKURS:

Posadź rośliny przyjazne pszczołom, zrób zdjęcie i wyślij na adres:

mpp@konkurs.bauer.pl

5 najciekawszych kompozycji nagrodzimy zestawem produktów ZT Kruszwica i bonem o wartości 300 zł do Leroy Merlin. Na prace konkursowe czekamy do 11 czerwca! Laureatów poinformujemy mailowo a zwycięskie zdjęcia zamieścimy na stronie:

http://www.pomagamypszczolom.pl

Regulamin konkursu na stronie:

http://www.regulaminy.plArtykuł pochodzi z kategorii: Porady

Świat kobiety

Zobacz również

  • Czyste szkło bez chemii

    Znajdujące się w każdej kuchni: soda, sól czy ocet skutecznie usuną plamy, zacieki oraz tłuszcz z delikatnych tafli. Mają jeszcze jedną zaletę – czyszcząc, nie uczulają! więcej